Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Kuivati Miele (8 kg)
  • Kuivati Miele (8 kg)
  • Kuivati Miele (8 kg)

Kuivati Miele (8 kg)

Tootekood: TWD360WP Tootja: Miele

• Sääst kogu kuivati tööea jooksul – EcoDry-tehnoloogia
• Lõhnav pesu, nii nagu teile meeldib – FragranceDos
• Parim kaitse toale ja mööblile – parim kondenseeriv mõju
• Sõrmeotsaga lihtne juhtimine – DirectSensor
• Miele@home võimaldab Miele koduseadmed võrku ühendada. Nii saad seadmeid seadmepõhiselt mobiilse lõppseadme ja rakenduse abil mugavalt juhtida ja kontrollida

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Mugav ebemefilter
Aruka Miele ebemefiltriga pääsed igaveseks tüütutest tupsudest. Ebemefilter on ka väga mugav. Kui kuvatakse teade "Puhastage õhuteed"", saab Miele ebemefiltri lihtsalt ettepoole tõmmates eemaldada. Eriti sile sõelpind muudab puhastamise meeldivalt lihtsaks. Ebemefilter ja pesu ei puutu kunagi kokku – nii püsib pesu alati pusavabana.

Miele@home
Nutikalt võrgus: meie uuendusliku süsteemiga Miele@home kasutad oma Miele seadmete potentsiaali täiel määral ja muudad oma argipäeva veel nutikamaks. Kõiki nutikaid Miele koduseadmeid saab mugavalt ja turvaliselt võrku ühendada. Käsitsemine on hõlbus – kas rakendusega Miele@mobile, hääljuhtimise teel või olemasolevatesse nutika kodu lahendustesse integreerimisega. Võrku ühendatakse koduse WiFi-ruuteri ja Miele pilve kaudu. Tark kodu, tark pesuhooldus!

AddLoad
Kas teksad, pluus või vaid üks sokk: tänu funktsioonile AddLoad saad lisada ununenud pesu paindlikult ka pärast programmi käivitumist – seda kuni vahetult programmi lõpuni. Käsitsemine on lihtne: vajuta nuppu Start / pesu lisamine ja programm peatub. 

Viitstart ja mahaloenduri indikaator
Viitstardiga saad vabalt valida, millal järgmine kuivatiprogramm peaks käivituma. Eriti kasulik on see siis, kui soovid kasutada elektrivoolu öötariifi või kui programm peab lõppema kindlaks ajaks, nt kui tuled töölt koju. Võid programmi käivituse programmeerida kuni 24 tundi ette. Peale selle näed ekraanilt, millal käimasolev programm lõpetab.

Wash2Dry
Maksimaalne kasutusmugavus: tänu uuele võrku ühendamise funktsioonile Wash2Dry saadab pesumasin pärast pesuprotsessi andmed kuivatile. See kasutab automaatselt Sinu pesu jaoks sobivat programmi. Sa pead selle vaid ümber laadima, kuivati sisse lülitama ja valima Wash2Dry. Nii kuivatatakse Sinu tekstiile alati optimaalselt – ükskõik, kas teksasid või päevasärke. Kasutamiseks peavad seadmed olema registreeritud kodusesse WiFi-võrku. 

Miele kõrgeim kvaliteet pika kasutusea heaks
Kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastamiseks kontrollib Miele oma seadmeid arendusjärgus intensiivsetes püsivuskatsetes.

Parim kondenseerimismõju
Tähtis trummelkuivati kvaliteedikriteerium on tihendatus. Mida vähem niiskust-soojust seadme kuivatusõhust paiskub, seda suurem on kondenseerumistõhusus. Peale selle on suur niiskusekadu kinnistes ruumides ebameeldiv - seintel võib kondensatsioonivesi tekitada hallituset ja kahjustada ehitist. Miele trummelkuivatiga saavutad parima tihedusväärtuse ja seeläbi kõrgeima kondenseerumistõhususe klassi.

EcoDry tehnoloogia
Miele EcoDry tehnoloogia tagab Sulle püsivalt madala energiakulu ja lühikesed kuivatamisajad. Tänu patenteeritud Miele filtrisüsteemi ja hooldusvaba soojusvaheti efektiivsele koostööle pole ebemetel mingit võimalust soojusvahetit kahjustada ja seeläbi seadme võimsust pikapeale nõrgendada.

Ooteajaga soojusvaheti
Miele soojuspumbakuivatis kaitstakse soojusvahetit tõhusa filtrisüsteemiga, mistõttu ei ole seda vaja puhastada. Nii tagatakse jätkuvalt väike energiatarbimine seadme kogu tööea jooksul.

Kortsumiskaitse
Kui tekstiile kohe programmi lõppedes välja ei võeta, siis tagab kortsumisvastane kaitse pesu regulaarse kohevdamise ja kortse ei teki.

Soojuspumbatehnoloogia
Soojuspumbaga kuivatid on eelkõige tuntud oma kõrge energiatõhususe poolest. Tänu sellele kuivatavad nad Sinu pesu eriti säästlikult. Soojuspumbatehnoloogia madalamad temperatuurid hooldavad aga ka Sinu pesu väärtuslikke kiude. Seega saab mugavalt kuivatada ka õrnu kangaid.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

224Aastane energiatarbimine.
Energiatarbimine kilovatt-tundides (kWh) aastas, võttes aluseks 160 tavalist kuivatustsüklit puuvillase pesu tavaprogrammi puhul täiskoormuse ja osalise koormuse juures ning vähese võimsustarbega seisundite energiatarbimise. Seadme tegelik energiatarbimine tsükli kohta oleneb selle kasutusviisist.

Ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

Kondenseeriv trummelkuivati.
Trummelkuivatiga eemaldatakse õhust niiskus kondensatsiooni meetodiga ehk veeaur veeldatakse.

Gaasiküttega ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

170
min/cycle
Kuivatusprogrammi kestvus.
Puuvillase pesu tavaprogrammile vastava tsükli kestus täiskoormuse juures minutites.

8
kg
Maksimaalne kuivatuskogus.
Puuvillase pesu tavaprogrammi nimitäitekogus kilogrammides täiskoormuse juures

66
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 78 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 81 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.

AKondenseerimistõhususe klass.
Kondenseerimistõhususe klass kuvatakse skaalal A-st (kõige tõhusam) kuni G-ni (kõige ebatõhusam).