Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Xbox One mängupult Razer Wolverine Ultimate
 • Xbox One mängupult Razer Wolverine Ultimate
 • Xbox One mängupult Razer Wolverine Ultimate
 • Xbox One mängupult Razer Wolverine Ultimate
 • Xbox One mängupult Razer Wolverine Ultimate

Xbox One mängupult Razer Wolverine Ultimate

Tootekood: 8886419350613 Tootja: Razer

Toode on saadaval vaid e‑poes

Razeri eesmärgiks oli valmistada ülim Xbox One'i mängupult, selline, mis sobiks iga mänguri eelistustega. Alustati optimiseeritud ergonoomilisuse loomisega, mis aitaks pulti mugavalt käsitleda ka tundidepikkuse kasutamise järel, ning vahetatavate osadega, mida saaks kohandada vastavalt oma mängustiilile. Siis lisati Razer Chroma valgustus ja loodi tarkvara, millega saaks valida nuppude ning päästikute funktsioone ning vahetada käsklusi erinevate kombinatsioonide mugavamaks sooritamiseks. Tulemusena on siin kõige mitmekülgsem ja võimalusterohkem mängupult!

Loe edasi

169.99 €

Kuumakse alates 6 €

6 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  1-3 tp

Just sinule
Täiuslik sobivus ja tunnetus sinu käte vahel, kaks vahetatavat pöidlanuppu ja kaks vahetatavat D-Padi. Vali endale pöidlanupud, millel on sinu jaoks sobiv kõrgus ja kuju. Vaheta kiiresti nõgusa või eraldi asetsevate nuppudega D-Padide vahel, et leida enda jaoks parim lahendus.

Silmapaistev valgustus
Esitle oma stiilitunnetust Razer Chroma erinevate valgusefektide, muljetavaldavate valgusprofiilide ning Xbox Razer Synapse abil. See on uutmoodi kogemus, mille abil saab puldi valgustuse täielikult integreerida mänguga ning nautida olukorrale reageerivaid efekte ning värve.

Lisanupud profitasemel kasutamiseks
Razer Wolverine Ultimate Xbox One mängupuldiga on kaasas mitmeid erinevaid lisanuppe profitasemel juhtimiseks. Komplektis on 2 multifunktsionaalset tagumist nuppu, 4 multifunktsionaalset päästikut ja alumine juhtimispaneel. Mis veel - kõikide nende nuppude funktsionaalsus on kohandatav otse või läbi Xbox Razer Synapse'i. Nii on sul võimalik kasutada eriti täpseid juhtimismeetodeid, näiteks liikumine ja sihtimine mõlema pöidlanupuga.

Razer Synapse Xboxile
Windows 10 ja Xbox One'i jaoks loodud Razer Synapse on kõik-ühes kohandamistarkvara, mis annab sinu käsutusse hulgaliselt kohandamisvõimalusi.

Määra nuppude funktsioonid: lisa soovitud käsklused multifunktsionaalsetele nuppudele ja päästikutele ning loo rohkem kui 500 erinevat profiili, mis sobivad erinevate mängustiilide või mängužanritega.

Valgusefektid: Razer Chroma™ valgusefektideks on Breathing (aeglaselt pulseeriv), Immersive (kiirelt pulseeriv), Reactive (nupuvajutustele reageeriv), Spectrum Cycling (värvispektri vaheldumine), Static (püsiv valgus) ja Wave (värvide kiire vaheldumine). Oma värvikombinatsioone saad luua 16,9 miljoni värvi seast.

Tundlikkuse suurendamine: vajutades määratud "focus"/"agile" nuppu liigutades pöidlanuppe saad suurendada/vähendada tundlikkust, et täpsemalt sihtida või kiiremini liikumist navigeerida. Tundlikkuse tasemeid saad reguleerida ka läbi Synapse'i.

Vibratsioon: Kohanda Impulse Triggerite vibratsiooni intensiivsust ja haptiliste mootorite tundlikkust.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud