Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati

Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati
 • Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati

Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati

Tootekood: TWF760WP Tootja: Miele
1449 €

Tagasi

Toodet on võimalik osta järgnevatest jaekauplustest
*Veebipoest kauplusse tellimisel on tarneaeg vastavalt tootekaardil märgitule
 

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

• DryCare 40 – kuivatab peaaegu kõike, mis on pestav 40 °C juures
• Kiirem kuivatamine suurima energiatõhususe juures – EcoSpeed
• Kaks lemmiklõhna on kiiresti vahetatavad – FragranceDos
• Sääst kogu kuivati tööea jooksul – EcoDry-tehnoloogia
• Miele@home – nutikalt võrku ühendatud rohkemateks võimalusteks

Loe edasi

604 BP
1449 €
A+++

Tagasi

Järelmaksu kalkulaator

Miele, EcoSpeed, 8 kg, sügavus 64,3 cm - Pesukuivati

Igakuine makse
49 €
Eeldatav igakuine makse
0 € Sissemakse
1449 € Toote maksumus
48 Kuud
Vali kuumakse suurus
Sissemakse

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Kauplusest kätte
  5. - 9. oktoober
  0 €
  Vaata lähemalt
 • Transport maja välisukseni
  4. - 7. oktoober
  19.99 €
  Telli tooted soodsalt ja kiirelt enda kodu välisukseni.
 • Transport tuppa
  4. - 7. oktoober
  29.99 €
  Telli tooted mugavalt otse tuppa. Võimalus tellida juurde paigaldusteenus, pakendi äravedu ning vana toote äravedu.
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

EcoDry tehnoloogia
Miele EcoDry tehnoloogia tagab püsivalt madala energiakulu ja lühikesed kuivatamisajad. Tänu Miele patenteeritud filtrisüsteemi ja hooldusvaba soojusvaheti efektiivsele koostööle pole ebemetel mingit võimalust soojusvahetit kahjustada ja seeläbi seadme võimsust pika peale nõrgendada. EcoDry tehnoloogiaga töötavad Miele soojuspumbaga kuivatid alati säästlikult – kogu seadme tööea jooksul.

Energiatõhusus
Säästlik ja keskkonnasõbralik kuivatamine: kõik Miele kuivatid saavutavad vähemalt energiatõhususe klassi A++. Paljud mudelid on isegi kuni 10% säästlikumad kui parima energiatõhususe klassi A+++ piirväärtus (24). Seda võimaldab uus optimeeritud külmaringlusega põhjamoodul. Nii kuivatad Mielega jätkusuutlikumalt ja tõhusamalt kui kunagi varem.

Integreeritud kondensatsioonivee ärajuhtimine
Kõigil Miele soojuspumbaga kuivatitel on sisseehitatud kondensvee ärajuhtimine vooliku kokkukerimisega. Sellega saad kondensvee pumbata otse kraanikaussi või sifooni ja säästa end nii kondensvee eemaldamisest.

Koduseadmete võrku ühendamine Miele@home'iga
Meie uuendusliku süsteemiga Miele@home kasutad Miele seadmete potentsiaali täiel määral ja muudad argipäeva veel nutikamaks. Kõiki nutikaid Miele koduseadmeid saab mugavalt ja turvaliselt võrku ühendada. Käsitsemine on hõlbus – kas rakendusega Miele@mobile, hääljuhtimise teel või olemasolevatesse nutika kodu lahendustesse integreerimisega. Võrguühendus luuakse koduse WiFi-ruuteri ja Miele pilve kaudu.

Mugav ebemefilter
Miele nutika ebemefiltriga vabaned lõpuks tüütutest ebemetest. Peale selle on ebemefilter eriti mugav: kui kuvatakse tekst “Puhasta õhukanalid”, tuleb Miele ebemefilter lihtsalt suunaga ette välja võtta. Eriti sile sõelapind muudab puhastamise meeldivalt hõlpsaks. Ebemefilter ja pesu on alati kindlalt eraldatud, garanteeritult ebemevaba pesu heaks.

AddLoad
Kas teksad, pluus või vaid üks sokk: tänu funktsioonile AddLoad lisad ununenud pesu paindlikult ka pärast programmi käivitumist – seda kuni vahetult programmi lõpuni. Käsitsemine on lihtne: vajuta nuppu Start / pesu lisamine ja programm peatub. 

Wash2Dry
Maksimaalne kasutusmugavus: tänu uuele võrku ühendamise funktsioonile “Wash2Dry” saadab pesumasin pärast pesuprotsessi andmed kuivatile. See kasutab automaatselt pesu jaoks sobivat programmi. Sina pead selle vaid ümber laadima, kuivati sisse lülitama ja valima “Wash2Dry”. Nii kuivatatakse tekstiile alati optimaalselt – ükskõik, kas teksasid või päevasärke. Kasutamiseks peavad seadmed olema registreeritud kodusesse WiFi-võrku. 

PerfectDry
Selle süsteemiga kuivatatakse pesu täpselt, ka eriti lubjarikka vee korral. See ei ole ilma PerfectDryta seadmete puhul üldsegi iseenesestmõistetav, sest vee lubjasisaldus mõjutab jääksniiskuse mõõtmist ja sellega kuivatustulemust. PerfectDry kohandab kuivatuse täpselt vee praeguse lubjasisalduse järgi. Soovitud kuivusaste saavutatakse alati täiuslikult.

HygieneDry
Hügieen on Mieles alati esimesel kohal – ka kuivatamisel. Tänu kuivusastmele HygieneDry eemaldatakse kuivatamisel pesust usaldusväärselt 99,99% kõigist bakteritest. Selle tagavad eriti pikad temperatuuri hoidmise ajad. Võid end täiesti turvaliselt tunda. Toimivust on tõestanud Rhein-Waali kõrgkool. HygieneDry sobib hooldusjuhendis kahe punktiga tähistatud tekstiilidele.

FragranceDos
Sinu lemmiklõhnade hõlbus vahetamine: FragranceDos-iga Miele kuivatid pakuvad kohta lausa kahe lõhnapudeli jaoks. Ainult ühe keeramisega sulged ühe pudeli ja avad teise. Nii saad mugavalt kasutada nt oma käterätikute jaoks Cocooni ja järgmise täitekogusega oma teksade jaoks Aquat. Miele lõhnapudelid on sellega lausa kahekordselt ainulaadsed.

Katsetatud tööiga 20 aastat
Kui mõnda automootorit testitakse 3000 tundi, testime meie pidevat jõudlust kuni 10 000 tunni vältel. Päeval ja öösel. Põhjalikult ja täpselt. Silmapaistvate tulemuste tagamiseks aastast aastasse.

Parim kondenseerimismõju
Tähtis trummelkuivati kvaliteedikriteerium on tihendatus. Mida vähem niiskust-soojust seadme kuivatusõhust paiskub, seda suurem on kondenseerumistõhusus. Peale selle on suur niiskusekadu kinnistes ruumides ebameeldiv - seintel võib kondensatsioonivesi tekitada hallituset ja kahjustada ehitist. Miele trummelkuivatiga saavutad parima tihedusväärtuse ja seeläbi kõrgeima kondenseerumistõhususe klassi.

Ooteajaga soojusvaheti
Miele soojuspumbakuivatis kaitstakse soojusvahetit tõhusa filtrisüsteemiga, mistõttu ei ole seda vaja puhastada. Nii tagatakse jätkuvalt väike energiatarbimine seadme kogu tööea jooksul.

EcoSpeed
Funktsiooniga EcoSpeed kuivatad oma pesu eriti kiirelt ja samal ajal keskkonnasäästlikult parima energiatõhususklassiga A+++. Nii kombineeritakse täiuslikult säästlikkust ja lühemaid programmide kestuseid. Maksimaalse täitekoguse juures saad funktsiooniga EcoSpeed lühendada kuivatusaega rohkem kui 20 minuti võrra.

ProfiEco-mootor
Miele ProfiEco-mootor on võimas inverterajam ning peale selle ka eriti säästlik ja vaikne. Kuna mootorit juhitakse elektrooniliselt, ei vaja see süsinikharju ja on seega kulumiskindel. Tõhusa ja mugava pesuhoolduse heaks paljudeks aastateks.

Kortsumiskaitse
Kui tekstiile kohe programmi lõppedes välja ei võeta, siis tagab kortsumisvastane kaitse pesu regulaarse kohevdamise ja kortse ei teki.

Soojuspumbatehnoloogia
Soojuspumbaga kuivatid on eelkõige tuntud oma kõrge energiatõhususe poolest. Tänu sellele kuivatavad nad pesu eriti säästlikult. Soojuspumbatehnoloogia madalamad temperatuurid hooldavad aga ka Sinu pesu väärtuslikke kiude. Seega saab mugavalt kuivatada ka õrnu kangaid.

DryCare 40
Tänu uuele lisafunktsioonile DryCare 40 muutub pesuhooldus veel mugavamaks. Pärast 40 °C pesuprogrammi saab rõivad panna otse kuivatisse ilma eelneva sortimiseta. See hõlbustab tööd ja säästab aega. DryCare 40 saab lisafunktsioonina valida erinevate programmide juurde ja sobib tekstiilidele, mis on pestavad 40 °C juures.

Tagasi

 • Kuivati

  kuivati tüüp soojuspump
  paigaldusmeetod eraldiseisev
  energiakulu
  161 kWh/aastas
  energiaklass A+++
  kondenseerimise tõhusus A
  maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
  tsükli kestus
  165 min.
 • Funktsioonid

  kuivatusprogrammid kiire kuivatus, villase kuivatus, särgid / pluusid, voodipesu, puuvillane, soe õhk, impregreerimine
  lisakuivatusprogrammid Puuvillase Eco, kerge hooldus, õrn pesu
  süsteemid soojuspump-tehnoloogia
  funktsioonid sisevalgustus, viitstart, kahesuunaline trumli liikumine, filtri puhastuse näidik, kortsumise vähendamine, pesu lisamise võimalus
 • Mõõtmed

  laius 59,6 cm
  kõrgus 85 cm
  sügavus 64,3 cm
  kaal
  56 kg
 • Üldised parameetrid

  valmistatud Tšehhi
  juhtpaneeli keel saksakeelne
  displei Jah
  müratase 65 dB
  eriomadused DryCare 40, EcoSpeed, FragranceDos, Miele@home, ebemefilter, Wash2Dry, PerfectDry, HygieneDry, vahetatav ukse avanemissuund, järelejäänud aja näidik, inegreeritud kondensvee ärajuhtimine, hooldusvaba soojusvaheti, mahuti tühjendamise märgutuli
  värvus valge
  tootja Miele
 • Lingid

Tagasi

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Täpsemalt:

A+++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

161Aastane energiatarbimine.
Energiatarbimine kilovatt-tundides (kWh) aastas, võttes aluseks 160 tavalist kuivatustsüklit puuvillase pesu tavaprogrammi puhul täiskoormuse ja osalise koormuse juures ning vähese võimsustarbega seisundite energiatarbimise. Seadme tegelik energiatarbimine tsükli kohta oleneb selle kasutusviisist.

Ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

Kondenseeriv trummelkuivati.
Trummelkuivatiga eemaldatakse õhust niiskus kondensatsiooni meetodiga ehk veeaur veeldatakse.

Gaasiküttega ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

165
min/cycle
Kuivatusprogrammi kestvus.
Puuvillase pesu tavaprogrammile vastava tsükli kestus täiskoormuse juures minutites.

8
kg
Maksimaalne kuivatuskogus.
Puuvillase pesu tavaprogrammi nimitäitekogus kilogrammides täiskoormuse juures

65
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 78 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 81 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.

AKondenseerimistõhususe klass.
Kondenseerimistõhususe klass kuvatakse skaalal A-st (kõige tõhusam) kuni G-ni (kõige ebatõhusam).