Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Kodukinosüsteem Bose Lifestyle 650
 • Kodukinosüsteem Bose Lifestyle 650
 • Kodukinosüsteem Bose Lifestyle 650
 • Kodukinosüsteem Bose Lifestyle 650
 • Kodukinosüsteem Bose Lifestyle 650

Kodukinosüsteem Bose Lifestyle 650

Tootekood: 761683-2210 Tootja: Bose

Toode on saadaval vaid e‑poes

Ilu on vaataja silmades... ja muidugi ka kuulaja kõrvades. Bose on loonud Lifestyle 650 kodukinosüsteemi sellisena, et see oleks lummav nii vaatajale kui ka kuulajale. Seda iseloomustavad võrratud heliomadused, esteetika, lihtsus ja modernsus. Nii filmide kui ka muusika jaoks sobiv 5 kõlariga süsteem on kõige mitmekülgsem ning rohkemate võimalustega kodukinosüsteem, mis Bose on loonud.

Loe edasi

4799 €

Kuumakse alates 160 €

160 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 9 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 15 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 19 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  8 - 10 tp
 • Transport maja välisukseni
  8 - 10 tp
 • Kauplusest kätte
  8 - 10 tp

Kõlarite tähtsus
Bose on tuntud oma väikeste kõlarite poolest, mis suudavad esitada väga suurejoonelist heli. Selles süsteemis kasutatavad OmniJewel kõlarid, mis on isegi väiksemad, kui Bose Jewel Cube kõlarid, antakse elegantsusele täiesti uus tähendus. Nendel pisikestel kõlaritel on hoolikalt vormindatud alumiiniumkorpus koos kahe vastastikku suunatud kõlarielemendiga. Just see on võtmetegur, et luua Bose esimene mitmesuunalise helipildiga kõlar, mis loob tõelise 360-kraadise kuulamisvälja ning veelgi ruumikama kõla. Ja tagumised kõlarid? Jah, need on juhtmevabad.

Süsteemi keskkõlar sulandub täiuslikult sinu teleri õhukese profiiliga ja pakub paremat sooritust, kui Bose süsteemide eelmised keskkõlarid. Kokku on selles 5 kõlarielementi, mis on mahutatud anodeeritud alumiiniumviimistlusega katte alla.

Võimekas bass. Juhtmevaba ühendus.
Muidugi sa soovid, et sinu muusikat ja filme saadaksid efektsed ning kaasahaaravad bassihelid. Kuid selle jaoks ei ole enam vaja meeletu suurusega kõlareid. Ülemise klaasipinnast viimistlusega silmapaistev Acoustimass bassimoodul toob esile heli ja stiilsuse. Võimekas kõlarielement ja QuietPort tehnoloogia kombineerivad endas oma suuruse kohta omas klassis parima soorituse.

Veelgi rohkem elegantsust...
Poleeritud klaasist kurvilisus kesk konsoolil on nii stiilne, et sellelt on raske pilku pöörata. Kuid selles peitub enamatki, kui lihtsalt pilkupüüdev välimus. Sinna on integreeritud kõik tehnoloogiad, mida moderne kodu vajab: Bluetooth ja WiFi juhtmevabadeks voogedastusteks, 4K video võimekus, 6 HDMI sisendit jpm. Samuti saad kõiki erinevaid funktsioone ja ühendusi juhtida ühe universaalse puldi abil.

Vähem vaeva, rohkem kuulamist
Lifestyle 650 süsteemiga on Bose pannud palju rõhku vähendamaks keerulisi seadistus- või haldusprotsesse. Muidugi sobib nii kvaliteetne kodukinosüsteem filmide, teleseriaalide või spordisündmuste vaatamiseks, kuid muusika nautimiseks ei pea sa ka enam muretsema, milline tehnoloogia on sinu jaoks parim. Sellel süsteemil on SoundTouch tehnoloogia, mis laseb sul esitada oma lemmikmuusikat üle WiFi võrgu ja seda väga lihtsalt ning mugavalt. Bluetoothi abil saad sa aga esitusi nautida otse oma nutitelefonist või tahvelarvutist.

Kiire, lihtne
Sinu suureks abimeheks süsteemi võlude avastamisel ja nautimisel on SoundTouch nutirakendus. Haara täielik kontroll oma kuulamiskogemuste üle otse oma nutiseadmest. Lehitse populaarsemaid voogedastusteenuseid nagu Spotify või Deezer, kuula internetiraadiot või oma seadmesse talletatud muusikakogumikke. Lihtsusta oma lemmikmuusikale ligipääsu ja kontrolli ühte või mitut SoundTouch tehnoloogiaga varustatud Bose kõlarit oma kodus. 

Mugavus
Unify tehnoloogia juhatab sind läbi seadistamisprotsessi koos ekraanile kuvatavate sõnumitega. ADAPTiQ kalibreerimine häälestab heli täpselt sinu ruumi akustiliste omaduste järgi. Seega sind ootab alati parim võimalik helikvaliteet. Tagumised kõlarid ja bassimoodul on isegi ühendatavad juhtmevabalt.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud