Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 1. veebruar 2023

Samsungi uued kodumasinad säästavad veel rohkem energiat

Külmkapp on pidevalt töötav kodumasin ning seetõttu tuleks uue külmiku soetamisel selle energiatõhususele erilist tähelepanu pöörata. Samsungi uued külmikud ja pesumasinad on väga väikese energia tarbimisega.Ilmselt on paljud näinud poodides koduseadmetel energiamärgiseid, mis antakse igale koduseadmele skaalal A-G. A mõistagi on kõige energiaefektiivsem ja G kõige vähem efektiivne. Samsungi uued külmikud ja pesumasinad on saanud kõige kõrgema A energiaklassi märgise ning seadmes olevad nutitehnoloogiad annavad kasutajatele veel lisaks 10% energiasäästu.

Samsungi külmikutel on energia säästmiseks nutikas AI Energy Mode, mis jälgib seadme energiakasutust ja püüab seda võimalusel vähendada. Lisaks on CoolSelect+ lahendus, mis lubab kasutajal valida kindla temperatuuri külmiku eri osade jaoks. See aitab erinevaid toiduaineid õige temperatuuri juures hoida ja ei lase temperatuuri liiga külmaks kohtades, kus seda vaja ei ole, säästes energiat. Samuti on külmikutes Samsungi Metal Cooling tehnoloogia, mis on sisult suur metallist osa külmiku tagaosas. See hoiab jahedat temperatuuri külmikus stabiilsena, ei lase külmiku ust avades temperatuuri liiga madalaks ning aitab samuti energiat säästa.

Samsung Bespoke pesumasin ja kuivati


Lisaks külmikutele on A energiamärgise pälvinud ka valik Samsungi pesumasinaid, kus sarnaselt külmikule aitab energiasäästu saavutada tehisintellekt, mis optimeerib pesutsükli jooksul temperatuuri ja muid näitajaid, et energiakulu oleks võimalikult väike. Uutel pesumasinatel on SpaceMax lahendus, tänu millele saab masinasse panna kuni 11 kilogrammi pesu. Seega saab korraga pesta rohkem ja hoida energiat kokku pesukordade pealt.

Samuti on väga tähtis ka EcoBubble tehnoloogia, mis peseb tänu pisikestele mullikestele pesu palju efektiivsemalt ja lubab pesta pesu sama efektiivsusega ka madalama temperatuuriga, mis taaskord energiat kokku hoiab. Masina sees on lisaks veel mitmeid nutikaid sensoreid, mis tuvastavad automaatselt masinasse pandud pesu kaalu, pehmuse ja riide tüübi, et pesutsükkel oleks riiete jaoks kõige optimaalsem ja kasutaja jaoks võimalikult energiasäästlik.

Tihti küsitakse, kas kodumasinatootjate pidev soov pakkuda võimalikult energiasäästlikke seadmeid ei mõju mingil moel kehvasti nende kvaliteedile. Tegelikult on aga vastupidi. Energiasäästlikud lahendused on tihti ka palju töökindlamad. Nii pakub Samsung uue põlvkonna eriti säästlikele ja töökindlatele inverterkompressoritele ja -mootoritele lausa 20-aastast garantiid.

Samsung Bespoke Jet varstolmuimeja


Energiasäästule keskendudes ei jää aga kõrvale ka disain. Nii on Samsung loodud Bespoke disainisarjas tänapäevasesse koju imeliselt sobivad kodumasinad, millel on lisaks erilisele disainile ka kõik ülaltoodud energiasäästulahendused. Bespoke seeria külmikuid saab soetada laia valiku stiilsete pastelsetes toonides esipaneelidega, ning neid omavahel kombineerides luua tõeliselt isikupärase disainilahenduse. Külmik ei pea ju olema tingimata olema peidus ning eraldiseisva külmiku valikul ei pea piirduma traditsiooniliste kuid igavate valge musta ning halli roostevaba terase toonidega.

Maitsekalt musta ja valge tasakaalu või Bespoke pastelsete toonide harmooniat ära kasutavad pesumasinad ja kuivatid on aga omal kohal igas kaasaegses vannitoas või majapidamisruumis.

Stiilse püstise hoidikuga Bespoke varstolmuimeja lausa nõuab tähelepanu keskmes olemist. Siin on Samsung teinud tihti kapis peidus olevast kodumasinast pilkupüüdva disainielemendi, mis sobib täiuslikult kaasaegse kodu disainiga.