Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Apple iPhone 11 (256 GB)

Apple iPhone 11 (256 GB)

Tootekood: MWM92ET/A Tootja: Apple

Toode pole jaekauplustest saadaval

Kõik, mis vaja.

Uue topeltkaamera abil saad pildile püüda rohkem sulle olulist. Kiireim nutitelefonikiip ja kogu päeva kestev aku lasevad sul enne järgmist laadimist rohkem ära teha. Ja tänu kõige kvaliteetsemale videole nutitelefonide seas on su mälestused kaunimad kui eales varem.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Tagasi

Armastus esimesest, teisest, kolmandast, neljandast, viiendast ja kuuendast pilgust.

Viletsa pildi tegemine on järjest raskem.
Uhiuus topeltkaamera. Lainurkfotost saab imelihtsalt ülilainurkfoto. Tänu ülilainurkkaamerale näed uues kasutajaliideses ka kaadrist välja jäävat. Ning saad seda lihtsalt pildistada. Videoid jäädvustad ja redigeerid sama mugavalt kui fotosid. Oleme maailma kõige populaarsemale kaamerale lisanud täiesti uue mõõtme.

Filmi tõeliselt hea video. Siis tee see veel paremaks.
Filmi ja monteeri kõige kõrgema kvaliteediga videoid, mida nutitelefonis nähtud. iPhone 11 jäädvustab kõigi kaameratega imeilusalt selget 4K-videot kiirusel 60 kaadrit sekundis. Ülilainurkkaamera kaader on neli korda laiem. Nii saad kogu tegevuse pildile püüda - näiteks selle, kuidas koer püüab lendavat taldrikut. Kui filmid mõnda kontserti või näiteks oma lapse klaveritundi, muutub pildi suurendamisel ka heli valjemaks. Ning nüüd redigeerid videoid sama mugavalt kui fotosid.

„Äärtes on veel ruumi!“
Uus ülilainurkkaamera. Võta suurelt ette: uus lainurkkaamera mahutab pildile neli korda rohkem. Kujutle piltilusat ja lõputuna näivat maastikuvaadet. Või jäädvusta muusikafestivalil kogu lava ja rahvahulk. Ning puhkusepiltidele mahuvad nüüd korraga nii kogu pere kui ka imeilusad vaated, mille pärast pika teekonna ette võtsid.

Vähe valgust? Pole probleemi.
Uus öörežiim. Pimedas pildistamisel ei pea enam hämaras kobama. Vähese valguse puhul lülitub automaatselt sisse öörežiim ning tulemus on ennenägematult ilus. Unusta välk ning naudi loomulikult eredamaid värve.

Piltilus portree.
Portreefotod pakuvad nüüd rohkem võimalusi. Tänu uutele efektidele ja mitmekesisematele valguse reguleerimise võimalustele aitab iPhone 11 kaksikkaamera luua lummavaid pilte. Samuti saab portreerežiimi kasutada kõigi modellide peal – olgu su parimad sõbrad siis kahe- või neljajalgsed.

Smart HDR. Kõige kergem kompliment.
Uue põlvkonna Smart HDR. Masinõppe toel on Smart HDR arukam kui eales varem. See tunneb inimesed ära ja töötleb neid ülejäänud kaadrist erinevalt. Nii on kõigil pildistavatelt alati naturaalsed näotoonid ning loomulik valgustus. Ning ka tagaplaan on lummavalt ilus.

Pildist saab video kiiremini kui jõuad silma pilgutada.
QuickTake’iga alustad video jäädvustamist hetkega. Filmimiseks hoia fotorežiimis pildistamisnuppu. Jätkamiseks libista näpuga paremale. Õues viibimise ajal suudab A13 Bionic liikuvat subjekti masinõppe toel automaatselt jälgida.

Sina. Aegluubis.
Mitte selfie vaid slofie. Naeratus, lehvitus, tuuleiilis lendlevad juuksed - kõik näeb parem välja 120 kaadrit sekundis. Lisaks mahutab uus 12 MP TrueDepth-kaamera nüüd ühele selfile palju rohkem. Lihtsalt keera iPhone horisontaalasendisse ning kaamera suumib kaadri laiendamiseks automaatselt välja.

Kõige tugevam nutitelefoniklaas.
Esi- ja tagaklaasi on tugevdatud kahekordse ioonvahetustöötlusega.

Veekindlus kuni kaks korda sügavamal.
iPhone 11 on veekindel kuni 2 meetri sügavusel kuni 30 minutit – kaks korda sügavamal kui iPhone XR.

Elutruu värvide mäng.
Liquid Retina LCD-ekraan. Elutruul täisekraanil näeb kõik võrratu välja.
True Tone. Reguleerib valge tasakaalu vastavalt sind ümbritseva valguse värvitemperatuurile.
Äratamiseks puuduta või võta kätte. Su iPhone on hetkega valmis.
Haptic Touch. Kontekstimenüüde ja otseteede abil saad kõik olulise kiiremini tehtud.

Laeng terveks päevaks.
Terve päeva kestev aku. Riistvara ja tarkvara täiuslik koostöö võimaldab akut ülitõhusalt kasutada. Ning kiirlaadimise korral kulub laadimiseks palju vähem aega.

Pro-taseme kiip.
Nii iPhone 11 kui ka iPhone 11 Pro on varustatud maailma kõige kiirema nutitelefonikiibiga. Enneolematult võimas A13 Bionic tagab, et kõik kulgeks kiirelt ja sujuvalt. Lisaks töötab see võimalikult energiasäästlikult, et aku kauem kestaks. A13 Bionic on konkurentidest aastate jagu ees.

Vaata ja valmis. Lihtsam ja turvalisem kui Touch ID.
See on nutitelefonide kõige turvalisem näotuvastustehnoloogia. Face ID abil avad iPhone’i lukust vaid hetkega ning see on Touch ID-st turvalisem. Rakendustesse sisselogimiseks, kontodele juurdepääsemiseks ja Apple Payga maksmiseks piisab vaid ühest pilgust. Ka selle seadistamine käib kiirelt ja mugavalt.

Jaga. Leia. Mängi. Täpsemalt kui kunagi varem.
iPhone on nüüd varustatud ultralairibatehnoloogiaga. Apple’i uus U1 kiip kasutab ruumiteadlikkus saavutamiseks ultralairibatehnoloogiat, mis võimaldab iPhone 11 tuvastada oma täpne asukoht teiste läheduses asuvate U1-kiibiga varustatud Apple’i seadmete suhtes. Võid sellest mõelda kui sinu elutoa jaoks ette nähtud GPS-ist. Nii et kui tahad kellelegi AirDropi teel mõne faili saata, osuta oma iPhone’iga tema oma poole ja see kuvatakse loendis esimesena.

See ei ole veel kõik.
Dolby Atmos: Heli liigub 3D-ruumis sinu ümber tekitamaks tunde, et viibid tegevuse keskel.
Kiirem WiFi: WiFi 6 (802.11ax) kiirendab allalaadimist kuni 38 protsenti.
Kiirlaadimise võimalus: 18 W adapteriga (müügil eraldi) laeb aku 50% kõigest 30 minutiga.
Heli jagamine: Ühe iPhone’iga saab siduda kaks paari AirPodsi või Beatsi kõrvaklappe.
Kaks SIM-kaarti ja eSIM: Saad kasutada ühte numbrit äri- ja teist erakõnede jaoks.


Seadme kasutamistemperatuur: 0... +35°C

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

Tagasi