Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: 6GQ-00699

Microsoft Office 365 Home / EST 1 aasta

25
Boonus

Microsoft Office 365 Home / EST 1 aasta

Office 365 Home’i sisu:
• Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote’i ja Outlooki installitud versioonid
• Kohtspikker Publisheri ja Accessi ning Office’i rakenduste praeguste versioonide kohta
• Installimine kuni viide PC- või Mac-arvutisse
• Mobiilirakenduste allalaadimine kuni viide tahvelarvutisse ja telefoni
• 1 TB OneDrive’i salvestusruumi kasutaja kohta (kuni viiele kasutajale)

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Installitavad Office’i rakendused
Saad installida juba tuttavad ja usaldusväärsed rakendused: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ja Access. Kohtspikker Publisheri ja Accessi ning Office’i rakenduste praeguste versioonide kohta. Sisaldab nüüd uusi PC- ja Mac-arvutite jaoks mõeldud Office 2016 rakendusi.

Töötamine mitmes seadmes
Office’i rakendused saad installida kuni viide PC- või Mac-arvutisse ning viide tahvelarvutisse ja telefoni (sh Windowsi, Apple®-i ja Android™-i seadmetesse).

Tellimusega kaasnevad eelised kuni viie kasutaja jaoks
Iga kasutaja saab 1 TB OneDrive’i pilvsalvestusruumi ja peale selle 60 minutit Skype’i kõneaega kuus mobiil- ja lauatelefonidel helistamiseks.


Office 365 Home’i sisu:

Installitud Office’i rakendused - Sul on alati Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote’i, Outlooki, Publisheri ja Accessi uusimad installitud versioonid ning Sa saad oma mõtete kirjapanekuks kasutada just Sulle sobivat viisi: klaviatuuri, pliiatsit või puuteekraani.

Töötamine mitmes seadmes - Office’i rakendused saad installida kuni viide PC- või Mac-arvutisse ning viide tahvelarvutisse ja telefoni (sh Windowsi, Apple®-i ja Android™-i seadmetesse). Rakenduste saadavus ja funktsioonide valik sõltub platvormist ja seadmest.
• PC-arvuti: Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote’i, Outlooki, Publisheri ja Accessi rakenduste Office 2016 versioonid. Vaja on opsüsteemi Windows 7 või uuemat versiooni
• Mac-arvuti: Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote’i ja Outlooki rakenduste Office 2016 versioonid. Office 2016 for Maci jaoks on vaja opsüsteemi Mac OS X 10.10 või uuemat versiooni
• Windows-tahvelarvuti: Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote’i, Outlooki, Publisheri ja Accessi rakenduste Office 2016 versioonid. Vaja on operatsioonisüsteemi Windows 8 või uuemat versiooni. Office Mobile’i rakenduste (Wordi, Exceli, PowerPointi ja OneNote’i) kasutamiseks on vaja operatsioonisüsteemi Windows 10
• Windows-telefon: Office Mobile’i rakenduste (Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote’i, Outlooki meilirakenduse ja Outlooki kalendri) kasutamiseks on vaja opsüsteemi Windows 10
• iOS: iPadi® ja iPhone'i® jaoks loodud Office’i kasutamiseks on vaja opsüsteemi iOS 8.0 või uuemat versiooni. iPad Pro® jaoks loodud Office’i kasutamiseks on vaja opsüsteemi iOS 9.0 või uuemat versiooni
• Android: rakendusekomplekti Office for Android™ saab installida tahvelarvutitesse ja telefonidesse, kus töötab opsüsteem Android KitKat 4.4 või uuem versioon ning mille protsessor põhineb ARM-il või on Inteli x86 protsessor.
Mõnes iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud mobiilirakenduses saate Office 365 tellimuse korral kasutada lisafunktsioone.

Office kogu leibkonna jaoks - tellimuse eeliseid (nt hõlbus installimine leibkonnaliikmete seadmetesse, täiendav salvestusruum võrgus ja igakuine Skype‘i kõneaeg) saad jagada kuni nelja leibkonnaliikmega.

Juurdepääs kõikjalt - saad iga kasutaja kohta kuni viie kasutaja jaoks 1 TB OneDrive'i salvestusruumi võrgus dokumentide, fotode ja videote talletamiseks, et saaksite neid redigeerida ja teistega jagada pea kõikjal ja mis tahes seadme kaudu.

Suhtlemine Skype’i kaudu - mis tahes riigis asuvate sõprade ja pereliikmetega suhtlemiseks saad kasutada iga kasutaja kohta 60 minutit Skype’i kõneaega kuus (kuni viie kasutaja jaoks). Skype’i kõneaega saab mobiil- ja lauatelefonidel helistamiseks kasutada pea igas seadmes, kuhu sul on Skype installitud – olgu selleks siis mobiiltelefon, tahvelarvuti, nutiteler või muu seade.

Alati ajakohane - Office 365 Home’i aktiivse tellimusega ei pea Sa kunagi muretsema Office’i värskendamise pärast, sest Sul on alati juurdepääs Office’i uusimatele rakendustele, funktsioonidele ja teenustele.

Microsofti tugi - Office 365 tellijana saad kohe tasuta abi Microsofti koolitatud asjatundjate käest telefoni või vestluse teel – ilma lisatasuta.