Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
GPS-seade TomTom GO 520
 • GPS-seade TomTom GO 520
 • GPS-seade TomTom GO 520
 • GPS-seade TomTom GO 520
 • GPS-seade TomTom GO 520

GPS-seade TomTom GO 520

Tootekood: GTTGO520EU45 Tootja: Tomtom

TomTom GO 520 - targem, kiirem ja lihtsamini ühendatav. WiFi ühenduvusega saate uuendusi ilma, et peaksite seadme ühendama arvutiga. Turvalisust pakuvad ühilduvus nutitelefonidega, et saaksite kuulda oma sõnumeid ja pidada käed-vaba kõnesid. TomTom MyDrive rakendusega saate planeerida marsruute oma nutiseadmest ja autosse istudes TomTom GO 520 juba teab, kuhu teid juhatada. Lisaks tasuta kaardiuuendused, kiiruskaamerate ja liiklusinfo.

Loe edasi

249.99 € -20 € 269.99 €
9 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  3-6 tp
 • Tarne pakiautomaati
  3-6 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

Sihtkoha pakkumine
TomTom GO õpib selgeks teie liikumisteid ja pakub automaatselt sihtkoha, kui te sõidate tuntud marsruuti, mis on salvestatud My Places alla. Tänu õppimisvõimele muutub GO 520 iga sõiduga aina targemaks.

Kiirem ja sujuvam
TomTom GO uuendatud protsessoriga käivitub seade kiiremini ning leiab sihtkohad ja arvutab marsruudid kiiremini. Lihtsalt koputage, tõmmake näpuga ja kasutage häälkäsklusi - GO 520 tuvastab iga käsu kiiremini ja tegutseb sujuvamalt.

TomTom Traffic
Äärmiselt täpne liiklusinformatsioon annab TomTom GO-le eelise valida kiiremaid teekondi. Reaalajas uuendused teistelt sõitjatelt jätavad mulje, nagu aitaks teid liikluses hiiglaslik sõprade võrgustik.

Kaardiuuendused
Senikaua, kui teie TomTom GO teiega koostööd teeb, saate tasuta kaardiuuendusi. Planeerige marsruute kõikjal, kuhu tee teid viia võib.

Kiiruskaamerate hoiatused
Arenenud hoiatussüsteem annab teile aegsasti märku, kui lähenete kiirusemõõdikule ning tuletab teile meelde kiirusepiirangu. Uuenevat andmebaasi kiirusekaamerate kohta saate oma TomTom GO 520-le tasuta.

TomTom MyDrive
Planeerige oma teekond, jälgige liiklust ja salvestage lemmikuid oma nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist ning seda kõikjal. TomTom GO saab informatsiooni teie nutiseadmest koheselt, kui te olete seadme sisse lülitanud ning see on end ühendanud infoallikaga.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud