Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Projektor BenQ MH535
  • Projektor BenQ MH535
  • Projektor BenQ MH535
  • Projektor BenQ MH535
  • Projektor BenQ MH535

Projektor BenQ MH535

Tootekood: 9H.JJY77.33E Tootja: Benq

Toode pole jaekauplustest saadaval

Keskkonnasõbralik 1080p projektor pakub hämmastavat 3500 ANSI luumenist eredust, kõrget 15000:1 kontrastsust ning kõrgdetailseid täisekraanil esitlusi olenemata ümbritseva valguse tasemest. Kaks HDMI sisendit muudavad projektori kasutamise mitme seadmega mugavaks ja kiireks.

Loe edasi

Selge pilt ka valgustatud ruumides
3500 ANSI luumeniga eredus tagab selge pildi ka hästi valgustatud ruumis, et võimaldada presentatsiooni ajal arutelusid, märkmete tegemist ja koostööd. Projektor sobib ideaalselt väiksetesse (kuni 10 osalejat) ja hästi valgustatud ruumidesse.

Terav tekst
Kõrge 15000:1 kontrastus loob äärmiselt sügavad mustad ja terava pildi, et ka iga pisem graafik, tabel või tähemärk oleks selgelt loetav. Terava pildi vaatamine vähendab ka koormust silmadele, mistõttu on koosolekud vähem väsitavad ja üleüldine produktiivsus püsib kõrgem.

Selge pilt
Esita Full HD sisu teravas 1080p resolutsioonis ja naudi oma ettekannete videopilti, filme, videomänge või HD otseülekandeid puhta ning kontraste pildiga.

Kaks HDMI- ja VGA-sisendit
Kaks HDMI ja kaks VGA sisendit võimaldavad projektoriga ühendada mitmeid seadmeid korraga, et lihtsustada koostööd ja hoida koosolekute või presentatsioonide ajal väärtuslikku aega kokku.

Lihtne juurdepääs lambile
Mugavalt projektori peale paigutatud ukseke avab Sulle lambipesa, et saaksid kiiresti läbi viia hooldustöid ning vajadusel jätkata vaid hetkega oma plaanide esitlemisega ka siis, kui projektor on nõupidamisruumis paigutatud lae alla.

Tark Eco režiim
Tark Eco režiim, kohandab lambi võimsuse nii, et see tagaks parima kontrastsuse ja ereduse kui hoiaks kokku voolutarbelt.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info