Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: DASHCAM55

Videoregistraator Garmin Dash Cam 55

83
Boonus

Videoregistraator Garmin Dash Cam 55

• Väike ja silmapaistmatu paigaldatuna tuuleklaasile
• Kõrge kvaliteediga 3.7-megapiksline kaamera koos 1440p video salvestusega; töötab hästi ka pimedates oludes
• Kokkupõrke ja rea kaldumise hoiatused* ning hoiatused punase tule kaamerate ja kiiruskaamerate kohta**
• GPS-ühendusega automaatne kokkupõrke tuvastus (G-andur) salvestab video kokkupõrkel, et näha kus ja millal õnnetus juhtus
• Hääljuhtimine*** võimaldab alustada ja peatada salvestamist, teha pilti ning kasutada teisi funktsioone juhtides kaamerat oma häälega

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Videoregistraator Garmin Dash Cam 66W

Videoregistraator Garmin Dash Cam 66W

DASHCAM66W

249.99 €

Kuumakse alates9 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Juhi seadet häälega
Anna pardakaamerale häälkäskluseid ja hoia käed roolil. Ütle “OK, Garmin” video salvestamiseks, pildi tegemiseks, hääle salvestamise alustamiseks/lõpetamiseks ning Travelapse funktsiooni alustamiseks/lõpetamiseks.

Kõrgresolutsiooniga 1440p HD video
Garmin Dash Cam 55 on lihtsasti kasutatav kõrgresolutsiooniga pardakaamera koos 2-tollise LCD ekraaniga. Lainurk objektiiviga jääb kaadrisse kogu tee ning GPS-ühenduse abil salvestatakse ka detailne asukoha ning aja informatsioon, tuues täpselt välja millal ja kus õnnetus juhtus. Usalda Garmin Dash Cam 55, mis jäädvustab suurepärast videot nii eredas kui ka pimedas keskkonnas. Kinnita kaamera tuuleklaasile ning salvesta sõit 1440p HD kvaliteedis. Dash Cam salvestab pidevalt, kasutades vahetatavat microSD™ mälukaarti. Rohkema info salvestamiseks lisa suurem mälukaart (toetab kuni 64GB kaarte, mis on müügil eraldi; minimaalselt on nõutud Class 10 kaardid). Materjali saad vaadata nii kaamera ekraanilt kui ka hiljem arvutist.

Sinu pealtnägija, kes kunagi ei pilguta
Puudub vajadus muretseda alustamise või lõpetamise pärast. Kui Garmin Dash Cam 55 on ühendatud vooluvõrku, alustab see automaatselt salvestamist ning salvestab video õnnetuse korral automaatselt püsimällu.

Kogu materjal sisaldab endas aja- ning asukohainfot - nii tead alati täpselt, millal ja kus õnnetus aset leidis. Kui vaadata materjali hiljem arvutist, on salvestatud andmetesse talletatud info pikkus- ja laiuskoordinaatide, kuupäeva, kellaaja, kiiruse ja liikumissuuna kohta.

Garmin Dash Cam 55 pakub ka automaatset õnnetuse tuvastamist (G-sensor), sedasi teab kaamera salvestada püsimällu praegune, eelnev ja järgnev materjal säilitades sellega kõik vajalikud salvestused. Kõik see info on salvestatud kaasa tulevale Class 10 microSD mälukaardile.

Vajadusel saad eemaldada Garmin Dash Cam 55 kaamera, et teha sellega pilte õnnetuse kahjustustest lähemalt.

Jaga sõitu Travelapse™ abil
Travelapse video salvestuse funktsioon pakub kerget ja lõbusat viisi salvestada ning jagada oma seikluseid, muutes tundidepikkune sõit mõneminutiliseks kokkuvõtteks sõidu kõrghetkedest.

Saada videomaterjal juhtmevabalt nutitelefoni
Garmin Dash Cam 55 kaameral on sisse-ehitatud Wi-Fi®, millega saad juhtmevabalt sünkroonida videod kokkusobiva nutitelefoniga, kasutades selleks tasuta allalaetavat VIRB® rakendust. See muudab lihtsaks videote jagamise sõprade, kindlustusfirma või ametivõimudega.

Sõida suurendatud teadlikkusega
Garmin Dash Cam 55 sisaldab endas kasulikke sõitja hoiatamise funktsioone, aitamaks saavutada ohutut sõitu. Kokkupõrke hoiatus annab märku, kui sõidad eesolevale autole liiga lähedal. Reakaldumise hoiatus annab märku, kui hakkad oma sõidureast välja kalduma. Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused hoiatavad Sind eesolevate punase tule kaamerate ning kiiruskaamerate eest. Ning kui kui oled jäänud seisma ristmikul või ummikus, annab “Go” hoiatus märku sellest, kui liiklus või auto Sinu ees on hakanud liikuma.

Jälgi oma pargitud sõidukit
Parkimise režiim võimaldab jälgida autot ümbritsevat ajal, mil auto on pargitud ning mootor ei tööta. Sellisel juhul hakkab kaamera automaatselt salvestama, kui tuvastab liikumise. (Nõuab Garmini parkimisrežiimi kaablit, mis on müügil eraldi; professionaalne paigaldus on rangelt soovitatud.)


* Teatud olud võivad nõrgendada hoiatuste funktsioone. Detailseks infoks külasta garmin.com/warnings
** Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused ei ole saadaval kõigis regioonides.
*** Häälkäsklused on saadaval inglise, prantsuse, itaalia ja saksa keeles.