Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Apple iPhone 13 Pro (512 GB)
 • Apple iPhone 13 Pro (512 GB)
 • Apple iPhone 13 Pro (512 GB)
 • Apple iPhone 13 Pro (512 GB)
 • Apple iPhone 13 Pro (512 GB)

Apple iPhone 13 Pro (512 GB)

Tootekood: MLVU3ET/A Tootja: Apple
Uued Apple iPhone 13 ja iPhone 13 Pro nüüd müügil!

Teeme kõik selleks, et kaup jõuaks sinuni õigeaegselt. Vaatamata sellele võib tarne meist mitteolenevatel põhjustel hilineda. Täname mõistva suhtumise eest!

Vaata kõiki värve ja mudeleid

Toode on saadaval vaid e‑poes

Väga Pro.

Kaamerasüsteem, mis on võimsam kui kunagi varem. Ekraan, mis on nii kiire reaktsiooniga, et iga tegevus on kui uudne kogemus. Maailma kiireim nutitelefonikiip. Erakordne vastupidavus. Ja tohutu hüpe aku kestvuses. Pro mis Pro.

Loe edasi

1529 €

Tagasi

147 kuus

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  alates 09.12.2021
 • Tarne pakiautomaati
  alates 09.12.2021
 • Kauplusest kätte
  alates 09.12.2021

Tagasi

iPhone teeb nüüd ka makrofotosid.
Uuel ülilainurkkaameral on täiesti ümber­kujundatud objektiiv ja võimas automaatse fookuse süsteem, mis suudab teravustada juba 2 cm kauguselt. See muudab ka kõige väiksema detaili suurejooneliseks. Muuda puuleht abstraktseks kunstiteoseks. Jäädvusta rööviku udemed. Suurenda kastepiiska. Väikeste detailide ilu ootab sind.

Ja makrovideot ka, nagu muuseas.
Makrofotod on alles algus. Saad salvestada ka makrovideoid, soovi korral ka aegluubis või intervalliga. See on lummavalt kaunis maailm.

Öös on ilu.
iPhone 13 Pro on loodud vähese valguse jaoks. Lainurkkaameral on laiem ava ja siiani meie suurim andur ning see kasutab öörežiimis portreede jaoks LiDAR skannerit. Ülilainurkkaamera sai suurema ava, kiirema anduri ja täielikult uue automaatse teravustamise. Ja telefotokaameral on nüüd öörežiim.

Lainurkkaamera jäädvustab kuni 2,2 korda rohkem valgust paremate fotode ja videote tegemiseks.

Ülilainurkkaamera jäädvustab 92% rohkem valgust paremate fotode ja videote tegemiseks.

Öörežiim nüüd kõigil kaameratel.

Kaugelt rohkem suurendust.
Uues telefotokaameras on 77 mm fookuskaugus ja kolmekordne optiline suum. Nii on klassikalised portreefotod ilmekamad ning kaugelt tehtud fotod ja videod selgemad. Lähemalasuvate objektide korral proovi portreerežiimi, kus saad kasutada bokeh-efekti ja katsetada stuudiokvaliteediga valgusefektidega.

Muuda fookust. Lisa dramaatikat.
Esmaesitlus - filmilik režiim Cinematic mode.
Nüüd suudab iPhone jäädvustada väikese teravussügavusega ja lisada automaatselt elegantseid fookuse üleminekuid. Filmilik režiim suudab ka ette näha, kui kaadrisse ilmub uus, silmapaistev teema. Siis tuuakse see automaatselt fookusesse, mis muudab loo kaasahaaravamaks. Saad fookust muuta või bokeh-efekti korrigeerida isegi pärast jäädvustamist. Ootame põnevusega, mis sa sellega teha suudad.

• Ainus nutitelefon, mis lubab sügavust korrigeerida pärast jäädvustamist
• Jäädvusta filmilikus režiimis lainurk-, ülilainurk- või telefotokaameraga
• Filmilik režiim toetab Dolby Vision HDR standardit

Kohanda oma kaamerat oma nägemuse järgi.
Fotostiilid rakendavad fotodele eelistatud tooni ja soojuse sätted. Kuid need ei ole filtrid - näiteks taeva ja nahatoonid jäävad loomulikuks. Vali Apple'i disainitud eelsätted – ergas, rikas kontrastsus, soe või külm ja kui soovid, saad neid veelgi täiustada. Määra oma stiil, et saaksid iga kord oma soovitud ilme.

Filmi. Lõika. Edasta. Kõik ProRes formaadis.
Esimene nutitelefon, mis pakub täielikku professionaalset töövoogu ja võimaldab sul salvestada ja töödelda ProRes või Dolby Vision vormingutes.

ProRes standardi väga tõetruud värvid ja väike tihendustase võimaldavad salvestada, töödelda ja edastada levitamiseks valmis sisu käigu pealt. Nüüd saad kogu ProRes vormingus projekti algusest lõpuni teostada oma iPhone'is. Või tuua ProRes-videod hõlpsalt iPhone'ist Maci rakendusse Final Cut Pro.

Smart HDR 4 optimiseerib stseeni iga elementi.
Neural Engine mootori masinõppevõimsuse kasutamisega teeb Smatr HDR 4 ainulaadseid kohandusi mitme inimesega stseenidesse. Meie tarkvara ja ISP viimistlevad automaatselt kontrastsust, valgust ja iga inimese nahatooni. Ja nii näevad kõik välja vapustavad.

Deep Fusion analüüsib iga pikslit mitme särivaliku pinnalt.
Keskmise ja vähese valgusega võtetes astub esile Deep Fusion, mis kasutab Neural Engine mootorit. Särivalikuid analüüsitakse piksel-piksli haaval ja sulatatakse parimad osad lõplikku pilti. See pakub erakordset detailsust ning toob esile fotode peeneima tekstuuri.

Tere, ProMotion.
120 Hz kohanduva värskendus­sagedusega ekraan, mis muudab mängureegleid.

Uus, ProMotioniga Super Retina XDR-ekraan suudab ennast värskendada 10–129 korda sekundis ja kõikidel vahepealsetel kaadrisagedustel. See kiireneb, kui vajad erakordset graafilist toimivust ja aeglustub energia säästmiseks, kui see pole enam vajalik. Ja kiirenemine ja aeglustumine isegi vastab sinu sõrme kiirusele kerimise ajal. See on enneolematu.

Anna mängimisele hoogu juurde.
ProMotioni värskendussagedus on kuni 120 Hz ja kui see ühendada A15 Bionic kiibi viietuumalise GPU hämmastava graafikaga, ongi ilmselge, et iPhone 13 Pro on täiuslik kaaslane tõsisele mängurile.

Puhas Pro võimsus.
A15 Bionic on maailma kiireim nutitelefoni kiip.

Parima aku kestvusega iPhone.
iPhone 13 Pro Max kuni 2,5 tundi pikem aku kestvus.
iPhone 13 Pro kuni 1,5 tundi pikem aku kestvus.

5G ja iPhone. Teine tase.
Maailm liigub kiiresti 5G suunas. Striimimine, allalaadimine – kõik see toimib palju kiiremini. 5G on piisavalt kiire isegi tõsiste mitme mängijaga mängude, liitreaalsusvideote jagamise ja palju muu jaoks. Režiimiga Smart Data võtab iPhone automaatselt hoo maha, et säästa võimsust, kui sul kogu seda kiirust vaja ei ole.

Ole ühenduses. Ole hetkes.
iOS 15 teeb suhtlemise lihtsaks, isegi samal ajal kui jagad filme, muusikat või oma ekraanil toimuvat FaceTime'is. Tõhusamaks töötamiseks saad välja filtreerida kõik teatised, mis ei puuduta käsilolevat tööd. Ja piltides sisalduvat teksti saad kiiresti kasutada näiteks meilide saatmiseks, helistamiseks, teejuhiste saamiseks ning paljuks muuks.


* Seadme kasutamistemperatuur: 0... +35°C

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

Tagasi