Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Nutikas suitsuandur Netatmo
 • Nutikas suitsuandur Netatmo
 • Nutikas suitsuandur Netatmo
 • Nutikas suitsuandur Netatmo
 • Nutikas suitsuandur Netatmo

Nutikas suitsuandur Netatmo

Tootekood: NSA-EC Tootja: Netatmo

Netatmo tark suitsuandur aitab kaitsta Sinu kodu ning selle elanikke. Kui tekib tulekahju ning andur seda märkab, siis saadab ta reaalajas Sinu nutitelefonile selle kohta ohusignaali. See võimaldab Sul koheselt olukorraga tegeleda ka siis, kui viibid ise füüsiliselt eemal. 

Anduril on sisseehitatud alarm (85 db sireen), 10 aastane aku vastupidavus ja LED indikaator. Suitsuandur toetab 2,4 Ghz WiFi ja Bluetooth tehnoloogiat. Netatmo toetab Apple HomeKit!

Loe edasi

99.99 €

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-3 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  19.09.2021

Reaalajas teavitused
Oled kodunt eemal? Ei ole oluline kui kõvasti Sinu 85 dB suitsuandur häält teeb, Sa ei kuule seda nagunii. Erinevalt traditsioonilistest suitsuanduritest aitab Netatmo selle hirmu likvideerida. Lisaks valjule helisignaalile saadab suitsuandur ka koheselt Sinu nutitelefonile vastava ohusignaali, et kodus on tuvastatud suitsu.

10 aastane aku vastupidavus
Patareide vahetamine on nii tülikas. Õnneks kestavad Netatmo patareid vastu peaaegu 10 aastat ning kui need hakkavad ka tühjaks saama, siis saad kohe sellekohase teavituse oma nutitelefonile.

Lihtne paigaldada
Netatmo suitsuanduri paigaldamiseks pole vaja vedada mingeid juhtmeid. Kinnita lihtsalt andur lakke, lae alla tasuta nutitelefoni rakendus ja oledki valmis.

Automaatne enesekontroll
Suitsuandur kontrollib regulaarselt iseenda akutaset, sensorit ning WiFi ühendust. Kohe kui mõnega on probleem, siis saadab ta sellekohase teavituse Sinu nutitelefonile.

Kontrolli nutiseadmest
Põletasid kogemata oma röstsaia ära ning andur hakkas häält tegema? Ei ole vaja seista taburetiga anduri all ning lehvitada põlle - võta kätte oma nutitelefon ning lülita alarm välja selle abil.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud