Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
GPS-seade Garmin DriveSmart 51 LMT-S
  • GPS-seade Garmin DriveSmart 51 LMT-S
  • GPS-seade Garmin DriveSmart 51 LMT-S

GPS-seade Garmin DriveSmart 51 LMT-S

Tootekood: DRIVESMART51LMT-S Tootja: Garmin

Toode pole jaekauplustest saadaval

Säilita ühendus, sõites Garmin DriveSmart naviga, mis sisaldab erinevaid nutikaid omadusi. Tulevik on käeulatuses. Garmin handsfree (käed vabad) kõned ja reaalajas liiklusinfo. Vaata vaid ette ja sõida.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Drive seadmete reaalajas teenused
Väldi ummikuid, kasutades pakutud teist teed. Seejärel leiad näiteks parkimiskoha reaalajas info abil. Liiklushoiatuste,teekonna ümberarvestamise info ja ajakohase ilmateate saamiseks võid allalaadida Smartphone Link lahenduse,mis ühendab Garmin DriveSmart seadme sobiva nutitelefoniga.Sihtkohale lähenedes võid rahulikult täpsustada avaliku parkimise hinnad ja vabade kohtade saadavuse. Lisaks Smartphone Link lahendusele on LiveTrack1,millega võid jagada oma asukohta,et sõbrad näeksid kus oled,kas linnapeal askledamas või pikal sõidul.

Nutikad ühendamised

Kui paaristad Bluetooth nutitelefoni ja Garmin DriveSmart seadme, saad kasutusse mõnusaid omadusi, millega säilitad ühenduse tõstmata käsi roolilt.Võid helistada käed-vabalt ja vastu võtta nutiteavitusi navi ekraanil. Näed siis sissetulevaid kõnesid,tekstisõnumeid ja kalendri meeldetuletusi ilma telefoni näppimata.

Häälkäsklustega navigeerimine

Vajad juhendamist? Ainult palu. Garmin DriveSmart sisaldab häälkäsklustega navigeerimistoimingut,mis vastab käsklustele ja juhatab soovitud kohta. (Ainult täis Euroopa mudelis)

Wi-Fi hoiab ajaga sammu

Võid uuendada kaardid ja tarkvara hõlpsalt nüüd, kui Garmin DriveSmart navis on sisemine Wi-Fi ühendus.Kui värske uuendus on saadaval ja oled traadita koduühenduses, saad automaatselt teated ekraanile. Siis tead ühendada seadme toitevõrku ja lasta tal ennast ise Wi-Fi kaudu uuendada.

Hoiatused juhile: tunne ümbrust

Garmin DriveSmart edendab sõiduohutust ja olukorra tundmist.Seade hoiatab juhti nt. järskudest kurvidest,kiiruse muutustest,ristmikest ja loomade ülekäigu radadest. Lisaks hoiatab navi kui sõidad ühesuunalisel teel vales suunas või et lähedal on koolimaja. Saad teateid lähedal olevaist valgusfoori-ja kiirusekaameratest2. Samuti antakse väsimushoiatusi ja soovitatakse võimalikku puhke-või parkimisala3.

Lisa navigeerimist Garmin nutikella abiga

Kui paaristad navi sobiva Garmini nutikellaga (müüakse eraldi), võid vaatata navigeerimise juhendeid otse kellalt.Näiteks kui oled auto parkinud kuskile eemale ja jätkad teekonda sihtpunktini jalgsi.Kell annab ka asjakohasid teavitusi.Enam ei pea sa otsima autot pimesi ääretust parklast,kell näitab vahemaad ja juhatab sind kompassi kombel auto juurde ja tagasi.

TripAdvisor® täiendab matkaelamusi

Kui asukoht ei ole sulle tuttav, siis on hea saada kuskilt lisateadmisi kuhu võiks minna.Selleks on toodud TripAdvisor andmed Garmin DriveSmart navisse. Võid lugeda teekonna lähedal olevatest huvikohtatest,hottellidest,restoranidest ja vaatamisväärsustest. Saad teateid parimatest peatuskohtadest maailma suurimast reisiteatmikust otse autosse. Lisaks võid otsida uusi vaatamisväärsusi sisemisest teekonnaplaneerimis rakendusest,mis teeb reisist veelgi põnevama,pakkudes huvitavaid peatuskohtasid teekonna kõrval.

Garmin Real Directions™ juhatab sõbralikult

Garmin Real Directions on täitsa uus hääljuhendamine.Selgelt mõistetav sõidu juhendamine kasutab abiks tuntud ja selgelt eristatavaid maamärke,ehitisi ja valgusfoore. Lisaks ütleb see tänavanimesid ja juhendab nagu kõrval istuv sõber. Enam ei pea silmi kissitama et näha kaugeid teeviitasid.Kuula vaid kui Garmin Real Directions juhatab sind näiteks peale tanklat keerama vasakule või pööra paremale peale punast maja. Sõidujuhiste järgimine on nüüd enneolematult lihtne

Toimib koos Garmini tagurduskaameraga
Saad täiusliku navi kui ühendad Garmin DriveSmart seadme Garmini juhtmevaba tagurduskaameraga BC™ 30 Wireless Backup Camera (müüakse eraldi). Kui seadmed on ühendatud, näed tagurdades autosid,jalakäijaid ja muid takistusi otse navi ekraanilt.

Tasemel kaardid
Kaartide tase on ääretult tähtis sihtkoha otsimisel. Tasemel HERE kaardiandmed tagavad et näed Garmini seadmes vajalikke andmeid vajalikul hetkel. See vähendab sõidupinget, kuna selle abil võid vältida viivitusi ja jõuad pärale endisest kiiremini.1-Lae tasuta Smartphone Link rakendus et kasutada reaalaja andmeid. Võimalik,et kehtivad kasutajakohased andmeside hinnad. Palu mobiilioperaatorilt lsateavet andmeside ja võrgupakettide maksumuse kohta. Eeldab Bluetooth nutitelefoni olemasolu(müüakse eraldi).
2-Valgusfooride- ja kiiruskaamerate andmed ei pruugi olla kõikjal saadaval.
3-Väsimushoitus käivitub, kui oled kaua ilma pikemate peatusteta sõitnud.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud