Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):   640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin
 • Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin

Bosch 9 kg, sügavus 59 cm, 1400 p/m - Eestlaetav pesumasin

Tootekood: WAVH8GL9SN Tootja: Bosch
1099 € 1199 €

Tagasi

Toodet on võimalik osta järgnevatest jaekauplustest
*Veebipoest kauplusse tellimisel on tarneaeg vastavalt tootekaardil märgitule
 

 • Kauplus

  Tallinn, Paldiski mnt 102
  Rocca Al Mare kaubanduskeskus
  Avatud
  E-L 10:00 - 21:00
  P 10:00 - 19:00

  23.06 10:00 - 19:00
  24.06 suletud

  Drive-In

  Avatud
  E-L 10:00 - 21:00
  P 10:00 - 19:00

  23.06 10:00 - 19:00
  24.06 suletud

• AntiStain Plus – suudab eemaldada ilma täiendava eeltöötluseta kuni 16 tüüpi kangekaelseid plekke.
• 4D pesusüsteem – vesi ja pesuvahend tungivad ülitõhusalt läbi kanga, et veatut tulemust saavutada.
• Home Connect – nutikalt ühenduvad kodumasinad muudavad igapäevaelu lihtsamaks.
• EcoSilence Drive™ – 10-aastase garantiiga vaikne ja energiatõhus mootor.
• AllergyPlus – tundliku ja allergilise naha päästja

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Tagasi

AntiStain Plus
Tee oma riided lihsalt ja automaatselt plekivabaks. AntiStain Plus süsteem eemaldab kindlalt ja usaldusväärselt kuni 16 tüüpi kangekaelseid plekke alates šokolaadist kuni muru ja punase veinini. Pesumasin reguleerib plekitüübi põhjal automaatselt temperatuuri, trumli liikumist ja leotusaega, et eemaldada kõik plekid täiesti automaatselt ja igasuguse eeltöötluseta.

4D pesusüsteem Intensive Plusiga
4D pesusüsteem viib Sinu pesu pesemise kogemuse uuele tasandile. Meie ülitõhus süsteem kombineerib otsesed veejoad täiendava tsentrifuugipesuga, et pesuvahendit ja vett maksimaalselt ära kasutada. Tänu sellele, et vesi ja pesuvahend nii tõhusalt läbi kanga tungivad, on tulemus veatu isegi täis pesumasinaga. Tugevalt määrdunud riiete puhul võib aga olla vaja lisavõimsust. Pesutsükli tõhusamaks muutmiseks vali lihtsalt 4D pesusüsteemi Intensive Plus funktsioon.

Home Connect
Tulevik on kohal ja koputab Sinu uksele. Home Connect on Sinu tarkade seadmete ühenduslüli, mis võimaldab Sul neid oma telefoni või tahvli kaudu juhtida.

Pesule õige programmi valimine võib olla keeruline ja puhastustulemus võib jääda sageli kaugele suurepärasest. Home Connect koos funktsiooniga Easy Start Guide aitab mõistatamisele lõpu teha ja soovitab Sulle alati täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Iga kord. Ja iga pesuga. Selleks pead lihtsalt sisestama Home Connecti rakendusse pesu värvi, materjali tüübi ja määrdumisastme. Nii saad hõlpsalt täpselt sobiliku programmi valida ja saavutad iga pesuga suurepärased tulemused.

Sinu kaugjuhitav pesumasin
Kellele meeldiks pesu pesta?! Eriti kui läheb kiireks ja pole aega oodata, kuni masin tsükli lõpetab. Boschi Home Connect äpiga pesumasinaga on Sul oma pesu üle täielik kontroll. Kaugjuhtimisega saad lihtsalt ja mugavalt pesumasina tööd juhtida ja jälgida. Tänu kaugjuhtimisele saad teha oma kodus asju just nii nagu Sulle meeldib, isegi kui Sind ennast kohal pole.

Pesumasin annab Sulle teada, kuidas tal läheb
Mida kiirem päev, seda tülikam ja stressirikkam on kulutada aega pesumasina tsükli lõpu ootamisele. Home Connecti abil saad rahulikult oma asjadega tegelda ja aega paremini ära kasutada. Kui soovid, saadab äpp otse Sinu mobiilseadmesse tõuketeavitusi ja annab mugavalt teada, kui kaugel programm on, ning muud kasulikku infot. Rööprähklemine on nüüd lihtsam nii kodus kui ka teel olles.

Tavalisest nutikam hooldus
See, kui kodumasinad korralikult ei tööta, võib olla üksjagu ärritav. Siinkohal tuleb appi kaugdiagnostika*. Võta lihtsalt telefoni teel Home Connect klienditeenindusega ühendust ja lepi kaugdiagnostika jaoks aeg kokku. Seejärel hindab hooldusmeeskond distantsilt Sinu seadet, tuvastab probleemi ja annab vajalikku nõu. Vajadusel võib tehnik kõigi vajalike varuosadega Sinu juurde koju masinat parandama tulla.*Teenuse kättesaadavus sõltub asukohast.

Sinu pesumasin kuulab Sinu sõna
Tänu koostööle Amazon Alexaga saad nüüd pesumasinat ka häälkäsklustega juhtida. Vaata Alexa äpist, kas vastav Home Connecti funktsioon on Sinu riigi ja keele puhul saadaval. Seejärel aktiveeri funktsioon, et Amazon Alexa oma pesumasinaga ühendada.

EcoSilence Drive™ garantii
Ära lase pesumasinal õhtusöögilauas teistest üle rääkida. Boschi EcoSilence Drive™ on nii vaikne, et on lihtne unustada, et see üldse töötab. Harjavaba ja energiatõhus vaikne mootor kestab äärmiselt kaua ja sellel on 10-aastane garantii.

AllergyPlus
AllergyPlus on karm mikroobide vastu, aga õrn tundlikule nahale, tagades hügieenilisema pesutulemuse. Kuna temperatuur püsib kogu pesemise ajal ühtlane, saavad pestud kangad hügieeniliselt puhtaks. Programm kõrvaldab tõhusalt mikroobid ja levinud allergia põhjustajad nagu tolmulestad. Põhjaliku loputusrežiimiga eemaldatakse pesult võimalikult palju pesuvahendi jääke. Naudi enneolematult hügieenilist pesutulemust. * Honischi jt (2014, Rhine-Waali Ülikool) uuringu „Pesutsükli kestuse, temperatuuri ja pesuvahendi koostise mõju koduse pesupesemise hügieenilisusele“ („Impact of wash cycle time, temperature and detergent formulation on the hygiene effectiveness of domestic laundering“) kohaselt hävitab Boschi pesumasinate AllergyPlus pesuprogramm 40 °C ja 60 °C juures kooskõlas teaduslike soovitustega mikroobe Enterococcus Hirae ja Pseudomonas Aeruginosa 99,99% ulatuses.

SpeedPerfect
Kui aega napib, tuleb appi SpeedPerfect, mis vähendab pesuaega kuni 65%* võrra, tegemata kvaliteedi osas mitte mingeid järeleandmisi. SpeedPerfectit saab kasutada koos enamuse programmidega ning see sobib kõigile kangatüüpidele, ükskõik kui täis su masin ka poleks. Näiteks kui valid Mix programmi ja lülitad samal ajal sisse SpeedPerfecti, saad vaid 46 minutiga kuni 4 kilo segapesu põhjalikult puhtaks pesta.

VarioDrum-süsteem
Sinu lemmikriided või õrnad rõivad võivad korduva pesemise käigus kahjustada saada. VarioDrum-süsteemi unikaalne patenteeritud struktuur kasutab ühtlast veejaotust, et pesta mis tahes tüüpi pesu õrnalt ja tõhusalt ilma Sinu lemmikriideid venitamata, kortsutamata või kahjustamata. Olenevalt valitud programmist nihutavad tilgakujuliste elementidega disain ja asümmeetrilised labad Sinu pesu õrnalt trumli keskele hoolimata pöörlemissuunast. See ei taga üksnes rohkem määrdunud riiete intensiivset puhastamist, vaid garanteerib kogu masinasse pandud pesu kiirema ja põhjalikuma pesemise.

Ööpesu valik
Saad kasutada mis tahes programmi puhul ööpesu valikut.

Pesu lisamise funktsioon
Kas lapse sokk või üksik T-särk jäi pesust välja? Pole probleemi! Pesu lisamise funktsiooniga saad riideid pesutsüklite ajal lihtsasti lisada või eemaldada*. Lihtsalt vajuta pesu lisamise nuppu (Reload), ava uks, lisa ununenud esemed ja jätka pesemist.*Turvakaalutlustel ei ole võimalik pesu lisamise funktsiooni kasutada, kui vesi on kuumem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.

Trumlipuhastuse meeldetuletus
Trumlipuhastusprogramm on mõeldud trumli puhastamiseks ja hooldamiseks, et tagada selle hügieenilisus. Pärast 20 tsüklit temperatuuril, mis on madalam kui 40 °C, tuletab pesumasin/pesumasin-kuivati automaatselt meelde, et aeg on trumlipuhastusprogrammiga trumlit puhastada.

AquaStop
Boschi AquaStopi garantii pakub kaitset veekahjustuste eest kogu seadme eluea vältel. Meie AquaStop-süsteemiga pesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, ohutusklapp ja ujuklülitiga põrandapaak, mis pakuvad kaitset kõikvõimalike veekahjustuste korral, olgu tegemist katkise veetoru või masina lekkega.

AntiVibration-disainiga küljeseinad
Küljeseinte uuenduslik AntiVibration-disain ei ole ainult pilkupüüdev, vaid pakub ka paremat stabiilsust ja vähendab vibratsiooni. Lisaks sellele reguleerib täiustatud isolatsioon ka mürataset ja tänu sellele töötavad Boschi pesumasinad väga vaikselt isegi tsentrifuugimistsükli ajal.

Viitstart
Saad pesutsükli algust edasi lükata, et masin lõpetaks pesemise just siis, kui soovid. Kui oled magama minemas, siis lihtsalt lükka algusaega edasi, et programm lõpetaks hommikul.

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

Tagasi

energy-label