Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Tolmuimeja Miele Complete C3 TotalCare EcoLine
 • Tolmuimeja Miele Complete C3 TotalCare EcoLine
 • Tolmuimeja Miele Complete C3 TotalCare EcoLine
 • Tolmuimeja Miele Complete C3 TotalCare EcoLine
 • Tolmuimeja Miele Complete C3 TotalCare EcoLine

Tolmuimeja Miele Complete C3 TotalCare EcoLine

Tootekood: C3PETROL Tootja: Miele

Toode pole jaekauplustest saadaval

Miele tolmuimeja eemaldab käsiturboharjaga tõhusalt karvad ja ebemed.
Tänu 1,5 m suurema ulatusega painduvale voolikupikendusele saad ka suuri eluruume ilma sageda pistikupesa vahetuseta mugavalt puhastada. Võimendifunktsioon pakub maksimaalset imemisvõimsust vastavalt vajadusele. Valikuliselt kasutatava võimendatud imemisvõimsusastmega on see tolmuimeja väga energiasäästlik ning samas efektiivne kangekaelse peene ja jämeda mustuse eemaldamisel.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Tagasi

Praktiline lukustussüsteem
Põrandaotsak, tolmuimejatoru ja käepide kinnituvad kuuldavalt ja kindlalt üksteise külge. Tolmuimejaga on kindel ühendus, seda saab aga nupuvajutusega kergelt vabastada, nt teiste imemistarvikute kinnitamiseks.

Juhtmekerimissüsteem Comfort vajutusfunktsiooniga
Kõigil "Miele" tolmuimejatel saab toitejuhtme mugavalt pedaali abil sisse kerida, nii et enam ei pea selleks kummardama. Tooteseeriad "Compact C2", "Complete C3" ja "Blizzard CX1" on varustatud lisaks vajutusfunktsiooniga, mis võimaldab kogu juhtme vaid ühe vajutusega sisse kerida.

DynamicDrive-juhtrullikud
Erakordsed DynamicDrive-juhtimisrullid on 360° pööratavad, terasteljele laotatud ja amortisaatoritega. Kummeeritud rehvid jooksevad pehmelt ning on kulumiskindlad ja pika elueaga. Eelised: Eriliselt pööratav tolmuimeja, mis sõidab väga vaikselt ja hoiab tundlikke põrandaid.

Täisväärtuslik lisavarustus
"Miele" tolmuimejatel on standardselt kolm kvaliteetset lisatarvikut: polstriotsak, praootsak ja imemishari. Need on tolmuvabalt intergreeritud või – vaid "Miele" seadmetel – "VarioClip"-ile paigutatud ja alati kättesaadavad.

Tööraadius
Juhtme, imemistoru ja -voolikuga on Sinu käsutuses eriti suur tööraadius. Seega saad ka suuri eluruume ilma sageda pistikupesa vahetuseta mugavalt puhastada.

Mugavusteleskooptoru
Eksklusiiivse Miele disainiga mugavusteleskooptoru saab lihtsasti soovitud kasutuskõrgusele välja tõmmata ning see fikseerub. Suurem läbimõõt suurendab õhuvoolu ja aitab niimoodi kaasa eeskujulikele puhastustulemustele. Praktilised väikesed detailid, nt ülemise otsa kummikate. Kui toetad toru seinale, ei libise see maha.

Parkimissüsteem pausideks / automaatse väljalülitusega
Põrandaotsak haagitakse lihtsalt tolmuimeja tagumise otsa külge, nii et imitoru on kindlalt ja käepäraselt tööasendis. Eriti intelligentne: valitud "Complete C3" mudelitel lülitub mootor automaatselt välja ja tüütu kummardamine jääb ära.

Metallvardaga käepidemed
Kõigi Miele tolmuimejate käepidemesse on sisse ehitatud peenike metallniit, mis toimib piksevardana. Nii ei teki seadme ja kasutaja vahel staatilist elektrit.

Mööblikaitseliist
"Miele" tolmuimejaid "Complete C2" ja "Complete C3" ümbritseb plastist mööblikaitseliist. See kaitseb mööblit ja seadet juhuslike kokkupõrgete korral.

Mootori sujuv käivitus
Miele tolmuimejad saavutavad valitud töövõimsuse pärast käivitamist sujuvalt. Nii on vooluvõrk kaitstud ülekoormuse eest.

Termokaitse
Kõik "Miele" tolmuimejad on tänu temperatuuripiirikule kaitstud ülekuumenemise eest. Kui näiteks suuremad tolmuosakesed peaks õhu väljapääsuava ummistama, lülitub mootor kindluse mõttes automaatselt välja. Pärast veakõrvaldust ja mahajahtumisaega on seade uuesti töövalmis.

Boost-funktsioon
Võimendifunktsioon pakub maksimaalse imemisjõu lühiajalise sisselülitamisega suuremat puhastusmugavust. Vajaduse korral saad võimendifunktsiooniga oma "EcoLine"-mudeli võimsuse maksimaalselt 1 minutiks 900 W peale tõsta. Valikuliselt kasutatava võimendatud imemisvõimsusastmega on Sinu tolmuimeja väga energiasäästlik ning samas efektiivne kangekaelse peene ja jämeda mustuse eemaldamisel.

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 1 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Miele c3 COMPLETE CARE

   Nagu nimest võiks järeldada, siis peaks sobima kõigile pindadele,aga kahjuks puudub korralik otsik,millega vaipu imeda. Juba madala karvaga vaiba puhastamiseks läheb vaja suurt musklit.. oma pikakarvalist vaipa ei saa üldse kaasasoleva põhiotsikuga puhastada. Tuleb nüüd edasi surfata ja osta suure raha eest veel mingi otsik,eraldi.. Tõmme hea,väljanägemine ilus,ise kerge ja manööverdab hästi,aga jah...olen tiba pettunud,siiani pole ühegi tolmuimejaga sellist muret olnud,et vaibal edasi ei sõida,seega ei osanud uneski näha,et nüüd niimoodi pange panen oma ostuga😔😕

   18.06.2018 11:26
   Evelin