Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Aurupesur + triikraud Kärcher SC 4 Easyfix Premium Iron Kit
  • Aurupesur + triikraud Kärcher SC 4 Easyfix Premium Iron Kit
  • Aurupesur + triikraud Kärcher SC 4 Easyfix Premium Iron Kit
  • Aurupesur + triikraud Kärcher SC 4 Easyfix Premium Iron Kit
  • Aurupesur + triikraud Kärcher SC 4 Easyfix Premium Iron Kit

Aurupesur + triikraud Kärcher SC 4 Easyfix Premium Iron Kit

Tootekood: 1.512-482.0 Tootja: Kärcher

Toode pole jaekauplustest saadaval

SC 4 EasyFix Premium Iron: katkestusteta puhastus tänu pidevalt täidetavale veepaagile. Komplektis ka auru-survetriikraud, põrandaotsak EasyFix, vaibapuhastusraam ja suurem lisatarvikute komplekt.

Aurupesur SC 4 EasyFix Premium Iron muudab töö mugavaks ja tagab säravpuhta tulemuse. Aurutriikraua funktsiooniga aurupesur puhastab kemikaalideta, eemaldades pindadelt 99,99% kõigist tavapärasest kodumajapidamistes leiduvatest bakteritest, ning seda saab mugavalt kasutada kõikjal kodus. Säravpuhtaks saavad keraamilised plaadid, pliidirauad, pliidikubud ja isegi kõige väiksemad vahed – lisaks eemaldab aurupesur ka kõige tõrksama mustuse.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Auru intensiivsust saab regulaatori abil vastavalt pinnale ja puhastatavale mustusele 2-astmeliselt reguleerida. Ning tänu suuremale lisatarvikute komplektile saab mustust eemaldada veelgi funktsionaalsemalt. Auru-survetriikraud vähendab tavapärast triikimisele kuluvat aega 50% ning vaibapuhastusraami abil saab värskendada vaipkattega põrandaid. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix ning lamelltehnoloogia tagavad täiusliku puhastuse ja parima ergonoomika. Tänu takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi kiiresti ja lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma mustusega kokku puutumata. Pidevalt täidetav veepaak tagab katkestusteta puhastuse. Lisaks on seadmel toitejuhtme integreeritud hoidik, lisatarvikute hoidik ja parkimisasend põrandaotsakule.

Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak
Katkestusteta puhastus ja veepaagi mugav täitmine.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks
Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.

Juhtme integreeritud hoiustamiskoht
Toitejuhtme ja lisatarvikute turvaline hoiustamine.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud