Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Tahvelarvuti Apple iPad Pro 11'' 2020 (512 GB) WiFi

Tahvelarvuti Apple iPad Pro 11'' 2020 (512 GB) WiFi

Tootekood: MXDF2HC/A Tootja: Apple

Toode pole jaekauplustest saadaval

Sinu järgmine arvuti ei ole arvuti.

See on imeline klaasist meistriteos.
See on nii kiire, et enamik PC-sülearvuteid ei jõua sammu pidada.
Selle professionaalsed kaamerad muudavad reaalsust.
Ja seda saab kasutada sõrme, pliiatsi, klaviatuuri ning nüüd ka puuteplaadi abil.
See on uus iPad Pro.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Liquid Retina ekraan
Proovi leida rohkem arenenum mobiilne ekraan. Sa jäädki otsima.
Servast servani Liquid Retina ekraan pole üksnes kaunis ja piltilus, vaid täis tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi. Näiteks ProMotion, True Tone ja valdkonna täpseimad värvid, tänu millele on töötamine sujuv ning pilt lummav. Ilma liialdamata - niisuguste omaduste kombinatsioon teeb sellest maailma arenenuima mobiilse ekraani.

Kaamerad
Oled näinud kõike iPadi kaameratest? Vaata uuesti.
Suure ekraani ja ülitäpselt kalibreeritud anduritega kiired profikaamerad on iPadile alati andnud erakordse võimekuse. Lai- ja uus ülilainurkobjektiiv aitavad sul kaadrisse püüda ideaalse foto või video. Stuudiokvaliteediga mikrofonide ja nelja kõlariga helisüsteemi abil saad isegi üles seada mitme kaameraga filmitootmiskeskuse.

LiDAR-skanner
LiDAR (Light Detection and Ranging) tehnoloogiat kasutatakse kauguse määramiseks. See mõõdab, kui kiiresti jõuab valgus objektini ja sellelt tagasi peegeldub. See on tipptehnoloogia, mida NASA kasutab järgmisel Marsil maandumise missioonil. Ja nüüd mahub see ka õhukesse ja kergesse iPad Prosse.

Unikaalne LiDAR-skanner mõõdab valguse lennuaega kuni viie meetri raadiuses, nii siseruumides kui ka õues. See töötab footonite tasemel ja mõõdab aega nanosekundites, luues tohutult uusi võimalusi liitreaalsuslahenduste arendamiseks. Ja veel paljuks muuks.

LiDAR-skanner kasutab kauguse mõõtmiseks korraga pro-kaameraid, liikumisandureid ja iPadOSi raamistikke. Selline riist- ja tarkvara ning erakordse uuenduslikkuse kombinatsioon teeb iPad Prost maailma parima seadme liitreaalsuslahenduste kasutamiseks.

Liitreaalsus
Uues iPad Pros tunduvad liitreaalsusrakendused veelgi realistlikumad. Liitreaalsusobjekti loomine toimub silmapilkselt. Realistlik paigatus võimaldab neil mööduda pärismaailma asjade eest ja tagant. Täiustatud liikumise jäädvustamine ja inimeste kuvamine ruumis on nüüd täpsemad. Tänu sellele saavad arendajad luua veelgi kaasahaaravamaid elamusi.

Pildista, filmi ja töötle
Pro-kaamerasüsteem muudab iPad Pro tõeliselt mitmekülgseks. Saad ühe seadmega 4K-videot filmida, töödelda ja jagada. Ülilainurkobjektiiviga saad jäädvustada terve ruumi ühe võttega ning seda funktsiooniga Markup täiustada. Samuti saad skaneerida dokumendi, selle Apple Penciliga (müügil eraldi) allkirjastada või markeerida ning ühe vajutusega oma lisadega tagasi saata.

TrueDepth-kaamera
Esiküljel olev TrueDepth-kaamera võimaldab kasutada Face ID funktsiooni, mis on maailma kõige turvalisem näotuvastuslahendus nii tahvel- kui ka tavalises arvutis. Samuti võimaldab see sõpradega FaceTime’i vahendusel vestelda, teha portreeselfisid ja end sõnumivestluste elavdamiseks Animojiks muuta.

Jõudlus
Jätab pea kõik PC-arvutid kaugele selja taha.
Tänu kiibile A12Z Bionic on iPad Pro nii kiire, et näitab silmad ette enamikule saadaolevatele PC sülearvutitele. See võimaldab teha kõike kiiresti ja sujuvalt, alates igapäevaülesannetest, lõpetades graafiliselt nõudlike töödega. 8-tuumaline graafika­protsessor tagab veelgi suurema jõudluse ja elutruuduse rakendustes ja mängudes, kus need suurt rolli mängivad.

Pro töö
Kiip A12Z Bionic on loodud töötamiseks ja seda eriti pro-rakendustega. 8-tuumaline graafika­protsessor tagab sujuva jõudluse näiteks 4K-videote töötlemiseks, 3D-kujundustöödeks ja liitreaalsusfunktsioonide tarvis. Täiustatud soojuslahendus tähendab suuremat tippjõudlust ning kestvamat ja stabiilsemat töösooritust, mis on pro-rakenduste töövoogude jaoks väga oluline. Apple'i disainitud Neural Engine võimaldab seadmepõhist masinõpet, tagades valmisoleku järgmise põlvkonna pro-rakenduste jaoks.

Multitasking
iPadOS kasutab ära iPad Pro suurt võimsust ja jõudlust. Ülikiire riistvara ja võimas tarkvara loodi üheskoos. Tulemuseks on erakordselt sujuv ja mugav kasutuskogemus. Mitmes rakenduses korraga töötamine ja eri keskkondade vahel liikumine on erakordselt kiire ja mugav.

Kaasaskantavus
Jõuab ka sinna, kuhu arvutid ei pürgi.
iPad Pro on uskumatult võimekas, aga samas on seda väga mugav kaasa võtta. Pista see seljakotti ja võta kõikjale kaasa või kasuta hoopis tööaluse peal. Kuna selle aku peab vastu kuni 10 tundi, saad sellega tehtud kõik päevategevused.

Ühenduvus
iPad Pro on erakordne mobiilne tööjaam. Saad juhtmevabalt printida, sisu projitseerida ja faile saata. USB-C-port võimaldab ühendada igat tüüpi tarvikuid nagu näiteks kaamera, väline ketas või ekraan. WiFi ja mobiilside on kiiremad kui kunagi varem, tänu millele oled alati ühenduses. Ja tänu nelja kõlariga helisüsteemile kõlavad suurepäraselt nii su playlistid kui ka lemmiksaated, mida striimid.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud