Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Droon DJI Mavic 2 Pro
 • Droon DJI Mavic 2 Pro
 • Droon DJI Mavic 2 Pro
 • Droon DJI Mavic 2 Pro
 • Droon DJI Mavic 2 Pro

Droon DJI Mavic 2 Pro

Tootekood: 6958265174445 Tootja: Dji

DJI unistus on olnud luua droon, kus selle loomine, funktsioonid ja tehnoloogiad ühilduvad täielikult drooniga lendajate soovidega. See peaks hõlmama kõiki DJI kõige arenenumaid ja neile omaseid tehnoloogilisi lahendusi ning suutma muuta seda, kuidas me mõistame aerofotograafia lihtsust koos võimaluste rohkusega. Mavic 2 teeb selle unistuse teoks.

Mavic 2 Pro kaamera omadused:
• 20 MP 1" CMOS sensor
• Reguleeritav ava: f/2.8 - f/11
• 10-bit Dlog M
• 10-bit HDR video

Loe edasi

1499 €

Kuumakse alates 50 €

50 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  3-6 tp
 • Tarne pakiautomaati
  3-6 tp
 • Kauplusest kätte
  3-6 tp

Hasselblad kaamerasüsteemiga Mavic 2 Pro
Rootsis tehtud Hasselblad kaamerad on tuntud oma ikoonilise ergonoomilise disaini, kompromissitu pildikvaliteedi ja suurepärase ehituskvaliteedi poolest. Alates 1941. aastast on Hasselbladi kaamerad jäädvustanud ka mõned kõigile tuntud fotod, kaasaarvatud ka esimese maandumise Kuul.

Pärast kaheaastast tihedat koostööd Hasselbladiga on Mavic 2 Pro varustuses täiesti uus Hasselblad L1D-20c kaamera. Sellel on Hasselbladi unikaalne Natural Color Solution (HNCS) tehnoloogia, mille abil jäädvustatakse vapustavad 20 MP aerofotod meeliülendavates värvides detailidega.

1-tolline CMOS sensor
Täiesti uus 1-tolline CMOS sensor on kuni neli korda suurema tundlikkusalaga, kui eelmine Mavic Pro. Suurem sensor tähendab aga ka paremat sooritust madala valgusega tingimustes koos suurema ISO vahemikuga - 3200 asemel nüüd 12800.

HDR video
4K 10-bit HDR tugi tähendab, et võid Mavic 2 Pro ühendada 4K HLG TV teleriga ja koheselt vaadata oma salvestusi formaadile sobilike kaunite värvidega. HDR video muudavad veelgi kaasahaaravamaks loomulikud toonid ja suurendatud kontrast.

Reguleeritav ava
f/2.8 - f/11 reguleeritav ava toob esile rohkesti detaile nii valgetes kui ka kehvemate valgustingimustega keskkondades. Heledas keskkonnas filmides määra ava suuruseks f/2.8, et lasta sisse rohkem valgust ja teha nii selgeid, heledaid fotosid. Kui ümbritsev keskkond on piisavalt hästi valgustatud, saad f/11 seadistusega vähendada katikukiirust ja muuda videopilt oluliselt sujuvamaks.

Filmi nagu professionaal
Mavic 2 kaameral on DJI uusim kolmeteljeline gimbal, mis tagab kaadrite sujuvuse ja stabiilsuse igas situatsioonis.

Kiirendatud video koos kindla huvipunktiga (Hyperlapse)
Enam ei pea sa pead vaevama keerulise järeltöötlusega. Hyperlapse funktsioon teeb meeldejäävad kaadrid otse õhus valmis ja töötleb seda automaatselt kõigest nupuvajutusega. Valmis kaadri võid hõlpsasti laadida koheselt sotsiaalmeediasse.

H.265 koodek parema pildikvaliteedi jaoks
H.265 koodek salvestab 4K video oluliselt parema bitikiirusega, talletades 50% rohkem informatsiooni, kui H.264/AVC koodek. Tänu sellele on su videod parema kvaliteediga ning täpsemate detailidega.

DJI parimad tehnoloogiad
OcuSync 2.0 andmeedastus tehnoloogia on oluliselt paremaks muudetud koos arenduste ja täiustustega seadmete suhtlusdistantsi pikendamiseks ning voogedastatava videopildi kvaliteedi parandamisega. See on töökindel tehnoloogia, mis tagab juhtimisvõimalused, millele saad alati kindel olla.

Võimas ja turvaline
Pärast loendamatuid tunde uurimist ning testimist pakub Mavic 2 tulemusena paremat jõudlust, väiksemat energiatarbivust ja on ka märgatavalt vaiksem. Need pisikesed kuid siiski märkimisväärsed uuendused koos täiustatud FlightAutonomy süsteemiga muudavad sinu drooni lennutamise sujuvamaks, vaiksemaks ja ka turvalisemaks.

Mitmesuunaline takistuste tuvastus
FlightAutonomy uuenduste hulka kuulab nüüd ka mitmesuunaline takistuste tuvastus. Esimest on DJI droonil sensorid nüüd igal küljel ja tänu sellele tagatakse veelgi kindlam turvalisus.

Lihtne kasutamine
Võimas kaamera ja uuendused nii riist- kui ka tarkvaras annavad sulle võimaluse väljendada oma loovust veelgi rohkemaid mooduseid kasutusi. Ja selle kasutamiseks ei pea sa olema varasemate kogemustega või professionaal.
• ActiveTrack 2.0 - uuendused riist- ja tarkvaras muudavad drooni objektijälgimise ja jälitamise oluliselt paremaks
• Panoraamvõtted - Mavic kahe abil saab luua 4 erinevat tüüpe panoraame: sfäär, 180°, horisontaalne ja vertikaalne
• Mitmed teised erinevad võtterežiimid pakuvad hulganisti võimalusi loominguliste ja meeldejäävate kaadrite salvestamiseks

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud