Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Lokaliseerija Apple AirTag (4 pack)
 • Lokaliseerija Apple AirTag (4 pack)
 • Lokaliseerija Apple AirTag (4 pack)
 • Lokaliseerija Apple AirTag (4 pack)
 • Lokaliseerija Apple AirTag (4 pack)

Lokaliseerija Apple AirTag (4 pack)

Tootekood: MX542ZM/A Tootja: Apple

AirTag on asjade jälgimiseks suurepärane abivahend. Kinnita üks oma võtmete külge ja pista teine seljakotti. Ja juba nad ongi nähtaval Find My rakenduses, mille abil saad üles otsida ka Apple’i seadmeid ning vaadata, kus on sõbrad ja pereliikmed.

Komplektis on 4 tk!

Loe edasi

119.99 €
4 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-3 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

Otsi hääle järgi.
Rahakoti kadumise korral võid rahulikuks jääda, kui oled selle külge kinnitanud AirTagi. Saada Find My rakenduse uute esemete vaates AirTagi kõlarisse helisignaal. Kui ese on läheduses, näiteks diivani all või kõrvaltoas, järgi lihtsalt heli ja otsitav ongi leitud.

Külm. Soe. Soojem. Kuum.
Kui AirTag on läheduses, juhib iPhone täpse otsingu abi sind otse selle juurde.1 Näed AirTagi kaugust ja suunda – kõik see on võimalik tänu ultralairibatehnoloogiale.

Täpne otsing ühildub järgmiste seadmetega:
iPhone 11
iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Max
iPhone 12 ja iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max
iPhone 13 ja iPhone 13 mini
iPhone 13 Pro ja iPhone 13 Pro Max

Sadu miljoneid sõpru tuntakse hädas.
Kui jätad midagi maha kuskile kaugemale, näiteks randa või jõusaali, aitab su AirTagi asukohta tuvastada Find My seadmete võrk, millesse kuuluvad sajad miljonid iPhone’id, iPadid ja Macid üle maailma. Ja sinu privaatsus on igal sammul täielikult kaitstud.

Kuidas see töötab?
Sinu AirTag saadab välja turvalise Bluetoothi signaali, mille saavad tuvastada läheduses asuvad Find My võrku kuuluvad seadmed. Need seadmed edastavad su AirTagi asukoha iCloudi, tänu millele saad Find My rakenduses seda kaardilt näha. Privaatsuse kaitsmiseks toimub kõik anonüümsel ja krüptitud kujul. Töö on kiire ja tõhus, nii et sul pole tarvis muretseda aku kestvuse ega andmesidekasutuse pärast.

Lost Mode teeb leidmise veelgi lihtsamaks.
Nagu muid Apple’i seadmeid, saab ka AirTagi seada kadumisrežiimi Lost Mode. Kui seejärel tuvastab selle mõni võrku kuuluv seade, saad selle kohta automaatselt teavituse. Samuti saad AirTagi seadistada edastama sinu kontaktandmeid, kui keegi puudutab seda nutitelefoniga, mis ühildub NFC-lähiväljasidega ehk sama tehno­loogiaga, mis võimaldab nutitelefoni abil ostude eest tasuda.

Sisse­ehitatud privaatsus.
AirTagi asukohta saad vaadata ainult sina. Sinu asukohaandmeid ja ajalugu ei talletata kunagi AirTagis endas. Samuti jäävad anonüümseks sinu AirTagi asukoha edastanud seadmed ja asukohaandmed on igas etapis alati krüptitud. Isegi Apple ei tea sinu AirTagi asukohta ega saa tuvastada seadet, mis aitab selle üles otsida.

AirTag ei luba sind lubamatult jälgida. Kui kellegi teise AirTag satub sinu asjadesse sekka, saab su iPhone sellest aru ja hoiatab sind. Kui sul ei õnnestu seda kindla aja jooksul üles leida, annab AirTag sulle oma asukohast teada helisignaali abil.

Kui viibid AirTagiga sõbra seltskonnas või näiteks rongis, kus AirTag on mitmel reisijal, ole mureta. Hoiatus antakse ainult juhul, kui AirTag ei viibi enam oma omaniku lähedal.

Nii lihtne see ongi.
AirTagi ja iPhone’i või iPadi ühenduse seadistamiseks tuleb sul teha kõigest üks puudutus. Sisesta AirTagi nimi, kinnita see jälgitava eseme külge ja oledki valmis. Kas soovid AirTagi teavitusi saada ka Apple Watchi vahendusel? Pole probleemi.

Elagu patarei.
AirTag töötab ühe hõlpsasti asendatava tavapatarei toitel üle aasta. Kui jõuab kätte aeg patareid vahetada, annab iPhone sulle sellest teada.

Ei karda vett.
Oletagem, et kinnitad selle võtmete külge ja pillad need porilompi. Või valad nad kogemata millegagi üle. Muretsemiseks pole põhjust. AirTag on veekindel.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 1 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Töötab hästi

   Mugav ja asjalik julla.

   24.08.2021 16:04
   Sander