Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
Vaata kõiki Jura tooteid
Jura

JURA põhiolemust kujundavad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ja teenindus. See Šveitsi ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu liider. JURA espressomasinate märksõnadeks on parim kohv, kasutuslihtsus ja rabav välimus.

 

Espressomasinad

JURA automaatsete espressomasinate autoriks on oma tööle pühendunud insenerid. Nende eesmärk on saavutada täiuslik kohv, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab nupuvajutusest. JURA täiuseihalus motiveerib ettevõtet pidevalt arendama uusi tehnoloogiaid, et suur valik maitsvaid kohvijooke oleks vaid nupuvajutuse kaugusel.Espressomasinate lisatarvikud

JURA täisautomaatsed kohvimasinad võimaldavad teil ühe nupuvajutusega valmistada siidise piimavahuga kohvijooke. Šveitsi insenerid on leidnud, et täiuslik piimavaht valmib 4 °C temperatuuriga piimast. Just selle kraadi juures hoiab piima JURA Cool Control.Hooldustooted

Õige hoolduse tulemusel valmib parim kohv ja automaatse espressomasina kasutusiga pikeneb märgatavalt. Hooldustoodete puhul ei tohiks kompromisse teha – kasutada tuleks üksnes JURA originaaltooteid, mis tagavad kõrgeimal tasemel hügeenilisuse.
Teave JURA kohta


Põhjapanevad Šveitsi väärtused
JURA põhiolemust kujundavad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ja teenindus. See Šveitsi ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu liider. JURA espressomasinate märksõnadeks on parim kohv, kasutuslihtsus ja rabav välimus.

Parim kohv
JURA espressomasinate arendustöö taga on 70 insenerist koosnev meeskond. Nende eesmärk on pakkuda parimat kohvi, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab nupuvajutusest. Hiljuti jõudsid JURA insenerid uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®), mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile enneolematult täiusliku aroomi.

Kasutuslihtsus
JURA espressomasinate kasutamine on lihtne ja loogiline. Näiteks on filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.Rabav kujundus
Šveitsi disainil ja arhitektuuril on kogu maailmas suurepärane maine. JURA ühendab väljendusrikkad ja selged jooned kõrgetasemeliste materjalidega ning kasutab ainult ülitäpseid tootmisviise ja esmaklassilist meisterlikkust, et luua sisekujunduse elemendid, mille võimsus, silmapaistvus ja ehedus tekitavad omandiuhkust paljudeks aastateks. JURA kohvimasinat on lisaks meeldiv puudutada ja see tekitab mõnusa ootusärevuse.

Jätkusuutlikkus ja keskkonnasäästlikkus
JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Just seetõttu keskendub JURA täisautomaatsetele espressomasinatele, mis valmistavad erinevaid kohvijooke, meelitavad kliente ligi energiatõhususega ja väldivad ebavajalikke pakendijääke.

Üleilmne teenus
JURA espressomasinad on vastupidavad ja nende kvaliteet ei lange isegi pärast aastatepikkust kasutamist. Komponente uuendatakse, et säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.

Terviklikud kohvilahendused igaks olukorraks
Koju: espressomasinate ainulaadne disain teeb need ahvatlevaks lisaks iga kodu jaoks. Neid on uskumatult lihtne kasutada ja need valmistavad võrratut kohvi.

Töökohta: olenemata sellest, kas neid kasutatakse töökohas, kontoris, kauplustes, baarides, hotellides, juuksurisalongides või mujal, võimaldavad professionaalsed espressomasinad nii klientidel, külalistel kui ka personalil nautida ideaalset kohvi. Lisaks pakuvad need ainulaadset hinna ja kvaliteedi suhet.


Meeldiv elamus on kõigi koostisosade summa
Tippkokad kasutavad oma loomingus ainult parimaid koostisosi. Sama kehtib JURA espressomasinate puhul. Ideaalsete kohvijookide aluseks on parima espresso ja piimavahu valmistamine.

Ülim espresso
JURA on tõmbeprotsessi viinud täiuseni. Murranguline impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) optimeerib ristretto ja espresso tõmbeaega, pressides kuuma vee lühikeste ajavahemike järel läbi kohvipulbri, mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile parimad maitseomadused. Olenemata sellest, kas neid valmistatakse eraldi jookideks või loominguliste kohvijookide alusena, tagab JURA tehnoloogia ülima maitseelamuse.

Ideaalne piim ja piimavaht
Uuenduslik otsakutehnoloogia võimaldab valmistada peent, suurepärast ja väga ahvatlevat piimavahtu. Masin lülitub piimalt piimavahu valmistamisele automaatselt. Tänu piima ja piimavahu reguleeritavale temperatuurile (maailmas esmakordselt) saab vaid nupuvajutusega valmistada erilisi kohvijooke professionaalsete baristade standardite järgi.


Lihtne ja loogiline
JURA täisautomaatsed espressomasinad täidavad kõik Sinu unistused. Seda vaid nupuvajutusega – või nutitelefoni ekraani puudutamisega. Leidlikud tööpõhimõtted, erinevad programmeerimisvõimalused, RFID ja mobiilirakendused muudavad kasutamise kergesti mõistetavaks ning võimaldavad valmistada täiuslikku kohvi.

Naudi suurepärast kohvi nutitelefoni vahendusel
JURA tarkvarainsenerid kujundavad kohvinaudingu põhjalikult ümber: nüüd saab kõiki kohvimasina seadistusi valida nutitelefonis*. Kohvijookide valmistamise alustamiseks piisab vaid mobiiltelefoni ekraani puudutamisest. Kõige parem osa on, et Sinu isiklikud eelistused salvestatakse rakendusse. Nii saad valmistada eelistatud kohvijooke igal ajal mis tahes JURA täisautomaatse espressomasinaga, millel on funktsioon Smart Connect.

Automaatne filtrituvastus
Viimase põlvkonna kohvimasinad ja filtrid suhtlevad üksteisega. Filter ja kohvimasin on RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Filter tuvastatakse automaatselt ja masin valib ise vastavad seadistused. Filtri kasutamine on enneolematult lihtne.

* Saadaval ka tahvelarvutitel


Auhindadega pärjatud disain
JURA disainiideest kiirgub rahulikkust, võimsust, hoolimist, kvaliteeti ja järjekindlust. Need on väärtused, mille poolest Šveitsi arhitektuur ja disain on tuntud üle kogu maailma. JURA täisautomaatsed espressomasinad on võitnud palju rahvusvahelisi disainiauhindu ja neid peetakse juba ammu sisekujunduse elementideks. Neid vaadeldakse kui stiilset viisi hea maitse väljendamiseks.

Selged disainijooned
JURA põhjamaiselt lihtne disainiidee „Cool Nordic Design” on sportlikult ligitõmbav ja ühendab tugevad jooned harmooniliselt puhaste pindadega. Oma kindluse, tõsiduse ja vastupidavusega vastandub see lühiajalistele trendidele.

Suurepärased materjalid
Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud ja Šveitsi täpsusstandardeid järgivate elegantsete espressomasinate meisterlikkus, visuaalne meeldivus ja puuteomadused avaldavad kindlasti muljet.

Paljude disainiauhindade võitja
JURA disain on avaldanud muljet isegi kõige kriitilisematele rahvusvahelistele žüriidele üle terve maailma. Ja sellel, miks need espressomasinad võidavad pidevalt tunnustatud disainiauhindu, on kindlasti ka põhjust.