Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Jura espressomasinate kampaania too oma vana meile ja saad uue 15% soodsamalt


Too meile ükskõik milline komplektne vana täisautomaatne espressomasin
ja saad uue Jura espressomasina 15% soodsamalt!

Pakkumine kehtib 1.04.2024 - 19.05.2024. registreerunud Euronicsi püsiklientidele kõikides Euronicsi kauplustes.
Pakkumine ei kehti e-poes ja allahinnatud espressomasinatele.

Vaata kampaania tingimusi:

"Too tagasi oma vana täisautomaatne espressomasin ja saad uue JURA espressomasina 15% soodsamalt!" kampaania tingimused

Neid tingimusi kohaldatakse Sandmani Grupi ASi, keda esindab korraldaja partneriks olev jaemüügiettevõte, poolt korraldatavale turunduskampaaniale Too tagasi oma vana täisautomaatne espressomasin ja saad uue JURA espressomasina 15% soodsamalt! (edaspidi: kampaania).

1. MÕISTED
1.1. Kampaania korraldaja (edaspidi: Korraldaja) on Sandmani Grupi AS reg. nr 10040727, juriidiline aadress: Laki põik 6, 12919, Tallinn, Eesti.
1.2. Kampaanias osaleja (edaspidi: Osaleja) on füüsiline isik, kes ostab kampaania käigus Euronicsi kaupluses Kampaania tingimuste lisas loetletud toote.

2. KAMPAANIA SISU
2.1. Tooge Euronicsi kauplusesse tagasi ükskõik milline täisautomaatne espressomasin ning saate võimaluse soetada endale Kampaania tingimuste lisas toodud Jura espressomasina 15% tavahinnast soodsamalt.
2.2. Kampaania kehtib tingimuste lisas nimetatud toodetele, mis on soetatud kampaania kehtivuse perioodil Euronicsi kauplustest.
2.3. Kampaania kehtib vaid registreerunud Euronicsi püsiklientidele. Kampaania kehtib vaid Euronicsi kauplustes ning ei kehti e-poes.
2.4. Soodustuse saamiseks tuleb tagastada vana espressomasin ning see kaupluse müügipersonalile üle anda enne Kampaanias osaleva Jura espressomasina eest tasumist.
2.5. Kampaania kehtib vaid tavahinnaga Jura espressomasinatele ning ei kehti soodushinnaga või kampaaniahinnaga toodetele.
2.6. Tagastatav toode peab komplektne ja puhas. Tagastatav toode ei pea olema töökorras.
2.7. Vana espressomasina tagastamisel tuleb kaupluses täita tagastusvorm.
2.8. Kampaania kehtib perioodil 1.04.2024 - 19.05.2024.

3. ISIKUANDMED
3.1. Kampaanias osalemisega annab Osaleja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Euronicsi üldistele privaatsuspoliitika tingimustele, mis on leitavad veebiaadressilt https://www.euronics.ee/privaatsuspoliitika.
3.2. Korraldaja või tema sidusettevõtja kogub vaid neid isikuandmeid, mille kogumiseks on osalejad kampaania raames andnud sõnaselge vabatahtliku nõusoleku.
3.3. Osaleja esitatud isikuandmeid töödeldakse korraldaja vastutusel. Korraldaja käsitleb isikuandmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega.
 3.4. Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele ilma eelneva nõusolekuta, v.a juhul, kui korraldajat kohustatakse selleks seaduse või kohtulahendiga.
3.5. Korraldaja kasutab saadud isikuandmeid üksnes kampaania läbiviimiseks, v.a juhul, kui osaleja on andnud nõusoleku kasutada andmeid turundus- ja reklaamieesmärgil. Osaleja esitatud teavet säilitatakse senikaua, kuni korraldajal on selleks seaduslik ärihuvi, ning seda teavet ei kasutata turunduseesmärgil ilma osaleja sõnaselge nõusolekuta.

4. MUUD SÄTTED
4.1. Kampaania raames ei kompenseerita kompenseerita muid kulusid (sh. toote tagastamisega seotud transpordikulud.)
4.2. Kampaania on mõeldud ainult tavatarbijatele ja selles ei või osaleda jae - ega hulgimüüjad.
4.3. Vääramatu jõu (force majeure) korral on Korraldajal õigus kampaania ära jätta.
4.4. Pettuse- või manipuleerimiskahtluse korral võib korraldaja teavitada pädevaid asutusi ilma etteteatamiseta.
4.5. Kaebused kampaania kohta saab esitada Sandmani Grupi ASile, Laki põik 6, 12918 Tallinn, Harjumaa, Eesti.
4.6. Lisateavet kampaania kohta saate e-posti aadressilt klienditeenindus@euronics.ee või telefoni teel: 651 2222

LISA
Kampaanias osalevad Jura mudelid 15368, 15488, 15410, 15349, 15561, 15460, 15457, 15381, 15585, 15364, 15353, 15355B, 15493, 15437, 15499, 15583, 15594, mis on ostetud ajavahemikul 1.04.2024 - 19.05.2024.


