Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Videoregistraator Prestigio RoadRunner 545 GPS
 • Videoregistraator Prestigio RoadRunner 545 GPS
 • Videoregistraator Prestigio RoadRunner 545 GPS
 • Videoregistraator Prestigio RoadRunner 545 GPS
 • Videoregistraator Prestigio RoadRunner 545 GPS

Videoregistraator Prestigio RoadRunner 545 GPS

Tootekood: PCDVRR545GPS Tootja: Prestigio

Toode pole jaekauplustest saadaval

Suurem nähtavus, rohkem enesekindlust

Üks kompaktseimatest Full HD videoregistraatoritest Prestigiolt - RoadRunner 545 suure 2,7-tollise ekraani ja 170° vaatenurgaga. 12MP salvestab selged pildid isegi halvemates valgusoludes.

Loe edasi

Full HD kvaliteet

Kõrgkvaliteetne 3.0M CMOS pildisensor võimaldab kaameral salvestada 1080p Full HD resolutsioonis 30 kaadrit sekundis video, tagades sujuva ja selge pildikvaliteedi. Video kvaliteet jääb terav isegi halvemates valgusoludes tänu täiustatud Super Clear Night Mode tehnoloogiale.

Lai vaatenurk

170 kraadine vaatamisnurk jätab kaadrisse kõik vajaliku - peaaegu panoraamvaade. 4 korde digitaalne zoom jäädvustab kõik olulise.

Suur ekraan

Vaadake videosid ja pilte säraval kõrgresolutsioonis 2,7-tollisel TFT LCD ekraanil.

GPS sensor

GPS andur salvestab kiiruse, kiirenduse ja geograafilise asukoha. Kogu info on salvestatud videoga - kasutage kaasasolevat tarkvara, et vaadata salvestusi. Süsteem seob marsruudi Google Mapsiga ja kuvab kogu info sellel.

Liikumise tuvastamine ja automaatne käivitus

Videoregistraator on varustatud liikumisanduriga - video salvestus algab siis kui kaamera tuvastab uue liikumise, nii säästab kaamera mälukaardi ruumi pikemateks videoteks. Kaamera salvestus algab automaatselt kui käivitate auto. Te ei pea iga kord sõitu alustades kaamerat sisse lülitama - lihtsalt käivitage auto ja kaamera hakkab salvestama.

SOS hädaabi nupp ja G-sensor failide kaitseks

Hädajuhtumi korral on võimalik salvestatud faile kaitsta kustumise eest. Hoidke all "menu" nuppu, see tagab just filmitud faili säilimise. G-sensor tunnetab äkilisi kiirendusi, pidurdusi ja kokkupõrkeid, et salvestada ja kaitsta salvestusi õnnetuspaigast. Tänu sellele funktsioonile jäävad olulised failid alles.

Kompaktne ja stiilne

Stiilne ja peaaegu nähtamatu seade teie autos salvestab kõik olulise.

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 10 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • regstraator

   ootan müüa kommentaari , aitäh teistele selle info eest

   03.02.2017 11:20
   optimist
  • 545gps

   Mul sama mure - natuke aega töötab peale automaatset sisselülitamist (süüde sisse), siis jääb kinni. Mina saan samas ta uuesti tööle panna, kui tallan 2 korda kõige parempoolset nuppu. Firmware sees on uuem kui see, mis Prestigio enda lehel väljas.

   31.08.2016 19:19
   Erki
  • ?

   Mul jookseb pidevalt kinni. Jääb salvestamise peale ja mingi asi tööta. Ainult oota kuni aku tühjaks saab ja taasta tehaseseaded. Võimalus ka kaart välja ja tühjaks. Kas keegi oskab midagi arvata?

   23.08.2016 11:05
   Peeter
  • 545gps

   No ma ei tea.. Sai just endale see isend ostetud.. seadistamine võttis autos aega ca 3minutit ja sõiduajal ometi seda ju näppida vaja ei ole. Sisse sai ostetud ka kõige kiirem 32gb kaart. 5h videot mahub max FHD formaadis. Video kvaliteet on minuarvates täitsa rahuldav... https://youtu.be/R3YctGR2_CE Rahul ei ole kaasasoleva playeriga, mis peaks näitama gps andmeid google kaardil. selleks otstarbeks tirisin endale http://www.registratorviewer.com/download_en.html - siit vastava programmi ja töötab nagu õlitatult!

   07.06.2016 15:50
   jannu
  • Eestikeelne kasutusjuhend

   Muidu mulle see riist meeldib palju rohkem, kui eelmised mudelid. Ilmselt tekivad paljude kasutajatel probleemid sellepärast, et korralikku eestikeelset kasutusjuhendit kuskilt alla laadida ei saa. Kui juhend oleks vabalt saadav, küll siis oleks ka riistal rohkem minekut ja poleks probleeme seadistamisega. Palun minu e-aadressile saata kas eestikeelne juhend või lingi aadres, kus saab selle omale arvutisse laadida!

   21.12.2015 14:23
   Evald
  • Kasutusjuhend ja menüü

   Tere See kaasasolev juhend ( menüü aparaadis ka eesti keelne) on täiesti puudulik. Seade hakkas juba 40 min jooksul segastpanema, lülitas ennest välja sõidu ajal. siis käskis mälukaart väljavõtta. Sain siis uuesti käima, aga kõike funktsioone ei ole kirjeldatud ja mis mida ja kuidas teeb. Seade hakkab neil autodel ise tööle ja välja milledel sigaretisüütajasse ei jää voolu sisse. Failid paigutab ka arusaamtus järjekorras. Väga kehv on see et kui tahad faile arvutisse siis pead mälukaardi micro välja võtma ja siis selle arvutiga ühendatud saama miski adaptriga. nn MINTI pulk. Tarkvara mis cd kettaga kaasas sealt automaatselt ei anna gps näitamisega playerit, pead ise salvestama eraldi, muidu annab mingi tava playeri. Suht pettunud , aga testin veel. Vahet ei ole kus poest ostad, enamus müüad ei tea neist toodedest mitte midagi.

   27.11.2015 18:12
   Tanel
  • Uurimus

   Kas need andmed vastavad tõele ;12 Mpx, 60 kaadrit sekundis?

   26.11.2015 11:26
   Aimur
  • хуже некуда

   Купил данный регистратор.Запись видео "зависла" через 3 дня. Сдал по гарантии.Через месяц позвонили и дали новый.Проверил в магазине.Запись видео не захотела работать вообще.То есть это системный глюк. В общем настоятельно не советую покупать этот регистратор.Китай и так не отличается качеством.Но в этой модели он себя "превзошел".

   24.09.2015 17:04
   пользователь
  • Sisselülitumine

   Kui auto süüte keeran sisse:hakkab seade tööle--kui automootori käivitan lülitub seade välja!!!??? Mis toimub?

   23.04.2015 17:08
   Siim
  • demo

   huvitav et kuskil demo videot ei ole. video pildist.

   24.11.2014 08:32
   kkk