Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Too oma vana tolmuimeja meile ja saaad uue Miele tolmuimeja 15% soodsamalt


Too meile ükskõik milline vana tolmuimeja
ja saad uue Miele tolmuimeja 15% soodsamalt!

Pakkumine kehtib 1.11.2023 - 31.11.2023 kõikides Euronicsi kauplustes.
Pakkumine ei kehti e-poes.

Vaata kampaania tingimusi:

"Too oma vana tolmuimeja ja saa -15% allahindlust uue Miele tolmuimeja hinnast!" kampaania tingimused

Kampaania tingimusi kohaldatakse Sandmani Grupi ASi, keda esindab Korraldaja partneriks olev jaemüügiettevõte (Antista AS, Metaan AS, Võru Polar OÜ, Coop Põlva TÜ) poolt korraldatavale turunduskampaaniale: „Too oma vana tolmuimeja ja saa -15% allahindlust uue Miele tolmuimeja hinnast“ (edaspidi: kampaania).

1. MÕISTED
1.1. Kampaania korraldaja (edaspidi: Korraldaja) on Sandmani Grupi AS reg. nr 10040727 , juriidiline aadress: Laki põik 6, 12919, Tallinn, Eesti.
1.2. Kampaanias osaleja (edaspidi: Osaleja) on füüsiline isik, kes ostab kampaania käigus Euronicsi kauplustest kampaania tingimustes loetletud toote.

2. KAMPAANIA SISU
2.1. Kampaania kehtivuse perioodil saav Osaleja osta mis iganes Miele tolmuimeja allahindlusega, tuues kauplusesse tagasi vana tolmuimeja (edaspidi: tagastatud toode).
2.2. Pakkumine kehtib kõikidele Miele tolmuimejatele (varstolmuimeja, tolmukotiga tolmuimeja, konteinertolmuimeja, robottolmuimeja), mis on soetatud kampaania kehtivuse perioodil Euronicsi kauplustest. Kampaania kehtib alates 01.11.2023 kuni 30.11.2023 ainult Euronicsi jaekauplustes.
2.3. Üks tagastatud toode annab õiguse osta ühe uue, käesolevate tingimuste punktis 2.2 nimetatud toote, allahindlusega 15% ostu hetkel kehtivast jaemüügi hinnast. Allahindlus rakendatakse ostu vormistamise hetkel.
2.4. Tagastatud toode ei anna mis iganes muud rahalist väärtust peale antud tingimustes toodud allahindluse.
2.5. Tagastatud tooteks loetakse kõiki kodumajapidamise elektrilisi koristusseadmeid sh motoriseeritud hari, varstolmuimeja, robottolmuimeja, tolmukotiga tolmuimeja, tolmukotita tolmuimeja, pesev tolmuimeja jne.
2.6. Toode tuleb tagastada Osalejale sobivasse Euronicsi kauplusesse.
2.7. Tagastatav toode peab sisaldama vähemalt terviklikku põhiseadet.
2.8. Korraldajal on õigus keelduda tagastatavat toodet vastu võtmast, kui see ei vasta ohutus- ja hügieeninõuetele (nt. lekkiv aku, liigne määriv mustus, bioloogilised faktorid ja muu sarnane).
2.9. Tagastatud toote tolmukogumisanum või konteiner peab olema eelnevalt tühjendatud. Ühekordselt kasutatav tolmukott peab olema utiliseeritud, mitmekordselt kasutatav tolmukott peab olema tühjendatud enne toote tagastamist.

3. TAGASTATUD TOOTE ÜLEANDMINE
3.1. Kampaanias osalemisel kinnitab Osaleja, et:
3.2. Tal on kõik õigused osaleda kampaanias ja tagastada vana toode. Tagastatava toote üleandmisega Korraldaja partnerile, kinnitab Osaleja, et tagastatud toote omandiõigus läheb üle kampaania Korraldajale.
3.3. Tagastatud toode ei ole koormatud pandiga, renditud, laenatud, seotud ühegi kolmanda osapoolega, tähtajalise kliendilepinguga või muu kolmanda osapoole nõuetega.
 3.4. Ta on teadlik, et tagastatud toode utiliseeritakse ilma tagastamise võimaluseta ning seetõttu loobub igasugustest tagastamise nõuetest Korraldaja vastu.
3.5. Ta on vähemalt 18 aastane teovõimeline isik.

4. MUUD SÄTTED
4.1. Osaledes kampaanias, nõustub Osaleja kõnealuse kampaania tingimustega.
4.2. Kampaania on mõeldud ainult tavatarbijatele ja selles ei või osaleda jae - ega hulgimüüjad. Pakkumine kehtib üksnes eraisikutele, kes on ostnud tolmuimeja isiklikuks kasutamiseks.
4.3. Vääramatu jõu (force majeure) korral on Korraldajal õigus kampaania peatada.
4.4. Pettuse- või manipuleerimiskahtluse korral võib korraldaja teavitada pädevaid asutusi ilma etteteatamiseta.
4.5. Kaebused kampaania kohta saab esitada Sandmani Grupi ASile, Laki põik 6, 12919 Tallinn, Harjumaa, Eesti.
4.6. Lisateavet kampaania kohta saate e-posti aadressilt klienditeenindus@euronics.ee või telefoni teel: 640 6400.

Miks valida Miele tolmuimeja


Kvaliteet ja vastupidavus
Juba üle 100 aasta on tõestatud, et Miele kodumasinaid võib usaldada. Miele kodumasinad on testitud kestma kuni 20 aastat. Miele kasutab kvaliteetseid materjale ja põhjalikku kvaliteedikontrolli, et tagada tolmuimejate kestvus aastateks. Materjalid on sageli taaskasutatavad, mis vähendab elektroonikajäätmete teket ja võimaldab materjale elutsükli lõpus uuesti kasutusele võtta. 


Kasutajasõbralik disain
Miele tolmuimejad on ajatud, intuitiivsed ja mugavad kasutada. Paljudel tolmuimejatel on EcoComfort käepide koos sisseehitatud imiharjaga võimaldades ergonoomilist käsitlemist ja kiiret vahepuhastust. Keskkonnakaitset silmas pidades pööratakse erilist tähelepanu tootmisprotsessidele, et vähendada kahjulike kemikaalide kasutamist ning otsitakse pidevalt võimalusi tootmisjäätmete vähendamiseks.


Tõhus filtratsioon ja tolmukotid
Miele tolmuimejatel on väga head filtrid, sealhulgas HEPA AirClean filtrid, mis on suurepärased allergeenide ja peene tolmu kinni püüdmiseks. Paljud Miele tolmuimejad kasutavad ka kotte, mis on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest või on biolagunevad. Lisaks on mõned filtrid pestavad ja taaskasutatavad, vähendades vajadust neid tihti asendada.

Vaikne töötamine
Miele tolmuimejaid peetakse üheks vaiksemini töötavateks tolmuimejateks. See võimaldab kodu puhastada ilma suurema mürata, mis on eriti kasulik laste või lemmikloomadega kodudes.

Funktsionaalne lisavarustus
Miele tolmuimejatega tuleb sageli kaasa mitmesuguseid otsikuid ja tarvikuid, mis teevad neist suurepärase valiku erinevateks puhastusvajadusteks - alates vaipade ja kõvade põrandate puhastamisest kuni voodite ja mööbli puhastamiseni.