Miks valida  JURA


Põhjapanevad Šveitsi väärtused
JURA põhiolemust kujundavad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ja teenindus. See Šveitsi ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu liider. JURA espressomasinate märksõnadeks on parim kohv, kasutuslihtsus ja rabav välimus.


Parim kohv
JURA espressomasinate arendustöö taga on 70 insenerist koosnev meeskond. Nende eesmärk on pakkuda parimat kohvi, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab nupuvajutusest. Hiljuti jõudsid JURA insenerid uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®), mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile enneolematult täiusliku aroomi.


Kasutuslihtsus
JURA espressomasinate kasutamine on lihtne ja loogiline. Näiteks on filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.

Rabav kujundus
Šveitsi disainil ja arhitektuuril on kogu maailmas suurepärane maine. JURA ühendab väljendusrikkad ja selged jooned kõrgetasemeliste materjalidega ning kasutab ainult ülitäpseid tootmisviise ja esmaklassilist meisterlikkust, et luua sisekujunduse elemendid, mille võimsus, silmapaistvus ja ehedus tekitavad omandiuhkust paljudeks aastateks. JURA kohvimasinat on lisaks meeldiv puudutada ja see tekitab mõnusa ootusärevuse.


Jätkusuutlikkus ja keskkonnasäästlikkus
JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Just seetõttu keskendub JURA täisautomaatsetele espressomasinatele, mis valmistavad erinevaid kohvijooke, meelitavad kliente ligi energiatõhususega ja väldivad ebavajalikke pakendijääke.


Üleilmne teenus
JURA espressomasinad on vastupidavad ja nende kvaliteet ei lange isegi pärast aastatepikkust kasutamist. Komponente uuendatakse, et säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.


Terviklikud kohvilahendused igaks olukorraks
Koju: espressomasinate ainulaadne disain teeb need ahvatlevaks lisaks iga kodu jaoks. Neid on uskumatult lihtne kasutada ja need valmistavad võrratut kohvi.


Töökohta: olenemata sellest, kas neid kasutatakse töökohas, kontoris, kauplustes, baarides, hotellides, juuksurisalongides või mujal, võimaldavad professionaalsed espressomasinad nii klientidel, külalistel kui ka personalil nautida ideaalset kohvi. Lisaks pakuvad need ainulaadset hinna ja kvaliteedi suhet.

Meeldiv elamus on kõigi koostisosade summa
Tippkokad kasutavad oma loomingus ainult parimaid koostisosi. Sama kehtib JURA espressomasinate puhul. Ideaalsete kohvijookide aluseks on parima espresso ja piimavahu valmistamine.


Ülim espresso
JURA on tõmbeprotsessi viinud täiuseni. Murranguline impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) optimeerib ristretto ja espresso tõmbeaega, pressides kuuma vee lühikeste ajavahemike järel läbi kohvipulbri, mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile parimad maitseomadused. Olenemata sellest, kas neid valmistatakse eraldi jookideks või loominguliste kohvijookide alusena, tagab JURA tehnoloogia ülima maitseelamuse.


Ideaalne piim ja piimavaht
Uuenduslik otsakutehnoloogia võimaldab valmistada peent, suurepärast ja väga ahvatlevat piimavahtu. Masin lülitub piimalt piimavahu valmistamisele automaatselt. Tänu piima ja piimavahu reguleeritavale temperatuurile (maailmas esmakordselt) saab vaid nupuvajutusega valmistada erilisi kohvijooke professionaalsete baristade standardite järgi.

Lihtne ja loogiline
JURA täisautomaatsed espressomasinad täidavad kõik Sinu unistused. Seda vaid nupuvajutusega – või nutitelefoni ekraani puudutamisega. Leidlikud tööpõhimõtted, erinevad programmeerimisvõimalused, RFID ja mobiilirakendused muudavad kasutamise kergesti mõistetavaks ning võimaldavad valmistada täiuslikku kohvi.


Naudi suurepärast kohvi nutitelefoni vahendusel
JURA tarkvarainsenerid kujundavad kohvinaudingu põhjalikult ümber: nüüd saab kõiki kohvimasina seadistusi valida nutitelefonis*. Kohvijookide valmistamise alustamiseks piisab vaid mobiiltelefoni ekraani puudutamisest. Kõige parem osa on, et Sinu isiklikud eelistused salvestatakse rakendusse. Nii saad valmistada eelistatud kohvijooke igal ajal mis tahes JURA täisautomaatse espressomasinaga, millel on funktsioon Smart Connect.


Automaatne filtrituvastus
Viimase põlvkonna kohvimasinad ja filtrid suhtlevad üksteisega. Filter ja kohvimasin on RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Filter tuvastatakse automaatselt ja masin valib ise vastavad seadistused. Filtri kasutamine on enneolematult lihtne.