Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Triikimiskeskus Tefal Ixeo
  • Triikimiskeskus Tefal Ixeo
  • Triikimiskeskus Tefal Ixeo

Triikimiskeskus Tefal Ixeo

Tootekood: QT1020E0 Tootja: Tefal

Toode pole jaekauplustest saadaval

Rõivaste hooldus esimese kõik-ühes triikimis- ja aurukeskusega

Tefal IXEO on silmapaistev kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus rõivaste hoolduseks, mis on ülimalt mugav ja mida on lihtne kasutada, et saavutada riiete hoolduses parimad tulemused väga lühikese ajaga.
Sisseehitatud kolmeastmeline nutikas triikimislaud pakub täiesti uut kasutuskogemust. Triikimislauda saab reguleerida sobivasse asendisse. Tefal IXEO on ideaalne lahendus, et hoida rõivad kauni väljanägemisega ja kortsuvabad.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Nutika sisseehitautd triikimislaua kolm püstist ja kallutatud asendit koos parandatud ergonoomikaga tagavad lihtsama ja efektiivsema triikimise, mis tähendab, et enam ei ole vajadust triikimislaua järele.
Triikraua kuumutatud tallaplaadi tehnoloogia, kombineerituna eriti võimsa Turbo Steam tehnoloogiaga, eemaldab Sinu riietelt ka kõige kangekaelsemad kortsud.
Uhiuus disain tagab mugava ja kerge triikimiskogemuse tänu poole kergemale ja väiksemale triikrauale, mis hõlbustab mugavat triikimist ka nööpide juurest. Veelgi suuremaks mugavuseks on aurukeskus aluselt eemaldatav, mistõttu on eriti mugav triikida kardinaid, mööblit ja palju muud.
Tänu triikraua ülikiirele soojenemisele on see alati valmis, kui Sul seda vaja on, et Su rõivad kodust lahkudes laitmatud välja näeksid.
Tugev aur tapab kuni 99,99% mikroobidest ja bakteritest, värskendades ja eemaldades
aurutamise ajal lõhnad. Tänu seadme all olevatele ratastele, on seda lihtne kodus ühest toast teise liigutada.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info

Tootjapoolne video