Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Fotoepilaator Philips Lumea Prestige
 • Fotoepilaator Philips Lumea Prestige
 • Fotoepilaator Philips Lumea Prestige

Fotoepilaator Philips Lumea Prestige

Tootekood: BRI956/00 Tootja: Philips

Toode pole jaekauplustest saadaval

Maailma esimene valgusimpulsi (IPL) tehnoloogia ja sellega kaasnevad unikaalsed kumerad tarvikud on mõeldud optimaalse tulemuse saavutamiseks kogu kehal. Philips Lumea Prestige on ka kõige efektiivsem IPL-lahendus, mida saab kasutada nii juhtmeta kui ka juhtmega ja millel on SmartSkini andur.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 5 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Ei ole rahul

   Täiesti karvavabaks ei saa, aga jalgadel-kaenlaalustel on pärast poolt aastat kasutamist siiski märksa vähem karvu. Bikiinipiirkonnas ei mõju kahjuks üldse. Nii kallilt aparaadilt ootaks paremat tulemust.

   07.02.2021 21:08
   Katrin
  • Tõepoolest toimib

   Olin alguses päris skeptiline selle masina suhtes aga see tõesti toimib. Alguses vaja ikka kahe nädala tagant välgutada ja seda 3-4 korda järjest. Mu kiirest ja tugevast karvakasvust polegi miskit eriti järgi enam ja nahk on siledam ja parem kui kunagi varem. Täiega rahul!

   16.04.2019 13:49
   Edvika
  • Hinda väärt

   Tulin siia tagasisidet kirjutama, sest enne ostmist ei leidnud seda eesti k. Nüüd peale 3 kuu kasutamist on üle poole karvadest ära läinud ja nahk on ilusam ilma sissekasvanud karvadeta. Igasuguseid raseerijaid, koorijaid ja kreeme jäi kohe vähemaks, mis on elu mugavamaks teinud. Äpp telefonis on suureks abiks, tuletab meelde, mis kuupäevadel tuleb jälle välgutada.

   10.09.2018 19:54
   Ali
  • Toimib

   Naisele sai sünnipäevaks kingitud ja kiidab, et toimib. Pidi olema lihtne kasutada ja nahk olevat ka paremas seisukorras. Ainuke negatiivne asi olevat see, et äpp mis meeldetuletusi pidi andma ei toimivat.

   08.05.2018 13:16
   Arno
  • Teeb siledaks küll

   Töötab väga hästi, ainult endal peab järjepidevust olema.

   22.11.2017 14:28
   Eliis