Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

 >   > 
Tootekood: DRIVEASSIST51EULMT

Pardakaameraga GPS-seade Garmin DriveAssist 51 EU LMT

125
Boonus

Pardakaameraga GPS-seade Garmin DriveAssist 51 EU LMT

Pikenda kindlustunnet kuni 4 aastani

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Õhuke GPS ja videoregistraator ühes

Naudi kaamera poolt pakutavat tuge otse rooli taga koos Garmin DriveAssist seadmega - GPS navigaatoriga, millel on pardakaamera/videoregistraator juba sisse ehitatud. See navigaator võimaldab kasutada nutifunktsioone, nagu näiteks Bluetooth® käed-vaba helistamine koos reaalajas teenustega, hoides ise samal ajal aktiivsetena ka kaamera poolt assisteeritud hoiatused, et ükski vajalik asi ei jääks märkamata. Tulevik ongi Sinu Garmin. Ainult vaata ette ja sõida.

Lisainfo
Transport tuppa
1 - 3 tp 7.99 €
Tarne pakiautomaati
1 - 3 tp 2.99 €
Kauplusest kätte
1 - 3 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Arvustused
  • Lingid

Sisse-ehitatud pardakaamera
Et igas vajalikus olukorras oleks tunnistaja kohe olemas, on Garmin DriveAssist seadmel sisse-ehitatud kompaktne pardakaamera, mis salvestab järjepidevalt autosõitu ning võimaldab valikuliselt salvestada ka auto sisest heli. Avarii tuvastav G-jõudude andur salvestab õnnetuse video automaatselt püsimällu. GPS ühendus jätab aga meelde täpse aja ja asukoha, kus õnnetus aset leidis. Vahetatav microSD™ mälukaart tuleb samuti kaameraga kohe kaasa ning salvestatud materjali on võimalik taasesitada otse seadmest endast. Samuti on võimalik kasutada VIRB® rakendust, et vaadata salvestatud materjali hiljem kokkusobivast nutitelefonist või tahvelarvutist.

Reaalajas teenused sinu Drive seadmes
Kavalda ummikud üle aega säästvate alternatiivsete teekondadega või hoopiski ummikuid täielikult vältides. Seejärel, koos reaalajas infoga, kuluta vähem aega ka parkimiskoha otsimisele. Uue DriveSmart seadmega oled kursis reaalajas tänava-äärse parkimise infoga, värskete ilmateadetega ning enamaga. Oma sihtkohale lähenedes ei pea enam muretsema parkimishindade ja -võimaluste pärast, mis avalikes kohtades parkides kehtivad. Smartphone Link telefonirakendus võimaldab samuti ka LiveTrack kasutamist, mis võimaldab juhil jagada oma asukohta teistega. Nii saavad sõbrad näha juhi asukohta ning seda, kas oled parasjagu täitmas tööülesandeid või hoopis pikemal reisil.

Kaamera poolt assisteeritud hoiatused juhile
Ärge jätke kasutamata võimalust, mida pakub ainult Garmin DriveAssist seade: innovatiivsed juhi hoiatused. Kui olete seisma jäänud ummikusse, annab "Go" hoiatus märku sellest, et Sinu ees olev liiklus on hakanud edasi liikuma. Eespoolse kokkupõrke hoiatus annab märku siis, kui peaksite sõitma ees olevale sõidukile ohtlikult lähedal. Ning kui auto hakkab oma sõidurajast välja või vastassuunda kalduma, annab seade Reavahetuse hoiatuse. Tänu Garmin Real Vision™ süsteemile ei pea enam muretsema ka õigete majanumbrite leidmise pärast. Kui hakkate sihtkoha aadressile lähenema, muudab ekraani kaardivaate üle kaameravaatele, kus näidatakse heleda noolega täpselt, kuhu peab edasi liikuma.

Paigutada "nutikas" nutiühendustesse
Kui ühendad Bloetoothi kaudu oma nutiseadme Garmin DriveSmart seadmega, saad vastu palju omadusi, mis võimaldavad sul kõigega kursis olla ilma käsi roolilt tõstmata. Tee käed-vabad telefonikõnestid ja võta vastu isikupärastamise võimalusega nutiteavitusi, mida näed otse oma navigaatori ekraanil. See tähendab, et navigaatori ekraanilt saab näha nii sissetulevaid kõnesid, sõnumeid kui ka kalendri meeldetuletusi - seda kõike käsi roolilt tõstmata.

Häälkäsklusega aktiveeritav navigeerimine
Vajad juhiseid? Lihtsalt ütle sõna. Garmin DriveSmart võimaldab häälkäsklusega aktiveeritavat navigeerimist, mis vastab sinu käskudele ja siis navigeerib sinna, kuhu tarvis. (Kogu Euroopa mudelitel ainult)

Wi-Fi hoiab sind kaasaaegsena
Me teeme kaartide ja tarkvara värskena hoidmise lihtsaks nüüd, kui Garmin DriveSmart sisaldab endas sisse-ehitatud Wi-Fi tuge. Kui värske uuendus on saadaval ja oled oma koduvõrgu Wi-Fi levialas, annab seade automaatselt ekraanile teavituse. See on märksõna, et ühendada oma seade vooluvõrku ja lasta tal end üle WiFi võrgu ise ära uuendada samal ajal seadme akut laadides. Peale uuendusi oled taas valmis sõitmiseks.

Juhi hoiatused: Tea, mis sind ümbritseb
Et aidata kaasa ohutumale liiklemisele ning suurendada situatsiooni teadlikkust, pakub Garmin DriveSmart juhile hoiatusi järskudes kurvides, piirkiiruse muutuste korral, raudtee ületustel ja ka loomade teeületuskohtades. Lisaks, navigaator hoiatab ka siis, kui peaksite sõitma vastassuunas ühesuunalisel tänaval või kui oled kooli vahetus läheduses. Saa teavitusi saabuvatest punase tule kaameratest ja kiiruskaameratest. Ühtlasi annab seade ka väsimuse teavitusi ,mis soovitavad kosutavat puhkust peale mitmetunnist sõitmist.

Rohkem navigeerimist Sinu Garmini nutikellalt
Kui ühendada navigaator kokkusobiva Garmini nutikellaga (müüakse eraldi), saad navigeerimisjuhised otse oma randmele, isegi peale auto parkimist, kui kõnnid edasi saabumiskoha poole. Ühtlasi saad ka abistavaid hoiatusi oma kellale. Enam ei ole vaja muretseda oma auto kaotamise pärast ülerahvastatud parklas: navigaatoriga ühendatud Garmini nutikell pakub võimalust kompassi noolega juhiseid pargitud autost lõpp-sihtkohta ning pärast oma pargitud auto juurde tagasi.

Õnnetuse teavitused
Anna oma lähedastele hingerahu teadmise abil, et õnnetusse sattumise korral saavad nad koheselt teavitatud. Ainult määra kontakt ja nad saavad automaatselt SMS-teate avariist, kui just ise ei tühista sõnumit enne selle välja saatmist. SMS-i kaudu teade sisaldab endas ka kaardilinki, millel saab vaadata täpset õnnetuse asukoha.

Vaadake tagasi sõidule koos Travelapse™ rakendusega
Kasuta sisse-ehitatud pardakaamerat, et teha oma järgmisest automatkast lahe video. Travelapse võimaldab salvestada pika, vaatemängulise materjali autosõidust koos ümbitsevaga, millest saab hiljem kokkusobivas telefonis või tahvelarvutis VIRB rakendusega kokku panna lühikese video kujul tagasivaate. Peale seda on juba imelihtne oma mälestusi jagada sotsiaalmeedias uuesti ja uuesti.

Autoreisid läksid koos TripAdvisor®-iga just paremaks
Kui sa ei ole kohaliku regiooniga tuttav, on hea omada miskit, mis annaks kätte õige suuna. Seepärast olemegi toonud TripAdvisori Sinu Garmin DriveSmart seadmesse. Vaata hinnanguid, mis kasutajad on andnud erinevatele huvipunktidele, nagu hotellid, restoranid ja atraktsioonid, mis jäävad sinu teekonnale või sihtkoha lähedusse. Maailma suurimalt reisileheküljelt otse sinu autosse - aitame leida peatuskohad ja huvipunktid, mis muudavad toreda ja meeleoluka teekonna tähtsaks ning meeldejäävaks osaks sihtpunkti jõudmisel. Ühtlasi saad tuvastada erinevaid atraktsioone seadmesse sisse-ehitatud Trip Planner tööriistaga, mis teeb autoreisid veelgi huvitavamaks, soovitades ise võimalikke peatuseid marsruudi peal.

Sõbralikud juhised Garmini Real Directions™ käsklustega
Nüüd võid tänu Garmin Real Directions võimalusele ümber defineerida "häälkäsklused igal sammul". Meie selgesti arusaadavad sõidujuhised kasutavad äratuntavaid maamärke, ehitisi ja valgusfoore, et tuvastada tänavanimesid. Tänu sellele on uued juhised sellised, nagu neid annaks sinu kõrvalistmel olev sõber. Enam ei ole vaja kissitada, et näha tänavanimede silte. Piisab sellest, kui kuulad Garmin Real Direction'i, kes ütleb "Keera vasakule peale bensiinijaama" või "Keera paremale peale punast maja". Juhiste järgi sõitmine pole eales olnud lihtsam.

Ühenda tagurduskaameraga
Täiuslikuks navigeerimiseks ühendub Garmin DriveSmart ka BC™ 30 juhtmevaba tagurduskaameraga (müügil eraldi; paigaldus professionaalide poolt on rangelt soovitatud). Pärast kaamera ühendmist näed tagurdades kõiki võimalikke sõidukeid, jalakäijaid või muid takistusi otse oma Garmin DriveSmart ekraanil.

Kõrge kvaliteediga kaardid
Kaardiinfo kvalitedist sõltub erinevus selle vahel, kas jõuad õnnelikult oma sihtkohta või eksid sootuks ära. Kõrge kvaliteediga HERE kaardiinfo võimaldab hoida Garmini seades kursis vajaliku informatsiooniga just siis, kui seda on kõige rohkem vaja - vähendades ärritust ummikute ja seisakute vältimisega ning minimeerides autos veedetud aega.