Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
B
Pesumasin-kuivati LG (7kg / 4kg)

Pesumasin-kuivati LG (7kg / 4kg)

Tootekood: F2J7HG2W Tootja: Lg

Toode pole jaekauplustest saadaval

• WiFi toega pesumasin, mida on võimalik eemalt juhtida ja kontrollida, alla laadida lisaprogramme, saada nutikaid teavitusi ning veateateid. Tark kodu, tark pesuhooldus!
• 6 Motion DD tehnoloogia
• Veateate alarm/indikaator
• Smart Diagnosis funktsioon

Loe edasi

Arutelu

Toote kohta on esitatud 5 küsimust.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Olen väga rahul

   Igati tip-top aparaat. Töötab kenasti, ja ka päris vaikselt. Eriti mugavad on auru ja kuivatusfunktsioonid. Olen ma ostuga rahul

   13.12.2020 19:02
   Jaanus
  • Eksitus

   sorry aeg pliit oli tegelt

   25.10.2019 21:55
   janek
  • Eksitus

   Soovisin saada head pliiti aga sain tänu jobule mingi pasa topeltgarantiiga. See topelt garantii ei kehti ehk ühekordne makse mis oli vist 99.- euri ? Olen solvunud ja enam ma siit mitte midagi ei osta!

   25.10.2019 21:53
   janek
  • Kiidan!

   Tohutult mõnus ja mugav masin! Täiesti lust on pesu pesta, masin lausa laulab, kui pesu valmis on, teeb kaunist muusikat. Korralikult puhas ja mõnusalt kuiv juba ilma kuivati osa kasutamata. Kiidan!

   30.08.2018 12:29
   Helery
  • Ostuga rahul

   Valisin just selle pesumasin-kuivati, kuna sellel tundus olevat palju erinevaid programme ning tähtis oli, et mahuks minu üsna väksesse vannituppa. Programme on tõesti erinevaid ja meeldib, et saab vahepeal pausile panna, kui vaja veel mõni ese juurde lisada või siis varem välja võtta. Kuivati osa olen tegevlikult vaid mõned korrad kasutanud, sest tsentrifuug teeb ise juba hea töö, aga kuivati osas aga pean veel katsetama, et kuidas vähendada riiete (eriti voodipesude) kortsumist.

   25.03.2018 18:13
   Elise
   • Aitäh, et soetasite uue pesumasin-kuivati just Euronicsist!

    26.03.2018 06:59
    Euronics
energy-label

Täpsemalt:

BSeadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

204Aastane energiatarbimine.
Aluseks on võetud 220 täis- või osalise täituvusega kuivatustsüklit temperatuuril 60 °C ja 40 °C standardse puuvillase programmi ning säästliku režiimi puhul. Tegelik energiatarbimine oleneb seadme kasutamise sagedusest.

16000
L/annum
Aastane veetarbimine.
Aluseks on võetud 220 täis- või osalise täituvusega kuivatustsüklit temperatuuril 60 °C ja 40 °C standardse puuvillase programmi puhul. Tegelik veetarbimine oleneb seadme kasutamise sagedusest.

7
kg
Maksimaalne pesukogus.
Nimitäitekogus kilogrammides puuvillase pesu 60 °C tavaprogrammi puhul täiskoormusega või puuvillase pesu 40 °C tavaprogrammi puhul täiskoormusega, sõltuvalt sellest, kumb väärtus on väiksem.

Tsentrifuugimistõhususe klass.
Trummelkuivatuse jõudlusklass kuvatakse skaalal A-st (kõige tõhusam) kuni G-ni (kõige ebatõhusam).

55
dB
Müratase pesemisel.
Pesemisel tekkiv maksimaalne müratase.

73
dB
Müratase kuivatamisel.
Tsentrifuugimisel tekkiv maksimaalne müratase.

Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 78 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 81 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.