Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Nutitelefon CAT S41
  • Nutitelefon CAT S41
  • Nutitelefon CAT S41
  • Nutitelefon CAT S41
  • Nutitelefon CAT S41

Nutitelefon CAT S41

Tootekood: CAT/S41 Tootja: Caterpillar

Toode pole jaekauplustest saadaval

Cat S41 on tõeliselt vastupidav telefon, mida kinnitavad kaitseklassid MIL SPEC 80G ja IP68 ning mis muudavad selle telefoni vee- ja tolmukindlaks. Lisaks veel kriimukindel Corning® Gorilla® Glass 5 ja põrutustesti edukas läbimine, mille käigus kukutati see telefon 1,8 meetri kõrguselt vastu betooni. See telefon on kasutamisvalmis igasugustes oludes.

Loe edasi

Pika tööajaga aku
Enam ei pea sa muret tundma telefoni aku vastupidavuse või vooluallikate olemasolu üle. Cat S41 on varustatud 5000 mAh akuga, mis pakub kuni 38 tundi kõneaega ja 44 päeva ooteaega.

Jaga oma akut
Battery Share funktsiooni abil saad sa oma telefoni massiivset akumahtu kasutada ka teiste mobiilseadmete laadimiseks. Nii saad pikalt kasutada ka erinevaid tarvikuid ja ka teisi telefone. Lisaks on Battery Share funktsiooniga võimalik määrata laadimise piir, mis protsendi juures peatatakse teiste seadmete laadimine. Nii saad nutikalt jagada energiat kõikidele seadmetele terveks päevaks.

Juhtiv veekindluse tehnoloogia
Cat nutitelefonide ekraanid on varustatud innovaatilise tehnoloogiaga, mis annab võimaluse telefoni ekraani muretult kasutada ka siis, kui see on märg. Miks kasutada lihtsalt pritsmekindlat telefoni, kui on võimalus kasutada täiesti veekindlat?

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info