Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A++
Kuivati Bosch (9 kg)
  • Kuivati Bosch (9 kg)
  • Kuivati Bosch (9 kg)
  • Kuivati Bosch (9 kg)
  • Kuivati Bosch (9 kg)

Kuivati Bosch (9 kg)

Tootekood: WTX8HKB9SN Tootja: Bosch

• Smart Dry – valib viimase pesutsükli põhjal automaatselt parima kuivatusprogrammi.
• Iron Assist – täiendav auruga töötlemine silub kuivatatud pesu või vabastab täielikult triikimisvajadusest.
• AutoDry – kuivatab pesu õrnalt teie soovitud kuivusastmeni.
• Uksefiltrita AutoClean-tehnoloogia – kogunenud ebemeid ei ole vaja nii tihti eemaldada, tagades samal ajal ülima jõudluse.
• AntiVibration-disain – ülimalt stabiilne ja erakordselt vaikne tänu spetsiaalsele vibratsioonikaitsele

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Juhtmevaba Smart Dry tehnoloogia
Pesu jaoks parima kuivatusprogrammi valimine võib olla keeruline. Home Connectiga Smart Dry valib aga kuivatusprogrammi automaatselt, tuginedes viimase pesutsükli teabele. See juhtmevaba tehnoloogia võimaldab pesumasinal ja kuivatil omavahel suhelda, ilma et vajaksid selleks välist seadet või rakendust. Kuivatusprogrammi valimisel võetakse arvesse pesukogust, kanga tüüpi ja niiskustaset. See on nutikaim viis ideaalse kuivatustulemuse saavutamiseks.

Iron Assisti programmid
Saad kõigest nupuvajutusega triigitava pesu hulka vähendada. Boschi AutoClean-tehnoloogiaga kuivatite puhul on võimalik kuivatatud pesu auruga töödelda, et vähendada triikimisvajadust või kõrvaldada see üleüldse. Naturaalne aur tungib soojendatud tekstiili ning silub seda silmanähtavalt. Valida on võimalik kolme eelseadistatud auruhulgaga programmi hulgast, mis on optimeeritud eri tüüpi pesu jaoks, nagu mõned korrad kantud ülikonnad või särgid ja pluusid. See on kõige mugavam viis pesu puhastamiseks.

AutoDry
Boschi AutoDry-funktsiooniga pesukuivatid ja pesumasin-kuivatid suudavad kuivatada eriti õrnalt kuni 10 kg pesu ning teha seda täpselt Sinu soovitud kuivusastmeni, olgu see piisavalt kuiv triikimiseks või kappi panekuks või eriti kuiv. Selle andurid mõõdavad lakkamatult temperatuuri ja järelejäänud niiskuse taset ning kaitsevad tänu sellele pesu liiga kuuma temperatuuri ja ülekuivatamise eest.

AutoClean-tehnoloogia
Meie AutoClean-tehnoloogiaga täppiskuivatite puhul on asendatud uksefilter automaatse ebeme-eemaldustehnoloogiaga, et Sa ei peaks ise iga tsükli järel ebemeid eemaldama. Selle tehnoloogiaga puhutakse ebemed automaatselt seadme alaossa, kondensaator uhutakse regulaarselt puhtaks ja ebemeid hoitakse ohutult spetsiaalses ebemekogujas, mida on vaja tühjendada kuni iga 20 tsükli tagant. See tähendab kuni 95% vähem ebemete eemaldamist kui uksefiltriga kuivatite puhul.* Kui on aeg kogujat tühjendada, kuvatakse märguanne. *Põhineb 160 tsüklil aastas standardse puuvillaprogrammiga vastavalt EL-i määrusele 392/2012. Väärtused võivad olenevalt kasutusest erineda.

Erakordselt vaikne ja vastupidav
Uuenduslikud AntiVibration-tehnoloogiaga küljeseinad on spetsiaalse disainiga, et pakkuda rohkem stabiilsust ja vähendada optimaalselt vibratsiooni. Täiustatud isolatsioon reguleerib lisaks mürataset, muutes Boschi kuivatid erakordselt vaikseks, nii et neid saab kasutada isegi rahuliku joogatunni ajal.

ComfortControl – lihtne ja selge juhtimine
Intuitiivne kasutajaliides ja LCD-näidik pakuvad täielikku ülevaadet ning muudavad seadme juhtimise imelihtsaks.

Easy Start – iga ülesande jaoks täpselt õige soovitus
Kuivatile õige programmi valimine võib olla keeruline ja tulemused ei pruugi olla sugugi rahuldavad. Home Connect ja Easy Start vabastavad Sind mõistatamisest ning soovitavad iga kord täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Sul on vaja lihtsalt Home Connecti rakenduses tekstiili tüüp ja soovitud kuivusaste valida. Nii saad iga kord õiget programmi kasutada ja saavutad suurepärased tulemused.

Home Connect
Boschi Home Connecti kaugjuhtimisega saab juhtida ja jälgida seadmeid kust tahes vaid nupuvajutusega. Selleks on vaja lihtsalt mobiilseadet ja Home Connecti rakendust.

SensitiveDrying-süsteem
SensitiveDrying-süsteemiga kuivatatakse pesu mitmest suunast tuleva maheda sooja õhuga. Lisaks on kangasäästliku struktuuriga trumlis kaardus pehmed kandurid, et pesu ei lebaks tasaselt põhjas. Tulemuseks on õrnalt kuivatatud, pehme ja kohev pesu, mis ei ole kortsus.

Villaste riiete eriti õrn kuivatamine
Villased riided saab panna õrnalt ümber villakorvi, mis jääb kuivatis tõstetud asendisse, nii et Sa ei pea enam kunagi viltimise või kokkutõmbumise pärast muretsema. Lisaks sellele, et see vähendab kuivatusaega kuni 75% võrra, saad kasutada korvi ka muude õrnade riideesemete ja spordijalatsite kuivatamiseks.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

259Aastane energiatarbimine.
Energiatarbimine kilovatt-tundides (kWh) aastas, võttes aluseks 160 tavalist kuivatustsüklit puuvillase pesu tavaprogrammi puhul täiskoormuse ja osalise koormuse juures ning vähese võimsustarbega seisundite energiatarbimise. Seadme tegelik energiatarbimine tsükli kohta oleneb selle kasutusviisist.

Ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

Kondenseeriv trummelkuivati.
Trummelkuivatiga eemaldatakse õhust niiskus kondensatsiooni meetodiga ehk veeaur veeldatakse.

Gaasiküttega ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

136
min/cycle
Kuivatusprogrammi kestvus.
Puuvillase pesu tavaprogrammile vastava tsükli kestus täiskoormuse juures minutites.

9
kg
Maksimaalne kuivatuskogus.
Puuvillase pesu tavaprogrammi nimitäitekogus kilogrammides täiskoormuse juures

62
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 78 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 81 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.

AKondenseerimistõhususe klass.
Kondenseerimistõhususe klass kuvatakse skaalal A-st (kõige tõhusam) kuni G-ni (kõige ebatõhusam).