Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3
 • Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3
 • Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3

Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3

Tootekood: 010-02441-11 Tootja: Garmin

PANE END VALMIS

vívofit jr. 3 pole kõigest lastele mõeldud aktiivsusmonitor. See on interaktiivne kogemus, kus lapse tegevused avavad Marveli tasujate põnevaid seikluseid.

Loe edasi

89.99 €
 • Lisagarantii (2 aastat)
 • Kahjukaitse (1 aasta)
 • Kahjukaitse (2 aastat)
 • Topeltkaitse (2+2 aastat)

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

TEGEVUS AVAB SEIKLUSE
Sina oled lapsele abiks, kui ta uusi seiklusi avastab ning Igavikusaaga ja Marveli tasujate lemmiktegelastega kõige põnevamaid hetki uuesti kogeb.

TOKSAMISVÄLJAKUTSE MÄNG
60 minutit igapäevaseid tegevusi seikluste vabastamiseks – mida rohkem tegevusminuteid laps logib, seda rohkem võimalusi saab ta põnevas toksamisväljakutses osaleda.

KOGUTAVAD KALLISKIVID
Igapäevaste eesmärkide täitmine annab lapsele tasuks värvilisi kalliskive. Kalliskive saab kasutada seikluse maakaardi ja isegi oma enda kuningriigi uute osade avamiseks.

FITNESSIKAARDID
Võta vastu Kapten Ameerika spordiväljakutse. Sinu laps õpib fitnessikaartide kaudu tavalisi harjutusi, sh käärhüppeid, ringutamist, mägironimist ja paljut muud.

AJASTATUD TEGEVUSED
Uued ajastatud tegevused võimaldavad lastel jälgida tehtud samme ja pargis mängimise, jalgapallimängu ja palju muu ajal läbitud hinnangulist vahemaad. Salvestatud tegevusi saad hiljem vaadata rakenduses Garmin Jr..

VÄRVIEKRAAN
Laps näeb oma värviekraanilt kõike ka kirkal ja päikesepaistelisel päeval. Sina saad aidata tal sihverplaatidega, sh Kapten Ameerika, Ämblikmehe ja muude lemmiktasujate abil seadet isikupärastada.

ICE (HÄDAOLUKORRA) VIDIN
Valmis tasub olla kõigeks. Sisesta lapse hädaolukorra kontakti andmed ICE vidinasse, et sellele saaks vajadusel kiiresti ligi.

TEGEVUSE JÄLGIMINE
Rakendusega Garmin Jr. saavad vanemad vaadata lapse tegevusi, kohustusi, uneaega ja ülesannete andmeid, kui on selle sünkrooninud oma ühilduva seadmega.

ÜLESANDED JA TASUD
Määra rakenduses ülesandeid ja tasusid ning anna auhinnaks virtuaalraha. Rakendusesisest raha saab laps kasutada auhindade lunastamiseks.

SÕBRALIKUD MEELDETULETUSED
Kui määrad ülesanded ja ajastatud hoiatused, annab sinu lapse aktiivsusmonitor talle tehtavast ikooniga teada. Saad määrata iganädalased või isegi igapäevased tööd.

SAMMU VÄLJAKUTSED
Sammuväljakutsega Toe-to-Toe™ saavad lapsed sõpradega sünkroonida ja võistelda ajastatud sammuvõistluses. Rakendusega Toe-to-Toe ja ühilduva kantava Garmini seadmega saavad lustimisest ka vanemad osa võtta.

OLGE KOOS AKTIIVSED
Lingi rakenduses Garmin Connect™ oma lapse sõbrad ja loo rakenduses Garmin Jr. ühendus teiste perekondadega. Suhtle nendega ja võta osa iganädalastest perekondlikest sammude väljakutsest.

LAPSEREŽIIM
Aktiveeri rakenduses Garmin Jr. lapserežiim ja anna oma lapsele piiratud ligipääs oma ülesannete jälgimiseks ja kontrollimiseks ning seikluse uusima missiooni vaatamiseks.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud