Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor

Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor
 • Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor
 • Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor
 • Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor
 • Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor

Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor

Tootekood: MWPE2Z/A Tootja: Apple
5499 €

Toode on saadaval vaid e‑poes

Usu oma silmi.

Kõige esimene 32-tolline Retina 6K ekraan. Eredus kuni 1600 nitti. Hämmastav 1 000 000 : 1 kontrastsussuhe ja ülilai vaatenurk. Üle miljardi erakordselt täpselt kuvatud värvi. Dünaamiline vahemik muudab professionaalset töövoogu märkimisväärselt. See on Apple Pro Display XDR, maailma parimat profiekraani.

Monitoril on Standard glass ekraan. Monitori jalg on müügil eraldi!

Loe edasi

2291 BP
5499 €
Toote teabeleht
G G A G

Järelmaksu kalkulaator

Eeldatav igakuine makse
183 €
Periood
Sissemakse
Toode Apple Pro Display XDR, 32", 6K, LCD IPS, USB-C, standardklaas, hõbedane - Monitor
Hind 5499 €
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Tagasi

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Kauplusest kätte
  Alates 22.06
  0 €
  Vaata lähemalt
 • Transport tuppa
  Alates 21.06
  7.99 €
  Telli tooted mugavalt otse tuppa. Võimalus tellida juurde paigaldusteenus, pakendi äravedu ning vana toote äravedu.
Tarne võimalused Sobilik tarneviis vali ostukorvis

Tagasi

XDR. Ekstreemne dünaamiline ulatus. Kontrastsust, mida silmad ereduse ja pimeduse vahel eristavad, on väga keeruline ekraanil reprodutseerida. Seetõttu arendati välja suur dünaamiline ulatus (HDR). Murrangulise taustvalgustuse tehno­loogiaga Pro Display XDR viib ereduse, kontrastsuse ja värvi uuele tasemele. See jätab HDR-i kaugele selja taga – tegemist on ekstreemse dünaamilise ulatusega (XDR).

Hiilgav mõte.
Tüüpiliste lauaarvutiekraanide püsiv eredus on umbes 350 nitti. Mõningate profikuvarite eredus on suurem, kuid enamik neist suudab seda ainult lühikest aega säilitada. Pro Display XDR-i eredus on valdkonna parim – täisekraani püsiv eredus 1000 nitti, maksimaalne eredus 1600 nitti.* See võimaldab säilitada ülimat eredust ilma hämardamiseta. Koos tõhusa taustvalgustuse juhtimisega tagab see suurepärase kontrastsuse kõige heledamate toonide ja tumedaima musta vahel. Tulemuseks on uskumatu kontrastsussuhe 1 000 000 : 1 ja hämmastavalt ehedad XDR-kujutised.

Elutruud värvid. Loomulikult.
Pro Display XDR näitab sinu tööd alati elutruult. P3 lai värvigamma pakub värvipaletti, mis suudab luua kõige erksamaid kujutisi. Tänu ehedale 10-bitisele värvisügavusele suudab Pro Display XDR kuvada üle miljardi värvi äärmiselt täpselt. Tipptasemel kalibreering ja keerukas algoritm tagavad parima kvaliteediga värvi.

LED täiesti uues valguses. Elutruude kujutiste kuvamine nõuab väga eredaid piirkondi äärmiselt tumedate alade kõrval. Ilma täpse taustvalgustuse juhtimiseta võib see põhjustada soovimatut kuma, mida nimetatakse fluorestsentsiks. Tänu täiustatud LED-tehnoloogiale, valguse vormimisele ja nutikale pilditöötlusele suudab Pro Display XDR fluorestsentsi märkimisväärselt vähendada.

Vähem peegeldust.
Ja veel vähem peegeldust.
Iga Pro Display XDR ekraan on loodud nii, et sellel esineks ülivähe peegeldust. Kui viibid eriti heitlike valgusoludega keskkonnas, on saadaval innovatiivne nanotekstuuriga klaasist mattekraan. Tüüpilistel mattekraanidel on pinnale lisatud kate, mis hajutab valgust. Kuid need katted vähendavad kontrastsust, tekitades soovimatut hägusust ja helki. Pro Display XDR-i nanotekstuur on nanotasandil klaasile graveeritud. Tulemuseks on ilus pildikvaliteet, mis säilitab kontrastsuse ja hajutab seejuures valgust, et vähendada peegeldust absoluutse miinimumini.

Töötab sinu töö järgi. Professionaalidel on oma ekraanile palju nõudmisi. Kuid igal inimesel on erinevad vajadused. Lahutusvõime, viiterežiimid, usaldusväärne kalibreerimine. Pro Display XDR pakub kõike, mida tänapäevases töövoos vajad, viies produktsiooni tõhususe uuele tasemele. See ei ole mitte ainult loodud professionaalse töövoo jaoks. See muudab selle tähendust.

Retina 6K. Laienda oma vaatevälja.
Suurem lahutusvõime tähendab enamat kui lihtsalt kvaliteetsemat kujutist. Retina 6K ekraaniga Pro Display XDR-i ekraanipind on peaaegu 40 protsenti suurem kui 5K ekraanil. Kui enamik kuvareid kuvab maksimaalselt 150 pikslit tolli kohta, on meie Retina kuvari pikslitihedus 218 pikslit tolli kohta, mis tagab hämmastavalt terava ja detailse pildi. See on tohutusuur loominguline lõuend, mis mahutab hõlpsasti 4K-sisu, kõik sinu tööriistad ja palju muud.

Mitu loojat. Üks nägemus.
Professionaalsete videote töövood hõlmavad paljusid professionaale, kellel on kõigil ainulaadne seadmestik. Seni on aga puudunud võimalus näha sama pilti kogu produktsiooni vältel. Pro Display XDR võimaldab protsessis osalevatel professionaalidel kogeda täpselt sama murrangulist pildikvaliteeti.

Viiterežiimid.
Pro Display XDR-i on lihtne reguleerida nii, et see vastaks HDR-, HD- või SD-video, digitaalse kino ja laiemate kasutusalade, näiteks fotograafia, veebiarenduse, kujunduse ja printimise nõuetele. Lihtsalt vali režiim ja ekraan seadistab ennast ümber määratud värviruumi, valge punkti, gamma ja heleduse alusel. On võimalik ka luua kohandatud viiterežiime.

True Tone.
Ümbritsev valgustus võib mõjutada ekraanivärvide nägemist. Pro Display XDR-i True Tone kasutab murrangulist kahe ümbritseva valguse anduriga lahendust – üks andur ees ja teine tagaküljel –, et üldist valgustuskeskkonda paremini mõõta. See lihtsustab ekraani värvi ja intensiivsuse täpsemat reguleerimist, et ekraanikuva oleks kõikides valgustingimustes täpne.

Tipptasemel kalibreering.
Pro Display XDR on optimeeritud nii, et see ületaks loomeprofessionaalide ootusi. Iga ekraan kalibreeritakse meie tipptasemel tehnoloogia abil. Iga ekraani 576 valgusdioodi on samuti individuaalselt kalibreeritud ja nende valgusprofiil on salvestatud. Seejärel kasutab algoritm seda teavet, et määrata iga valgusdioodi jaoks kindlaks täpne valgustugevus, et saavutada optimaalne pilt.

Ilusa pildiga asi ei piirdu. Pro Display XDR on iga nurga alt hämmastav. Selle ekraan ulatub servast servani ning raami laius on vaid 9 mm, seega on kesksel kohal sinu töö. Alumiiniumist korpus on vaid tollipaksune ja hõlmab uuenduslikku võremustrit, mis vähendab kaalu ja suurendab õhuvoolu.

Rohkem õhku kui metalli.
Võremustriga alumiinium pakub mitmeid eeliseid. See kahekordistab õhuga kokkupuutuvat pinda, hõlbustades täiendavat õhuvoolu ja toimides jahutusradiaatorina. See võimaldab kiiret ja vaikset jahutamist ning aitab Pro Display XDR-il erakordset eredust lõputult säilitada. Sisselaske- ja väljalaskeavad tõmbavad selle mustri kaudu sisse külma õhku ja väljutavad kuuma õhku, piirates kuuma õhu tagasivõtu potentsiaali.

Uued kõrgused. Uued pöörded. Pro Display XDR-i iga aspekti kujundamisel peeti silmas professionaale. Pro Stand ei ole erand. Kõrgus, kalde- ja pöördenurk – kõik see on täielikult reguleeritav. See on stabiilne ja võtab vähe ruumi. Seda saab pöörata nii horisontaal- kui ka vertikaalasendisse, mistõttu on see igasuguse töö jaoks ideaalne.

Vaata oma tööd iga nurga alt.
Pro Stand muudab ekraani reguleerimise sujuvaks. Täpne kallutamine ja kõrguse reguleerimine 120 mm ulatuses võimaldab Pro Display XDR-i kohandada mis tahes vaatamistingimuste jaoks. Ekraani nurk jääb samaks isegi siis, kui muudad kõrgust. Pro Standi kasutades on sull kuvar, mis tundub kaalutu, liigub vaevata olenemata sellest, kuidas seda paigutad, ja jääb paigale täpselt sinna, kuhu soovid.

Ilus, ükskõik mis pidi vaatad.
Pro Stand võimaldab vahetada horisontaal- ja vertikaalpaigutuse vahel täpselt siis, kui soovid. Selleks tuleb vaid liugur avada ja kuvarit pöörata. Olenemata sellest, kas oled arendaja, fotograaf või helilooja, näed oma tööd suuremas ulatuses ilma lõputu kerimiseta.

Eralda. Liiguta. Kinnita.
Võttekoha ja stuudio vahel liikumise võimalus võib osutuda ülioluliseks. Pro Standi magnetliitmik võimaldab Pro Display XDR-i tagaküljel asuva vastupidise polaarsusega magneti abil hõlpsasti kinnitada ja eemaldada. Need magnetid juhivad ühendust, samal ajal kui lukustid sulguvad automaatselt ja lukustavad tugijala kindlalt ekraani külge. Eemaldamiseks tuleb lihtsalt liugur avada.

Saadaval on VESA kinnitusadapter.
Paljudel professionaalidel on oma kuvarite jaoks unikaalsed paigaldusseadmed. VESA kinnitusadapteri (müügil eraldi) saab mõne sekundiga ekraani külge kinnitada, mis võimaldab kiiret ja lihtsat paigaldamist.

Võimsad liitlased. Seo Pro Display XDR Mac Proga, et luua ülim professionaalne tööjaam. Samuti võid selle ühendada teise Maciga Thunderbolt 3 kaudu.

Tagasi

 • Ekraan

  ekraani diagonaal 32 "
  ekraani tehnoloogia
  LCD IPS
  ekraani resolutsioon
  6016x3384
  heledus
  1600 nitti (cd/m²)
  kontrast 1000000 :1
  paneeli värskendussagedus
  60 Hz
  HDR energiaklass G
 • Liidesed

  Thunderbolt Jah
  USB-A 3.1
  3 tk
 • Üldised parameetrid

  tootja Apple
  energiaklass
  G
  värv hõbedane
  energiamääruse number 2019/2013
 • Võimsus

  energiatarbimine 49 kWh/1000h
  energiatarbimine HDR režiimis 54 kWh/1000h
 • Mõõtmed

  kaal ilma jalata 7,48 kg
  laius 71,8 cm
  kõrgus ilma jalata 41,2 cm
  sügavus ilma jalata 2,7 cm
 • Lingid

Tagasi

Tagasi

Toodet saavad hinnata vaid ostu sooritanud kasutajad.

Hinnangu esitamisel jälgi hea tava reegleid. Lisateave hinnangute kohta loe siit.

Hetkel arvustused puuduvad.

Peale ostu sooritamist avaneb võimalus anda enda panus ja jätta esimesena tootele arvustus.

Tagasi

energy-label

Viimati vaadatud tooted