Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
header_environment

Keskkond

Me hoolime puhtamast loodusest ja töötame iga päev selle nimel, et vähendada oma jalajälge keskkonnale. Seisame taaskäitluse ja taaskasutuse eest ning pidevalt uuendame oma tootevalikut üha energiasäästlikumate kodumasinatega. Usume, et läbi pideva innovatsiooni suudame pakkuda tooteid ja teenuseid loodussõbralikumalt, tegemata seejuures järeleandmisi mugavuses ja kiiruses.

Transport

Kauba transportimiseks kasutame üksnes EURO 6 heitmestandardile vastavaid kaubikuid ning teeme ettevalmistusi selleks, et viia lähiaastatel oma masinapark üle nullemissiooniga sõidukitele. Kui tellid e-poest kauba lähimasse DPD pakiautomaati, siis toimetatakse see kohale süsinikuneutraalselt.

Jäätmekäitlus

Kui vana toote parandamine enam ei õnnestu, pakume võimalust selle utiliseerimiseks EES-Ringluse poolt. Samuti on meilt võimalik tellida tootepakendi transporti jäätmete ladustamispunkti, kus kokku kogutud pakendid sorteeritakse materjalipõhiselt.

Energiasääst

Euronicsi kesklaos on kasutusel liikumisanduritega LED valgustid, mis tagavad 70% elektrienergia kokkuhoiu võrreldes luminofloorvalgustitega. Samalaadsed valgustid võetakse kasutusele ka kõikides Euronicsi kauplustes üle Eesti.