Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):   640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Trimmeri komplekt Multigroom, Philips
 • Trimmeri komplekt Multigroom, Philips
 • Trimmeri komplekt Multigroom, Philips
 • Trimmeri komplekt Multigroom, Philips
 • Trimmeri komplekt Multigroom, Philips

Trimmeri komplekt Multigroom, Philips

Tootekood: QG3371/16 Tootja: Philips
65.99 € 79.99 €

Toode pole jaekauplustest saadaval

Stiili viimistlemine - lihtsalt
Lihtsaim viis terviklikuks hoolduseks!
 
Viimistlege oma stiili selle veekindla turbovõimsusega MultiGroom Pro hoolduskomplektiga. Tänu täismetallist piirlile ja 7 tarvikule, sealhulgas kuni 18 pikkuseseadega reguleeritavatele kammidele hoolitsete hõlpsalt oma näo ja juuste eest.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Tagasi

Tagasi

Tagasi

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 3 kommentaari.

  • Universaalne, aga...

   Kuna otsikud on plastikust, siis üsna kiiresti kulusid need üleminekud ära, mis tähendab, et need ei ole enam tihkelt kinni, liiguvad ning tekib suur vibratsioon ja müra. Enam sellist vahetatavate otsikutega masinat ei osta.

   05.08.2017 13:30
  • Parim

   Seni parim aparaat, mida käes olen hoidnud. Aku on OK ja saab hakkama nii juuste kui habemega.

   15.05.2015 12:08
   Roger
  • Suurepärane

   Teeb oma töö, nagu reklaamitud. Olen kasutanud kõigest 3 päeva, kuid proovinud see juures ära kõik otsikud üle terve keha. Väga meeldiv on, et laeb kiirelt ning annab 50min tööaega. Võimalik, et kogu aeg turbo režiimi kasutades nii pikalt mitte, kuid see on mõistetav. Vastupidiselt soodsamatele eelkäijatele on võimalik kasutada juhtmevaba võimaluse kõrval ka juhtmeühenduses. Jube mugav on peale kasutamist veega puhtaks pesta. Otsikuid igale olukorrale. Natuke üllatunud, et raseerimisotsik on Philips toodetele ebaloomulik. Harilikult kasutab pöörlevat lõikesüsteemi, kuid vuntsi pügades on tulemus endiselt kenasti sile. Komplekti hoidik on veidi läbimõtlematu: otsikute paigaldamine võiks olla hõlpsam ning aparaadi püstises asendis võiks olla võimalik seadet ka laadida. Hetkel on võimalus vaid püsti seista, kuid laadimiseks tuleb juhe kinnitada alla, mille tulemusel peab seade endiselt pikali olema. Aga see puhtalt mugavuse asi. Lühidalt öeldes olen masinaga ääretult rahul, aga tibake arenguruumi veel on.

   27.04.2015 11:11
   oTt