Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Robottolmuimeja Vorwerk Kobold
 • Robottolmuimeja Vorwerk Kobold
 • Robottolmuimeja Vorwerk Kobold
 • Robottolmuimeja Vorwerk Kobold
 • Robottolmuimeja Vorwerk Kobold

Robottolmuimeja Vorwerk Kobold

Tootekood: VR200 Tootja: Vorwerk

Toode pole jaekauplustest saadaval

Vorwerk Kobold uusim mudel, milles on suurepäraselt ühendatud Silicon Valley inseneride loodud tarkvara ja Saksa inseneride loodud tehnika. Tulemuseks parim robottolmuimeja, mis täna saadaval.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Vorwerk on 130 aasta vanuste traditsioonidega ettevõte. Kasutades navigeerimiseks tütarfirma Neato inseneride leiutatud SLAM lasertehnoloogiat (mille on oma isesõitvate autode jaoks kasutusele võtnud ka Google), liigub Vorwerk Kobold süsteemselt mööda tuba ja toast tuppa, erinevalt sihitult tolmu otsivatest konkurentidest. Suurem osa akude energiast on suunatud Vorwerki Saksamaa tehases toodetud võimsasse turbiini, et tolmu imeda. Vorwerki imemisjõud ületab konkurentide oma pea kahekordselt.
Erinevalt Neato mudelitest on Vorwerkil ultraheli sensorid, mis aitavad paremini tajuda maani ulatuvaid peegelduvaid pindasid või aknaid. Lisaks on Vorwerk varustatud veel põrkeanduritega lasersilma juures, mis on abiks madalama mööbli korral ja spetsiaalsete tõukuritega rataste juures, mis abiks lävepakkudest üleronimisel.
Vorwerk robot on madal- 9cm, suutes nii koristada mööbli aluseid. Vorwerk suudab ühe laadimisega koristada kuni 120m2. Saksa ettevõttele omaselt on tagatud kvaliteetne tehniline tugi ning järelhooldus.

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 2 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Vorwerk Kobold aka Koll

   Tärnid ka...

   18.03.2019 08:58
   Ivar
  • Vorwerk Kobold aka Koll

   Tere. Nüüdseks pea aasta jagu olnud tubli abimees majapidamises. Ei saa ühtegi halba sõna öelda. Koristab loogiliselt ja hästi. Hea vahel jalad seinale visata ja vaadata, kuidas keegi sinu eest koristab...kaks kassi ka vaatavad:)

   18.03.2019 08:56
   Ivar