Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A++
Kuivati Miele (7 kg)
 • Kuivati Miele (7 kg)
 • Kuivati Miele (7 kg)

Kuivati Miele (7 kg)

Tootekood: TWB140WP Tootja: Miele

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Sääst kogu kuivati tööea jooksul – EcoDry-tehnoloogia
• Lõhnav pesu, nii nagu Sulle meeldib – FragranceDos
• Kõigi tekstiilide ülitäpne kuivatamine – funktsioon Perfect Dry
• Parim kaitse toale ja mööblile – parim kondenseeriv mõju
• Sõrmeotsaga lihtne juhtimine – DirectSenso

Loe edasi

799 € -101 € 899.99 €

Kuumakse alates 27 €

27 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 3 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 8 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 9 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Transport maja välisukseni
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  1-3 tp

Mugav ebemefilter
Miele nutika ebemefiltriga vabaned lõpuks tüütutest ebemetest. Peale selle on ebemefilter eriti mugav: kui kuvatakse tekst Puhasta õhukanalid, tuleb Miele ebemefilter lihtsalt suunaga ette välja võtta. Eriti sile sõelapind muudab puhastamise meeldivalt hõlpsaks. Ebemefilter ja pesu on alati kindlalt eraldatud, garanteeritult ebemevaba pesu heaks.

AddLoad
Kas teksad, pluus või vaid üks sokk: tänu funktsioonile AddLoad saad lisada ununenud pesu paindlikult ka pärast programmi käivitumist – seda kuni vahetult programmi lõpuni. Käsitsemine on lihtne: vajuta nuppu Start / pesu lisamine ja programm peatub. 

Miele kõrgeim kvaliteet pika kasutusea heaks
Kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastamiseks kontrollib Miele oma seadmeid arendusjärgus intensiivsetes püsivuskatsetes.

Parim kondenseerimismõju
Tähtis trummelkuivati kvaliteedikriteerium on tihendatus. Mida vähem niiskust-soojust seadme kuivatusõhust paiskub, seda suurem on kondenseerumistõhusus. Peale selle on suur niiskusekadu kinnistes ruumides ebameeldiv - seintel võib kondensatsioonivesi tekitada hallituset ja kahjustada ehitist. Miele trummelkuivatiga saavutad parima tihedusväärtuse ja seeläbi kõrgeima kondenseerumistõhususe klassi.

EcoDry tehnoloogia
Miele EcoDry tehnoloogia tagab püsivalt madala energiakulu ja lühikesed kuivatamisajad. Tänu patenteeritud Miele filtrisüsteemi ja hooldusvaba soojusvaheti efektiivsele koostööle pole ebemetel mingit võimalust soojusvahetit kahjustada ja seeläbi seadme võimsust pikapeale nõrgendada. Miele soojuspumbaga kuivatid töötavad EcoDryga püsivalt ökonoomselt kogu seadme kasutusea jooksul.

Ooteajaga soojusvaheti
Miele soojuspumbakuivatis kaitstakse soojusvahetit tõhusa filtrisüsteemiga, mistõttu ei ole seda vaja puhastada. Nii tagatakse jätkuvalt väike energiatarbimine seadme kogu tööea jooksul.

Kortsumiskaitse
Kui tekstiile kohe programmi lõppedes välja ei võeta, siis tagab kortsumisvastane kaitse pesu regulaarse kohevdamise ja kortse ei teki.

Soojuspumbatehnoloogia
Soojuspumbaga kuivatid on eelkõige tuntud oma kõrge energiatõhususe poolest. Tänu sellele kuivatavad nad Sinu pesu eriti säästlikult. Soojuspumbatehnoloogia madalamad temperatuurid hooldavad aga ka Sinu pesu väärtuslikke kiude. Seega saab mugavalt kuivatada ka õrnu kangaid.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

208Aastane energiatarbimine.
Energiatarbimine kilovatt-tundides (kWh) aastas, võttes aluseks 160 tavalist kuivatustsüklit puuvillase pesu tavaprogrammi puhul täiskoormuse ja osalise koormuse juures ning vähese võimsustarbega seisundite energiatarbimise. Seadme tegelik energiatarbimine tsükli kohta oleneb selle kasutusviisist.

Ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

Kondenseeriv trummelkuivati.
Trummelkuivatiga eemaldatakse õhust niiskus kondensatsiooni meetodiga ehk veeaur veeldatakse.

Gaasiküttega ventileeriv trummelkuivati.
Trummelkuivati, milles õhk tõmmatakse sisse, suunatakse riideesemetele ja seejärel suunatakse saadud niiske õhk ruumi või õue.

155
min/cycle
Kuivatusprogrammi kestvus.
Puuvillase pesu tavaprogrammile vastava tsükli kestus täiskoormuse juures minutites.

7
kg
Maksimaalne kuivatuskogus.
Puuvillase pesu tavaprogrammi nimitäitekogus kilogrammides täiskoormuse juures

66
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 78 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 81 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.

AKondenseerimistõhususe klass.
Kondenseerimistõhususe klass kuvatakse skaalal A-st (kõige tõhusam) kuni G-ni (kõige ebatõhusam).