Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):   640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB
 • Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB
 • Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB
 • Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB
 • Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB
 • Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB
 • Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB

Väline kõvaketas My Passport Ultra, WD / 1 TB

Tootekood: WDBZFP0010BRD-EESN Tootja: Western Digital
79.99 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

My Passport Ultra pakub kiiret USB 3.0-ühendust ja mahukat ketast stiilses ümbrises. Kõvaketas sisaldab WD SmartWare™ Pro varundustarvara, mis loob vajadusel andmetest koopia kas olemasolevale kettale või Dropbox-kontole. Muutke oma andmed salasõna ja riistvara krüpteerimise abil kaitstuks. Ideaalne kaaslane liikuvale inimesele, kes armastab oma digitaalset elu kaasas kanda.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 7 kommentaari.

  • Tere!

   Üle veebi on meie võimalused kahjuks piiratud. Palume Teil toote siiski kauplusesse viia ning esitada pretensiooni akt (palun võtke kaasa kogu komplekti sisu). Sel viisil saame meie omalt poolt tekkinud probleemile lahenduse leida. Pretensioonide esitamise tingimused leiate veebiaadressilt: http://www.euronics.ee/ostuinfo-pretensioon

   19.09.2014 09:21
   Euronics
  • Tegin kõik nii nagu peab

   Tarvaka kõvakettale küll ei ole installeeritud. Tarkvara on sinna kopeeritud, minul tuleb ta ikka oma kettale installeerida. :) Nii ka tegin pärast ketta pakendist välja võtmist. Kui avastasin, et litsents puudu, kontakteerusin klienditeenindusega, Klienditeenindus soovitas helistada sinna poodi, kust ostsin, aga kuna see kinni oli selleks päevaks, siis võtsin järgmisel päeval ühendust. Poest öeldi, et kirjutagu ma siia kommentaar, siis saan teiega suhelda. Mis nüüd siis saab?

   18.09.2014 12:27
   Sten
  • Tere!

   WD kõvaketaste puhul on kõik kaasasolev tarkvara eelnevalt kõvakettale installeeritud - üle jääb vaid need registreerida. Juhul kui olete teinud kõvakettale sooritanud vorminduse või programmi ära kustutanud, ei ole seda teist korda võimalik alla laadida ning aktiveerida. Pretensiooni korral palume ühendust võtta meie klienditeenindusega: Infotelefon: 6 512 222; Skype: Euronics-Eesti; E-mail: klienditeenindus@euronics.ee.

   15.09.2014 14:40
   Euronics
  • WD SmartWare Pro

   Ei leia sellist kohta installist ega ka pärast programmist. Ainukesed, mis pakutakse: 30-päevane prooviversioon, ostmine ja koodi sisestamine, kui kood juba olemas on. Palun minuga sellel teemal ühendust võtta, soovin seda, mida toote kirjelduses lubatakse.

   14.09.2014 18:05
   Sten
  • Tere!

   Kontrollides kõvaketta juhendit, siis selgus, et tarkvara on eelnevalt kõvakettale installeeritud ning tuleb aktiveerida. Aktiviseerimiseks on tarvis ees- ja perekonnanime ning e-postiaadressi (komplekti ei kuulu aktiviseerimiskood). Kõik see leiab aset kõvakettalt avatud installeerimisaknas. Kotti ega ümbrist komplektis pole ning põhjuse üle oskame vaid spekuleerida. Rohkem infot leiate elektroonilisest juhendist veebiaadressilt: http://www.wdc.com/wdproducts/library/UM/ENG/4779-705098.pdf

   11.09.2014 12:58
   Euronics
  • Täpstus vol 2

   PS! Teiseks oli samal mudelil, aga 2TB kettal kaasas ka kott (kevadel ostsin). Ei mäleta, et oleks märge olnud selle kohta, et see on/ei ole. Küll aga 1TB-sel kettal (millel litsentsiga probleem - vt eelmine kommentaar), kotti kaasas polnud. Millest selline erinevus?

   10.09.2014 12:54
   Sten
  • Täpsustus

   Tere! Toote kirjelduses on märge SmartWare Pro tarkvara kohta, aga rakendus paigaldati ilma Pro litsentsita. Ühtegi koodi ka ei leidnud, et Pro litsentsi aktiveerida. Kuidas peaks käituma? :) Muidu üldiselt hea ketas, WD SmartWare kasutatav ja arusaadav kõigile, backupib automaatselt ja kõik 5+.

   10.09.2014 12:46
   Sten

Tagasi