Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
E-luger PocketBook Touch Lux 4 kinkekomplekt
  • E-luger PocketBook Touch Lux 4 kinkekomplekt
  • E-luger PocketBook Touch Lux 4 kinkekomplekt
  • E-luger PocketBook Touch Lux 4 kinkekomplekt
  • E-luger PocketBook Touch Lux 4 kinkekomplekt

E-luger PocketBook Touch Lux 4 kinkekomplekt

Tootekood: PB627-G-GE-WW Tootja: PocketBook

Toode pole jaekauplustest saadaval

Tänapäevaste funktsioonide ja erakordselt kompaktsete mõõtmetega PocketBook Touch Lux 4 on loodud raamatusõbrale, kes haarab igast võimalusest, et oma tegusas päevas lugemisest rõõmu tunda. Ülikerges ja ergonoomilises seadmes saab salvestada kuni 3000 e-raamatut, teha märkmeid, kerge vaevaga tõlkida, kasutada pilvelugemist ja muidugi nautida silmadele õrna viimase põlvkonna E Inki ekraani eeliseid. PocketBook Touch Lux 4 ei ole pelgalt lugemisseade, vaid sinu isiklik lugemisnurgake, mis pakub tõelisele raamatusõbrale kõike, mida too vajab.

Komplektis on ka ümbris ning üks aasta lisagarantiid!

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Ekraan
PocketBook Touch Lux 4 on varustatud mahtuvusliku mitmikanduri, HD-eraldusvõime (1024 × 758) ja sisseehitatud esitulega E Ink Carta™ ekraaniga, mis pakub ööpäevaringset mugavat lugemiselamus.

Sobib ideaalselt lugemiseks liikumise pealt
Uus elegantne disain teeb e-lugeri sobivaks ka neile, kelle jaoks on tähtis stiil. Kõik e-lugeri osad toovad esile üksteise elegantsi ja sulanduvad sujuvalt üheks tervikuks. Kõigest 155 grammi kaaluv ja 161,3 × 108 × 8 mm mõõtmetega e-luger mahub nii tavaliste teksade taskusse kui ka pisikesse ridiküli. Nagu PocketBookide puhul juba tavaks saanud, on e-lugeril mugavad sirvimisnupud neile, kes eelistavad seadet käsitsi juhtida.

512 MB RAM-i ja võimas 1 GHz protsessor tagavad teenuste ja rakenduste kiire reageerimise. E-lugeril on 8 GB sisemälu ja pilu (kuni 32 GB) microSD-kaardi jaoks, mis tähendab, et kasutaja saab digikogus talletada kuni 3000 e-raamatut.

Isiklik lugemisnurk
PocketBook Touch Lux 4 toetab ilma teisendamata 17 raamatuvormingut ja 4 graafilist vormingut (JPEG, BMP, PNG ja TIFF). Sisseehitatud Wi-Fi koos PocketBook Cloudi, Dropbox PocketBooki ja Send-to-PocketBooki funktsioonidega võimaldavad e-sisu vähese vaevaga lauaarvuti abita e-lugerisse saata. Juba installitud Abbyy Lingvo® sõnastikud pakuvad 24 keelekombinatsiooni teoste võõrkeeles lugemiseks.

E-lugeril on katteandur, mis võimaldab kasutada puhkerežiimi ja säästa akut selle PocketBooki mudeliga ühilduvate tarvikutega.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud