Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Aurutriikimissüsteem Miele FashionMaster 3.0
 • Aurutriikimissüsteem Miele FashionMaster 3.0
 • Aurutriikimissüsteem Miele FashionMaster 3.0
 • Aurutriikimissüsteem Miele FashionMaster 3.0
 • Aurutriikimissüsteem Miele FashionMaster 3.0

Aurutriikimissüsteem Miele FashionMaster 3.0

Tootekood: B3847 Tootja: Miele

Triikimislaua sees on ventilaator, mis fikseerib rõivad triikimislaua külge, mistõttu jäävad need kogu triikimise ajaks kindlalt paigale.
Kõigi esemete jaoks, mida peab siluma ja mitte triikima, pakub FashionMasteri triikimislaud inflatsioonifunktsiooni. Puhur tekitab õhupadja kanga ja triikimislaua vahele, nii et volangid, kašmiirkampsun ja muud rõivad säilitavad sujuvalt oma vormi. Seesama funktsioon aitab vältida õmbluste läbipressimist.

• Auru ühtlane jaotamine - Miele kärjestruktuuriga tald
• Parimad profitaseme triikimistulemused 4,0-baarise aururõhuga
• Mugav sisse- ja väljalülitamine - 1-2-Lift-süsteem
• Rippuvate tekstiilide mugav silumine – Steamer-funktsioon
• Kuumenev triikimislaud
• Veekareduse seadistamine
• Automaatne ventilaatori sisselülitamine
• Katlakivieemaldus
• Automaatne loputus
• Kõik lisatarvikud paigaldatavad seadmesse

Loe edasi

1699.99 € -100 € 1799.99 €

Kuumakse alates 57 €

57 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Transport maja välisukseni
  0-2 tp

Ainulaadne kärgstruktuuriga triikraua tald
Mis Miele kärgstruktuuriga trumli korral end juba tõestanud on, hoolitseb nüüd ka FashionMasteri juures väikse erinevuse eest. Patenteeritud kärgstruktuuris jaguneb aur, teisti kui tavapärastel triikraudadel, kiirelt läbi väikeste kärjevaheliste kanalite üle terve alusplaadi. Seejuures tekkiv aurupilv aitab triikraual väga pehmelt ja seejuures tõhusalt pesu siluda.

1-2-tõstmisega süsteem - Ilma vaevata
Kaks käepidet – ei ühtki jõupingutust! Patenditud1 1-2-tõstesüsteem on täielik seade, mis koosneb triikrauast, aurugeneraatorist ja triikimislauast, mida saab paari lihtsa sammu abil üles panna. Ava lukustussüsteem ja lase justkui võluväel horisontaalasendisse libiseda. FashionMaster ei triigi vaid teie pesu, vaid hoolitseb ka teie selja eest!

Rullikud - Mobiilne ja kergesti käsitsetav
Mobiilne ja kergesti käsitsetav. FashionMaster seisab kokkupandult omil jalgel ja seda saab korteris täielikult Teie soovide järgi paigutada. Pehmete rullikute abil saab seda vaevata transportida ja see järgneb Teile, kuhu soovite. Sealjuures ei ole vaibaservad, uksepakud ega ka üksikud astmed mingiks takistuseks.

Comfort-Zone - Suur triikimislaud
Tänu triikimislaua mõõtmetele 120 x 40 cm jätkub piisavalt ruumi isegi pikkadele püksiharudele. Triikimislaua tipu mugavustsoon on kujundatud nii, et saaksite pluusi või särgi kogu esiosa triikida ühe käiguga, ilma et peaks õlapartiisid ümber sättima. Säästab aega.

Automaatne katlakivi eemaldus - Tõhus katlakivi eemaldamine vee kareduse järgi
Pärast seda kui olete enne esimest kasutamist seadistanud vee kareduse, määrab seade automaatselt vajaliku katlakivi eemaldamise tsükli ja tuletab seda teile aegsasti meelde. Käivitage katlakivi eemaldamise protsess nupuvajutusega. Ekraanile ilmub palve täita sobiva katlakivieemaldiga ja käivitub seejärel iseseisvalt.

Automaatne loputus - Pidevaks jõudluseks
Seadme püsiva võimekuse tagamiseks tuleb aurustunud veest allesjäänud mineraalainete jäägid aurugeneraatorist korrapäraselt välja loputada. FashionMaster arvutab kasutatud veekogusest olenevalt vajaliku loputusintervalli. Intervalli möödudes toimub vahetult pärast FashionMasteri sisselülitamist loputamine. Teie hooleks jääb ainult jääkvee sahtli tühjendamine.

Ajasääst - Rohkem aega asjade jaoks, mida armastate
Miele kalandriga on teil tõsine eelis: võrreldes aurutriikrauaga saate säästa, olenevalt pesuliigist, 30% kuni 50% aega. Väärtuslik aeg, mida saab veeta muud tehes!

Aur - Erinevus seisneb aurus
Kuni 4-baarise aururõhuga ja konstantse auruhulgaga 100 g/min saavutavad nad FashionMasteriga profikvaliteediga triikimistulemusi. Kuiv aur läbib isegi kõige paksemaid materjale ja vähendab seega triikimisaega. Otsustage otse triikraua juures asuva aurunupu vajutamisega, kas soovite töötada aurupahvakute või pideva auruga.

Nakkumisvastane tald - Raskete juhtumite puhul
FashionMasteri abil tulete toime ka selliste proovikividega, nagu litrid, trükitud pildid ja eriti õrnad kangad. Eriti õrnaks käitlemiseks kasutage külgekinnitatavaid teflontaldu, mida võib otse moodsatele kaunistustele asetada. Teflonkate kaitseb tumedaid kangaid läikimahakkamise eest ja nii ei pea te kangaid triikima vaid pahupoolelt.

Sujuv kõrguse seadistamine - täpne töökõrgus
Saate tuua triikimislaua mugavalt ja sujuvalt täpselt enda individuaalsele töökõrgusele. Sisseehitatud gaasivedru abil saavutate mugava töökõrguse 83 kuni 102 cm-ni.

Auruti - Kiirelt uuesti vormis
Inetuks muutunud tikandeid ja volte oma jakil, bleiseril, õhtukleidil või kardinatel töödelge aurutiga Steamer. See kaalub triikrauast poole vähem, kuid selle aurusurve ja -hulk on samasugune. Harjaosa silub kangakiud õigesse suunda ja ideaalsesse kaugusesse üksteisest. Aurutit saab kasutada ka siis, kui FashionMaster on ruumi kokkuhoiu mõttes kokku pandud.

CoolDown-funktsioon - Turvaline
Miele paneb OHUTUSELE suurt rõhku: liikumisandurid ja nuppude seire tagavad triikraua automaatse väljalülitumise, kui seda u 3 minutit ei kasutata. Lihtne liigutamine lülitab selle jälle automaatselt sisse.

AutoOff funktsioon - Hea tunne
Kui triikrauda või aurutit ei kasutata u veerand tundi, siis lülitub kogu seade ise välja. Nii ei unusta te enam kunagi triikrauda sisse.

Puhumisfunktsioon - Eriti õrn hooldus
Kõigi esemete jaoks, mida peab siluma ja mitte triikima, pakub FashionMasteri triikimislaud inflatsioonifunktsiooni. Puhur tekitab õhupadja kanga ja triikimislaua vahele, nii et volangid, kašmiirkampsun ja muud rõivad säilitavad sujuvalt oma vormi. Seesama funktsioon aitab vältida õmbluste läbipressimist.

Imemisfunktsioon - Ekstraheerimisfunktsioon siledaks tulemuseks
Triikimisraua sisse ehitatud ekstraheerimisfunktsioon hoolitseb selle eest, et kogu rõivaese saaks aurutatud ja vähendab kondensvee teket. Edasine mõju: rõivad fikseeritakse triikimislaua külge ja need jäävad kogu triikimise ajaks kindlalt paigale.

Aktiivne triikimislaud - Mugavusfunktsioonid kergemaks triikimiseks
Triikimislaud toetab teid triikimisel aktiivselt kolme intelligentse funktsiooniga. Puhumisfunktsioon tagab väga õrna triikimise, ekstraheerimisfunktsioon võimaldab intensiivse aurutamise. Triiklaual oleva aurunupuga käivitub triikimislauas puhumis- või ekstraheerimisfunktsioon ja lülitab need triikimispauside ajal automaatselt välja. Memory-funktsioon salvestab viimase seadistuse ja käivitub uuesti järgmisel aurutamisel.

Veepaak - Käepärane ja lihtne
Triikida suuri pesukoguseid ja vahepeal vaid mõnikord vett lisada? Jah, see on võimalik, sest FashionMasteri veenõud võib ka triikimise ajal alati ja hõlpsalt eemaldada ja täita tavalise kraaniveega. Kasutajasõbralik lame kuju võimaldab seda täita ka madala kraani all. 1,25 l maht võimaldab triikida umbes tund aega katkestusteta.

Mitme kihi korraga triikimine - Vähendab triikimiskulu
Säästke jõudu ja aega! FashionMasteriga saab mitmekihilisi ja pakse kangaid töödelda nimelt just lihtsalt ja mitte topelt. Suur auruhulk ja -rõhk võimaldavad ka pakse kangaid, näiteks teksasid, triikida ainult ühelt poolt ja sellegipoolest saavad need ideaalselt siledaks.

Hoiustamismahutid - Kõik ühes
Kokkuklapitud FashionMasteri korral ei jää silma kaabel, triikraud vms, vaid silmatorkavalt elegantne kuju. Tänu kahele tarvikuriiulile: triikraua ja kaablihoidiku saab panna triikraua aluse alla. Teine riiul asub seadme soklis. Siin on ühenduskaabel, kleepumisvastane tald, auruti ja teised tarvikud heas kohas.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud