Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Raadiosaatja Midland G5C

Raadiosaatja Midland G5C

Tootekood: G5C Tootja: Midland

Toode pole jaekauplustest saadaval

Midlandi uus G5C disain on täiendatud kummist viimistluspinnaga paremaks haardeks. See on mugavaks kandmiseks väike ja kerge, samas on G5C alati töökindel ja usaldusväärse kvaliteediga. Lisaks kõikidele tavalistele funktsioonidele PMR446-tüüpi raadiosaatjatel (VOX, Dual Watch, CALL) on G5C-le lisatud ka beebimonitori funktsioonid, et saaksid oma pisemataid alati kuuldeulatuses hoida. Saatjate paremaks eraldamiseks on need erivärvidega - nii on sul lihtsam järge pidada kumb raadio on signaali edastamiseks ja kumb kuulamiseks. Out-of-Range funktsiooniga saad kontrollida, kas sinu ühendusraadiuses on veel saatjaid. Side Tone funktsioon eemaldab ebameeldiva ragina saatele mineku lõppedes.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 2 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Hea ost

   Lihtsasti seadistatav, beebimonitori sain kiiresti tööle. Töötab probleemideta, levi ulatus väga hea ning akud vastupidavad. Värske emme kindel soovitus!

   18.11.2018 21:44
   Elery
  • Tõsine pettumus

   Toodet peaks olema võimalik kirjade järgi kasutada ka beebimonitorina. Pärast pikka pusimist (juhend oli päris segane) õnnestus ta tööle saada. Mõne aja pärast selgus aga, et beebi juures olev monitor püüab kinni mingeid suvalisi vestlusi (toas olev vastuvõttev monitor ei püüdnud!) ning loomulikult ajas see lapse üles!

   24.05.2018 13:28
   Einari