Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: DEZL780LMT

GPS veokile Garmin Dezl 780LMT-D

• Preemiumklassi 7-tollise ekraaniga veoauto GPS magnethoidiku ja eluaegsete kaardiuuendustega.
• Kohandatav veoauto marsruutimine arvestades täpselt su veoauto suurust, kaalu ning lasti. Samuti annab seade hoiatusi eesolevate sildade kõrguste, teravate kurvide, järskude tõusude ja palju muu kohta.
• Seade sisaldab digitaalset liiklusinfo vastuvõtjat ja on Smartphone Link toega.
• Easy Break Planning, mis annab õigeaegselt märku, millal tuleks teha puhkepausi ning sisseehitatud veoautodele mõeldud kataloog, kust saab otsida vasteid margi või mugavuse järgi (nt "DKV" või "duššid").
• dēzl™ 780'l on ka hääljuhtimine (ei tööta eesti keeles), Bluetooth® abil kasutatav käed-vaba süsteem helistamiseks ja nutiteavitusteks ning sisseehitatud Wi-Fi®, et lihtsasti uuendada kaarte ja tarkvara ilma arvutita.
• Dispetšer funktsioon ja jälgimissüsteem lubavad dispetšeritel saata sõnumeid ning aadresse oma juhtidele, samuti jälgida kogu sõitu algusest lõpuni

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Kohandatav veoauto marsruutimine
dēzl™ 780 veoauto GPS'il on detailsed Euroopa kaardid koos veoautodega seotud piirangutega ja maanteedega seotud informatsiooniga (sildade kõrgused, ohtlikud kurvid, kaalupiirangud jpm). Lihtsalt sisesta oma sõiduki profiili informatsioon (muudetavad on nii kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlike veoste sisaldus lastis) ning leia oma veoautole sobivaim marsruut. Lisamugavusena laseb "Lihtne veoauto profiil" sul haagise suuruseid vahetada vaid nupuvajutusega.

Tasuta reaalajas teenused
Mis toimub teel sinust eespool? Smartphone Link on tasuta mobiilirakendus, mis ühendab iPhone® või Android® seadme sinu dēzlCam'iga. Peale ühendamist, saab su dēzlCam reaalajas liiklusinfot, ilmateateid, kiiruskaamerate infot ja muud.

Juhi oma GPSi hääle abil (ei ole saadaval eesti keeles)
dēzl™ 780 LMT-D on hääljuhitava navigatsiooniga - lihtsalt ütle oma GPS'ile mida teha, ja ta teeb vajalikud asjad, ilma, et peaksid käed roolilt võtma või silmi teelt pöörama.

Sisseehitatud Wi-Fi hoiab su GPS'i ajakohasena
dēzl™ 780 sisseehitatud Wi-Fi hoiab sinu seadme kaarte ning tarkvara lihtsasti ajakohasena. Kui oled Wi-Fi võrguga ühenduses ning mõni uuendus on saadaval, tekib seadme ekraanile teavitus. Seejärel tuleks vajutada Wi-Fi nuppu ekraanil, et uuendada oma tarkvara ja kaarte ilma seadet arvutiga ühendamata.

Bluetoothi eelised
Ühenda oma dēzlCam™ 785 Bluetooth'i kaudu enda nutitelefoni või tahvelarvutiga, et nautida sisseehitatud mikrofoni ja tugevate kõlaritega käed-vaba helistamist. Hoia oma telefoni taskus või konsoolil, ning sa saad endiselt teha kõnesid ning võtta kõnesid vastu. Nutitelefoniga ühenduses olles kuvab GPS oma ekraanil ka kohandatavaid nutiteavitusi kõnede, sõnumite, rakendusteadete ja muu kohta.

Lihtne puhkepausi planeerimine
Et teel olles elu lihtsustada, on dēzl™ 780 veoauto GPS'il tehtud lihtsaks puhkepauside pidamine tänu õigeaegsetele puhkepausimärguannetele, et võtta igast pausist maksimum. Leia enda lähedusest veoautojuhtidele olulised huvipunktid nagu toidukohad, tanklad, puhkealad, dušid, pangaautomaadid, Wi-Fi leviala ja palju muud. Samuti on võimalik otsida ja ltreerida veoautode puhkealasid nendes leiduvate mugavuste järgi, nagu dušid, tanklad, Wi-Fi ja veokipesula.

Navigeeri kergusega.
Lisaks detailsetele kaartidele ja suurele ekraanile on dēzl™ 780 veoauto GPS'il valjud kõlarid, mis annavad detailseid juhendeid, mida kuuled ka üle rehvimüra. Reisiplaneerija abil saad luua mitme peatusega marsruute ning planeerida ja salvestada tulevikus toimuvaid reise. Samuti on seadmel ka Easy Route Shaping funktsioon, mille abil saad ekraanile vajutades kaardil marsruuti muuta, et kaasata enda marsruuti sulle meeldivaid teid, asulaid ja paiku. Sõidu ajal annab Active Lane Guidance hääljuhiseid ning näitab värviliste nooltega, millises reas pead viibima et saaksid vajaliku pöörde või mahasõidu sooritada. Värvilised photoReal ristmikuvaated näitavad realistlikku graafikat eesolevatest ristmikest, et saaksid valmistuda nende ületamiseks. Bird's Eye ristmikuvaade näitab ristmikke linnulennult. dēzl'i navigeerimisekraan kuvab hetkekiirust, kiirusepiirangut, hetkel kasutava tee nime ning orienteeruvat saabumisaega sihtkohta.