Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips

3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips
 • 3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips

3D 55" Full HD LED LCD-teler, Philips

Tootekood: 55PFK7179/12 Tootja: Philips
1299 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

Üliõhuke Smart Full HD LED-teler

Philipsi 7100-seeria Smart LED-teleril on ülikitsas raam ja teemantlõikega serv - see teler vallutab teie südame. Kuid ilus välimus ei ole veel kõik: see teler on varustatud ka selliste võimalustega nagu Ambilight, 3D, Skype™ ja palju muud.

Loe edasi

Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

Ambilight muudab igaveseks teie suhtumist telerisse

Te olete loonud kodu, mis on enamat kui vaid maja, miks siis mitte valida ka teler, mis on samuti soe ja kutsuv? Philipsi unikaalne Ambilight tehnoloogia muudab teie ekraani palju laiemaks — ja teie vaatamiskogemuse kaasahaaravamaks — projitseerides kahelt teleri küljelt ulatuslikku valguskuma ümbritsevale seinale. Värvid, erksus ja põnevus kanduvad ekraanilt üle ka teie elutuppa, pakkudes niimoodi põnevamat, intensiivsemat ja kaasahaaravamat vaatamiselamust.


Üliõhukesed jooned loovad väljapeetud profiili

Elegantne. Kaasaegne. Rafineeritud. Täpne. Philipsi üliõhukene siluett. Ei peaks olema üllatav, et midagi nii õhukest võib tekitada nõnda suurt huvi, arvestades, kui palju väljapeetust see teie interjöörile lisab.


Pixel Precise HD Engine: avastage võrratu pildikvaliteet

The Philips Pixel Precise HD Engine toob maailma teieni. Kogege oma lemmikuid loodus- ja reisisaateid erksas selguses. Värviküllane ja tugeva kontrastiga pilt, tänu sügavamatele mustadele ja heledamatele valgetele toonidele, aitab teil avastada uusi maailmu ilma diivanilt tõusmata.


800 Hz PMR liikuvate piltide sujuvaimaks esitamiseks

Miski ei ületa videomängudest, kiiretempolistest spordiüritustest või märulifilmidest saadavat adrenaliinisööstu. Seetõttu on Philipsi teleril 800Hz Perfect Motion Rate, mis võimaldab teil nautida liikuvate piltide kõige sujuvamat esitamist. Sest kuigi teie pulss võib hüpelda, ei tohiks seda teha aga pilt.


3D viib teid realistlikult kohtadesse, kus te pole varem viibinud

Nautige tundidepikkust vaatamismugavust tänu passiivsele 3D-tehnoloogiale, mis pakub teile kvaliteetset 3D-pilti. Teisendage igasugune 2D-sisu erksaks ja veatuks 3D-pildiks. Stiilseid ja kergeid 3D-prille on mugav kanda ja need ei vaja patareisid.


3D viib teid realistlikult kohtadesse, kus te pole varem viibinud

Nautige tundidepikkust vaatamismugavust tänu passiivsele 3D-tehnoloogiale, mis pakub teile kvaliteetset 3D-pilti. Teisendage igasugune 2D-sisu erksaks ja veatuks 3D-pildiks. Stiilseid ja kergeid 3D-prille on mugav kanda ja need ei vaja patareisid.


Smart TV: täiesti uus maailm, mida avastada

Avastage nutikam kogemus, mis jääb tavateleri piiridest välja. Laenutage ja voogedastage veebipõhistest videokauplustest filme, videosid ja mänge. Vaadake tagantjärele oma lemmikkanalite saateid ja nautige rikkalikku võrgurakenduste valikut (nt Youtube).


Kursori ja klaviatuuriga kaugjuhtimispult – et kasutamine oleks veelgi lihtsam

Meie täiesti intuitiivsel kaugjuhtimispuldil on olemas kõik tavapärased funktsioonid nagu kursoriklahvid, helitugevuse reguleerimise ja kiirvaliku nupud. Lisaks sellele saate ka lihtsalt navigeerida, kui vajutate ja hoiate all nuppu OK. Kursor toimib hiirena, võimaldades teil ekraanil liikuda, klõpsata ja kerida. Kui keerate puldil teise poole, saate kasutada täistekstklaviatuuri, millega on lihtne teksti sisestada. Meie nutikal puldil on ka güroskoopandurid, mis saavad aru, kumb pool üleval on — tänu sellele saate rahus trükkida ega pea muretsema, et kogemata kanalit vahetate.


Wi-Fi Miracast™—kuvage oma nutitelefoni ekraani oma teleris

Peegeldage oma nutiseadme kuva teleris ning jagage seda oma sõprade ja pereliikmetega. Kuvage lihtsa käsklusega fotosid, videoid, mänge ja kõike muud oma nutitelefonilt või tahvelarvutilt suurele ekraanile.


Cloud TV ja Cloud Explorer ühendab maailmad

Kuna te olete unikaalne, siis peaks seda olema ka viis, kuidas te telekat vaatate. Üha suureneva valikuga Philips Cloud TV võimaldab teil valida sadade telekanalite seast üle maailma. Cloud Explorer muudab jagamise lähedal ja kaugel elavate sõpradega lihtsaks, võimaldades teil oma teleri kaudu oma Dropbox™-i kontole ligi pääseda ning selle sisu suurel ekraanil vaadata.


Multiroom TV—jagage teleri otsepilti ja salvestisi telerite vahel

Vabanege traditsioonilise vaatamise kütkeist. Serverina toimivat Philips Smart TV-d on võimalik ühendada mõne muu teleriga, mis asub samas Wi-Fi võrgus. Kui ühendus on loodud, saate jagada oma teleri digisaateid ja salvestisi mõne kliendiks oleva teleriga, ilma et oleks vaja uusi juhtmeid vedada või raha mitmele liitumisele kulutada.


Raamita disain: ilma raamita jääb rohkem telerit, mida armastada

Elegantne. Minimalistlik. Diskreetne. Kaunilt meisterdatud kõrge kvaliteediga klaasist ja ääristatud üliõhukese alumiiniumist välisservaga; vähendades raami ja suurendades vaatepinda.

Tagasi

 • Ekraan

  ekraani diagonaal 55" / 140 cm
  ekraani tehnoloogia
  3D LED LCD
  ekraani resolutsioon
  1920x1080 Full HD
  heledus
  400 nitti (cd/m²)
 • Funktsioonid

  Smart TV Jah
  seadmete ühilduvussüsteem EasyLink
 • Pildiparandus

  televiisori taustvalgustus Ambilight 2
  pildiparanduse süsteemid Micro Dimming Pro, Perfect Natural Motion, Pixel Precise HD, 800 Hz Perfect Motioni Rate
 • Heli

  heli võimsus (RMS)
  24 W
  helitehnoloogiad Smart Stereo, Ambi wOOx, Natural Sound, Incredible Surround, Incredible Surround 3D, Clear Sound, Automaatne helitugevuse ühtlustus, Bassivõimendus, Nutikas heli
 • Liidesed

  HDMI 4 tk
  kõrvaklappide väljund Jah
  optiline väljund Jah
  LAN (võrguliides, RJ45) Jah
  USB-A 2.0
  2 tk
  WiFi Jah
 • Mõõtmed

  kaal
  21 kg
  kaal ilma jalata 19,5 kg
  laius 123,1 cm
  kõrgus 77,2 cm
  sügavus 28 cm
  kõrgus ilma jalata 71,2 cm
  sügavus ilma jalata 3,6 cm
  VESA kinnituse suurus 400 x 400
 • Üldised parameetrid

  energiaklass
  A++
  tootja Philips
 • Lingid

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Täpsemalt:

A++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+ (kõige energiasäästlikum) kuni F (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

Aastane energiatarbimine.
Aastane energiatarbimine sisselülitatud seisundis, väljendatud kilovatt-tundides aasta kohta.

140/55
Ekraani diagonaal.
Ekraani nähtava osa diagonaal sentimeetrites ja tollides.

Elektritarbimine.
Sisselülitatud seisundis elektritarbimine vattides.

Väljalülitatud seisund.
Kuvatakse televiisorite puhul, millel on selgesti nähtav lüliti, mis väljalülitatud asendisse viimisel lülitab televiisori seisundisse elektritarbimisega mitte üle 0,01 W.

Väljalülitatud seisund.
Kuvatakse televiisorite puhul, millel puudub selgesti nähtav lüliti, mis väljalülitatud asendisse viimisel lülitab televiisori seisundisse elektritarbimisega mitte üle 0,01 W.