Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Soundbar Yamaha YSP-2700

Soundbar Yamaha YSP-2700

Tootekood: YSP-2700 Tootja: Yamaha

Erakordne helikvaliteet. YSP-2700 projekteerib heli kombineerides mitu kõlarigruppi ja digitaalse signaalitöötluse, peegeldades seinadelt ruumi täitva ümbritseva heli teieni nii eest, tagant, vasakult ja paremalt. MusicCast toega soundbari saate ühendada teiste sama tehnoloogiat toetavate seadmetega, täites samaaegselt esitatava kvaliteetse heliga kasvõi kogu oma kodu.

Loe edasi

999.99 €

Kuumakse alates 34 €

34 kuus
  • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
  • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
  • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
  • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

16 kõlarit
YSP-2700 soundbar kõlar on varustatud 16 2,8-sentimeetrise läbimõõduga kõlarielementidega, mis projekterrivad heli täitmaks kogu ruumi. Optimiseeritud paigutus tagab täieliku peegelduse seinadelt, et saavutada parim võimalik kvaliteet.

Kvaliteetsete materjalide ilu ja elegantsus
Peaseade on loodud eriti vastupidavast alumiiniumist, mille pealmine osa on kauni harjatud viimistlusega. See on 51mm-kõrgune ja sobib nii suurepäraselt paigutamiseks teleri ette ilma, et see kataks ekraani. Bassikõlaril on lihtne disain, mis sobib igasse ruumi.

Juhtmevaba bassikõlar mugavaks paigutamiseks
Komplektis bassikõlar lisab esitustele jõulised madalamad toonid. Juhtmevaba ühendusega saate te selle paigutada mugavalt ja kiiresti ning te ei pea nägema vaeva juhtmete peitmisega.

Bluetooth tehnoloogia juhtmevabaks voogedastamiseks
Bluetooth® ja AirPlay® ühendused annavad teile mugava võimaluse voogedastada muusikat oma nutiseadmetest juhtmevabalt. Kasutage populaarseid muusikarakendusi või kuulake internetiraadiot oma nutitelefonist ja laske esitustel kõlada suurepärase heliga YSP-2700 kõlarist.

MusicCast tugi
MusicCast tehnoloogiaga saate omavahel ühendada kõik tehnoloogiat toetavad seadmed. Ühendatud või eraldiseisvaid seadmeid saate kontrollida lihtsa ja kasutajasõbraliku rakendusega.

Kaarti laetakse…

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info

Tootjapoolne video