Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Tolmuimeja S8320 Cat & Dog, Miele
 • Tolmuimeja S8320 Cat & Dog, Miele
 • Tolmuimeja S8320 Cat & Dog, Miele

Tolmuimeja S8320 Cat & Dog, Miele

Tootekood: 41832041D Tootja: Miele

Toode pole jaekauplustest saadaval

Võimas 2200 W mootoriga tolmuimeja Miele´lt. Cat & dog mudelil on Active Air Clean filter, mis ühendab endas söe- ning Air Clean filtri ja on seega hea valik loomaomanikele. Lisaks tavaotsakutele  kuulub komplekti ka 3-osaline lisatarvikutekomplekt (tolmuhari, kitsaste vahede puhastamiseks mõeldud otsak ja tekstiiliotsak).

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Kvaliteet
Kõik Miele seadmed pakuvad ülimat vastupidavust ning püsivad tavakasutuses kuni 20 aastat.
 
Disain
Antud Miele silinder-tolmuimeja on varustatud võimsa 2200 W mootoriga ning samuti on sel ka läikiv, robustne välimus ning ühildub paljude kasulike otsakutega.
 
Vaikne režiim
Vaikne režiim seob ühte vaikse töötamise ideaalse võimsustasemega, pakkudes optimaalset tulemust.
 
2200 W mootor
Saksamaal, Miele tehases toodetud võimas mootor seisab selle eest, et pakkuda võimast esitust ning eemaldada maksimaalne tolmukogus.
 
Lisatarvikud tolmuimejas hoiul
Komplekti kuulub kolm lisatarvikut: tolmuhari, kitsaste vahede puhastamiseks mõeldud otsak ja tekstiiliotsak. Need kõik mahuvad tolmuimeja kaane all asuvasse laekasse.

 

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 3 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Soovitan.

   Mõned kuud kasutuses olnud ja olen väga rahul. Hea manööverdamisvõimega, liigub kergelt ja imeb korralikult :) Algul tahtsime Philipsit, kuna eelmine oli Philips, mis meie nõudmised enam-vähem rahuldas kuid müüja suutis meid veenda seda ostma ja ei kahetse valikut.

   04.06.2014 14:52
   Kristel
  • väga rahul!

   Väga hea tolmuimeja! Imamisvõime on hea ning samas on see esimene masin, mis reaalselt kassikarvad diivanilt ära imeb! Kui natuke nuriseda, siis turbohari on suur ja kohmakas, võiks olla ka väiksem variant ning samuti võiks harjased olla eemaldatavad, et saaks lihtsamini puhastada, kuid masin teeb oma töö ära! Soovitan!

   03.03.2014 10:32
   Reelika
  • Väga hea tolmuimeja

   Väike kokkuvõte minu tolmuimejate kogemusest: Aasta tagasi sai ostetud Kärcher WD3200. Enam-vähem okei, aga kippus enda juhtmetesse või vaiba ääre taha takerdudes ümber kukkuma ja siis suurt müra tegema (vajas restarti). Ja vaip oli pärast tolmuimetamist ikka üsna karvu täis ning kõvadeltki pindadelt võttes tuli ikka väga hoolsalt nühkida. Lisaks pidi juhet kogu aeg õla otsas kokku kerima. Sai siis hiljuti soetatud Electroluxi Ergorapido 2in1. No sellega polnud üldse midagi teha. Nii nõrk imemine. Aga kott oli kohe täis ja seda tüjendada oli jube, must, käsitöö (tal pole kotti). Lõpuks sai see Electrolux Euronicsisse tagasi viidud ja vahetatud antud tolmuimeja vastu välja. See tolmuimeja on lihtsalt SUPER! Tolmuimetamine on nüüd nauditav tegevus: tulemused tulevad kerge vaevaga ja väga head. Tal on kaasas turbohari, mis teeb vaibad kõrgelt vaibale alla vaadates täiesti karvavabaks (lähedalt vaadates on näha, et väga peenikesi karvu ta ei võta). Kokkuvõttes, kui te kaalusite Kirby't või Lux'i, siis võtke parem see masin! Saate sama kvaliteedi ja raha jääb lademetes üle. Kirbyga võrreldes on ta kõvasti vaiksem ja oskab ise juhet sisse ka tõmmata.

   02.02.2014 11:47
   Henno