Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Xbox One mäng DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition

Xbox One mäng DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition

Tootekood: 4020628725563 Tootja: Codemasters

DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition (GOTY) sisaldab DiRT Rally 2.0 mängu, kõiki 4 hiljem avaldatud lisaosi ja Colin McRae: FLAT OUT Pack-i. 26 asukohta alates ralliradatest kuni ultra-kaasaegsete rallikrossi ringradadeni. 

DiRT Rally 2.0 toob Sinuni valiku maailma kõike ikoonilisematest ralliradadest ning annab võimaluse need läbida kõige võimsamate ralliautode roolis. Seda kõike teadmisega, et ka kõige pisem viga võib lõpetada Sinu rallikatse. Mäng toob Sinuni elutruud keskkonnad, nagu Uus-Meremaa, Argentiina, Hispaania, Poola, Austraalia ja USA. Mängus 8 ametlikku FIA World Rallycross rada.

Sind juhivad ainult Su instinktid ja kaardilugeja. Arenda oma meeskonda, autosid ja strateegiat ning muutu paremaks erinevate ürituste ja meistrivõistluste jooksul - nii karjääri tehes, aga ka võrgus teiste mängijate vastu sõites.

Loe edasi

44.99 €

Üle 50 kõige võimsama ralliauto, kaasa arvatud VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X ja Citroen C3 R5. Samuti saad proovida taltsutada tõeliselt võimast Chevrolet Camaro GT4.R

6 elutruud ralli asukohta - New Zealand, Argentina, Spain, Poland, Australia ja USA.

FIA World Rallycross Meistrivõistluste ametlik mäng: Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ja Silverstone.

Karjäär - loo oma juht, võistle, leia sponsorid ja pane alus enda rallimeeskonnale.

Võistlusmoment - päevased, nädalased ja kuude pikkused väljakutsed teiste sõitjatega üle terve maailma.

Kaarti laetakse…

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info

Reklaamklipp