Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Peegelkaamera kere Canon EOS 7D Mark II
  • Peegelkaamera kere Canon EOS 7D Mark II
  • Peegelkaamera kere Canon EOS 7D Mark II
  • Peegelkaamera kere Canon EOS 7D Mark II
  • Peegelkaamera kere Canon EOS 7D Mark II

Peegelkaamera kere Canon EOS 7D Mark II

Tootekood: 9128B004 Tootja: Canon

Toode pole jaekauplustest saadaval

Püüame õiget hetke

Loodud neile, kes armastavad kiirust. Pildistage esimesena midagi hämmastavat ning tabage hetki, mis teistel fotograafidel märkamata jäävad. Teil on fotosid ja videoid tehes võimalus oma loovust ennenägematul viisil avaldada.

Loe edasi

Peate sammu ka kiireima liikumisega
Tabate soovitud hetke, kui tahes kiiresti see ka ei möödu

Saate teha täieliku automaatteravustamisega ja automaatsäriga sarivõtteid kiirusega kuni 10 kaadrit sekundis. Kohanduv juhitavus tähendab, et tabate täpselt selle hetke, mida soovite. Tänu küllaldasele võimsusvarule saate kohe pildistamist jätkata.

Tabage hetke

Kaameras EOS 7D Mark II on kasutusel kaks pildiprotsessorit DIGIC 6, mis võimaldavad võimsust vastavalt vajadusele kohandada. Pildistamine toimub praktiliselt viivituseta: tabate üürikesed hetked täpselt.

65-punktine lai automaatteravustamine

Ülitäpseks teravustamiseks on kaameral EOS 7D Mark II 65 teravustamispunkti, mis jälgivad kiiresti liikuvaid subjekte. Iga teravustamispunkt on ristitüüpi*, mis tähendab, et kaamera saab kiiresti ja täpselt teravustada nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid jooni. EOS 7D Mark II võimaldab teravustamist ka eriti nõrgas valguses, näiteks kuuvalguses, kui valgustugevus võib olla isegi –3 EV.

Automaatteravustamispunkti valik

Võite kasutada kõiki 65 automaatteravustamispunkti korraga või rühmitada need liigutatavateks tsoonideks, mis katavad pildi äärealadel olevaid subjekte. Võite ka valida üheainsa automaatteravustamispunkti, et teravustada stseeni kindlat osa.

Uus iTR-teravustamine

Mudeli EOS 7D Mark II iTR-automaatteravustamissüsteem kasutab kaadris liikuvate subjektide tuvastamiseks ja jälgimiseks värviteavet ja näotuvastust. Automaatteravustamise tundlikkust saab reguleerida lihtsa tööriistaga, mis kohandab teravustamispunkti jälgimist pildistamiskeskkonnale ja subjektile, et subjekti eest mööduvad objektid ei häiriks teravustamist.

Galeriikvaliteediga väljatrükid

Looduspiltidest motospordini ja tänavafotograafiani – uus 20,2-megapiksline sensor annab tulemusi, mida võib julgelt galeriis näidata. EOS 7D Mark II teeb isegi nõrgas valguses detailseid fotosid ja videoklippe.

Infrapunatundlik 150 000 piksliga mõõtesensor

Särimõõtmiste ühetaoliseks ja täpseks teostamiseks on kaameras EOS 7D Mark II kasutusel 150 000 piksli suurune sensor, mis võimaldab pildi jagada 252 piirkonnaks. Kõiki neid analüüsitakse ning nende jaoks määratakse sobivaimad säriparameetrid, mida rakendatakse automaatselt või soovitatakse fotograafile. Suurema täpsuse saavutamiseks keerulistes valgusoludes mõõdetakse nii infrapunast kiirgust kui ka nähtava spektriosa valgust.

Suurepärased tulemused nõrgas valguses

Oma loovust pole vaja piirata – võite pildistamist jätkata ka nõrgenevas valguses. EOS 7D Mark II teeb suurepärase kvaliteediga pilte ISO-valgustundlikkusega kuni 16 000 (laiendatav valgustundlikkuseni, mis on ekvivalentne tasemega ISO 51 200) – see sobib suurepäraselt diskreetsete tänavafotode tegemiseks, aegluubi kasutamiseks rasketes oludes, ning isegi makrofotode tegemiseks statiivita.

Väreleva valguse tuvastus

Värelev valgus, näiteks päevavalguslampide valgus, võib pildistamisel või filmimisel põhjustada heleduse ja värvuse muutumist. EOS 7D Mark II suudab selliseid valgustingimusi tuvastada ning ajastada iga kaadri väreleva valguse maksimumtugevusele, et saada ühetaolised tulemused.

Just teile mõeldud kaamera

Kuidas oma kaamerat EOS 7D Mark II kasutada? Seadistage pildistamisnupud, teravustamissüsteem ja hulk muid kohandatavaid juhtnuppe just nii, nagu soovite. Isegi kaamera 100% pildiotsijat saab tänu reaalajalisele elektroonilisele kuvale kohandada.

Paindlik EOS-disain

EOS 7D Mark II toimib suurepäraselt paljudes pildistamisolukordades. Tänu kiirusele ja täpsusele sobib see suurepäraselt kasutamiseks spordi ja kiire liikumise jäädvustamiseks. See GPS-iga varustatud kaamera annab häid tulemusi ka nõrgas valguses ning sobib seetõttu hästi reisifotograafi seljakotti. Kuidas teie enda oma kasutama hakkate?

Ilmastikukindel

Kui ilm halveneb, saate julgelt edasi pildistada. Tänu ilmastiku eest kaitstud juhtnuppudele talub EOS 7D Mark II vett ja tolmu ning tänu magneesiumisulamist konstruktsioonile on kaamera äärmiselt vastupidav.

Sisseehitatud GPS

EOS 7D Mark II suudab lisada teie piltidele ja videoklippidele teie täpse asukoha andmed, ükskõik kus maailma paigas te ka ei viibiks. Salvestada saab pikkus- ja laiuskraadi, kõrguse merepinnast, kompassinõela suuna ning koordineeritud maailmaaja.

Suure dünaamilise ulatusega (HDR) režiim

Äärmiselt kontrastsete stseenide pildistamisel aitab HDR säilitada sügavate varjude ja heledate laikude detaile. EOS 7D Mark II teeb kiiresti järjest kolm pilti, kasutades erinevaid säriparameetreid, ning sulandab need juba kaameras loomuliku välimusega fotoks.

Mitmiksäri

Mitmiksäri võimaldab kaameraga lihtsasti liitpilte teha, säritades ühe pildi teise peale.

Kaks mälukaardipesa

Mudelil EOS 7D Mark II on kaks mälukaardi pesa, võimaldades automaatset failide varundamist pildistamise ajal ning suuremat salvestamismahtu.

Taimer

Sisseehitatud taimer võimaldab programmeeritud intervalliga pilte teha – see on suurepärane viis jäädvustada aeglaselt muutuvat stseeni ja luua kiirendatud videoid. Ülipika säriajaga piltide tegemiseks võib mudeli EOS 7D Mark II katiku Bulb-režiimis soovitud ajaks lahti jätta.

Uued filmimisfunktsioonid

Oleme kasutusele võtnud filmitööstuse standardfunktsioonid, et aidata teil oma filmiprojektid uuele tasemele viia. Saate filmida täis-HD kvaliteediga aegluubis stseene 60 kaadrit sekundis ning kasutada eraldi mikrofoni- ja kõrvaklapipesasid.

Aegluubis täis-HD video

Uute videofunktsioonide hulgas on täis-HD kvaliteediga (1080p) videote filmimine reguleeritava kaadrisagedusega kuni 50 või 60 kaadrit sekundis. See sobib suurepäraselt kiire liikumise jäädvustamiseks või aegluubis stseenide filmimiseks. Tulemuseks on äärmiselt sujuv video, milles on näha kõik pisiasjad.

Kvaliteetne teravustamine videote filmimiseks ja digitaalse pildiotsija kasutamiseks.

Kiireks ja sujuvaks jälgivaks automaatteravustamiseks filmimisel või digitaalse pildiotsija kasutamisel on kaameras EOS 7D Mark II kasutusel automaatteravustamistehnoloogia Dual Pixel CMOS. Igal pikslil on kaks fotodioodi, mida saab automaatteravustamise ajal kujutise jäädvustamiseks eraldi või koos lugeda. Filmimisel kasutatava automaatteravustamise kiirust ja tundlikkust saab reguleerida, et võimaldada fookuskauguse aeglast muutumist koos subjekti kauguse muutumisega.

Alati ühendatud

Riistvaralist HDMI-ühendust saab kasutada täis-HD kvaliteediga video edastamiseks välistesse salvestusseadmetesse. See võimaldab kaamerat EOS 7D Mark II sujuvalt ühildada professionaalse videotöötluse töövooga. Kõrvaklapi- ja mikrofonipesad võimaldavad salvestada kvaliteetset digitaalset heliriba ning tänu vaiksetele juhtnuppudele ei kaasne kaamera seadistamisega häirivaid helisid.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud