Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Sama hinna garantii

Leidsid teisest e-poest sama toote soodsamalt? Sama hinna garantii võimaldab Sul selle Euronicsi e-poest sama hinnaga osta. Sama hinna garantii kehtivuse kontrollimiseks veendu, et teises e-poes pakutav kaup vastab kõikidele allpool toodud tingimustele. Sama hinna garantiid on võimalik taotleda vaid internetist ning see kehtib üksnes Eesti e-poodide hindadele. Vastame taotlustele ühe tööpäeva jooksul.

Kuidas taotleda?

 • Logi sisse Euronicsi e-poodi või registreeru püsikliendiks.
 • Täida Sama hinna garantii taotlus.
 • Me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!

 

Registreeru Euronicsi püsikliendiks Logi sisse

 

TAOTLEN SAMA HINNA GARANTIID

 

Sama hinna garantii tingimused alates 13.01.2021 

 

 1. 1. Sama hinna garantii aluseks on identne, tootja poolt määratud tootekood (tootekood, artiklikood, GTIN kood, mudelikood, SKU, PN, MPN ja teine unikaalne kood, mis on omane ainult konkreetsele tootele).
  Juhul, kui tootekood ei ole välja toodud konkureerivas pakkumises või tekivad erimeelsused toode identifitseerimisel, võime täiendavalt paluda saata meile ka teisi, toote identsust kinnitavaid parameetreid nagu näiteks nimetus, mudel, seeria, välimus, komplektsus, spetsifikatsioon, müügipiirkond ja GTIN kood (EAN ribakood).
  2. Konkureeriva e-poe üld- ja tellimistingimused kauba kättesaadavuse osas peavad olema võrdsed Euronicsi e-poe üld- ja tellimistingimustega.
  3. Sama hinna garantii ei laiene liitumis- ja tähtajaliste lepingutega seotud pakkumistele ning lisaväärtustega ehk kingitustega pakkumistele. Samuti ei laiene sama hinna garantii konkurendi piiratud koguses pakkumistele, näidistele, kliendi poolt tagastatud toodetele, kasutatud toodetele, järelmaksuga pakkumistele, kingitustele, hinnaeksimustele ja kupongiga pakkumistele.
  4. Kauba müüja peab olema Eestis registreeritud ja tegutsev juriidiline isik.
  5. Kaup peab olema uus ja avamata pakendis.
  6. Sama hinna garantii kehtib vaid registreeritud Euronicsi püsikliendile.
  7. Sama hinna garantii kehtib vaid Euronicsi e-poes.
  8. Sama hinna garantii aluseks on konkurendi juures saadaolev kaup, kaup mida on võimalik tarnida kolme tööpäeva jooksul alates tellimuse vormistamise päevast või millele võib järgi tulla konkurendi esindusse kolme tööpäeva jooksul alates tellimuse vormistamise päevast. Taotluse läbivaatamisel lähtume ennekõike konkurendi juures kajastatud kauba kättesaadavuse ja kohaletoimetamise infost. Lõppenud toodetele teenus ei laiene.
  9. Sama hinna garantii kehtib üks kord iga toote/tehingu kohta. Sama hinna garantiid on võimalik taotleda vaid ostu eel.
  10. Sama hinna garantii tõenduseks on veebiaadress (URL) ainult Eestis kehtivale konkurendi pakkumisele.
  11. Võrreldav hind on toote hind sel ajahetkel, mil Euronics kontrollib konkurendi pakkumist.
  12. Sama hinna garantii kehtib kõikidele Euronicsi e-poes müüdavatele toodetele (teenuste hindadele sama hinna garantii ei laiene).