Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Trimmeri komplekt Panasonic
 • Trimmeri komplekt Panasonic
 • Trimmeri komplekt Panasonic
 • Trimmeri komplekt Panasonic
 • Trimmeri komplekt Panasonic

Trimmeri komplekt Panasonic

Tootekood: ER-GB86-K503 Tootja: Panasonic

Võimsa alalisvoolumootoriga habemepiirel ER-GB86 trimmib habet pikkusvahemikus 0,5 kuni 30 mm. Nii on välimus alati Sinu täieliku kontrolli all.

Loe edasi

89.99 €
 • Lisagarantii (2 aastat)
 • Kahjukaitse (1 aasta)
 • Kahjukaitse (2 aastat)
 • Topeltkaitse (2+2 aastat)

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-5 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

Võimas alalisvoolumootor
Seadmel on võimas, isegi tugevate ja tihedate habemete ühtlaseks lõikamiseks sobiv mootor. Võimaldab mugavalt piirata pikki täishabemeid, kuhu tavalised terad võivad kergesti takerduda.

Ühtlane lõikamine habemeajaja-stiilis habeme saamiseks
Ühe liigutusega suurema arvu karvade haaramiseks on uuel terasüsteemil terade vahel lai vahe. See vahe haarab kindlalt isegi pikkadest ja tihedatest karvadest, mis lõiketsoonis asuvad.
*¹ Võrreldes mudeliga ER-GB40.

30 mm tarvik pikkade habemete trimmimiseks
Pikka habet on keeruline ühtlaselt trimmida. Antud tarviku kamm viib läbi habeme liikudes karvad korralikult kohakuti ja võimaldab need trimmida ühele pikkusele. Nüüd on Sul võimalik vormida pilkupüüdvat pikka habet ka siis, kui oled alles algaja.

Mitu trimmimispikkuse seadistust
Kolme tarvikut vahetades on Sul võimalik muuta lõikamispikkust 58 astmega, igaüks 0,5 mm, vahemikus 0,5 kuni 30 mm. Kammtarvikud võimaldavad luua väga erinevaid habemekujusid. *¹ 0,5 pikkusele lõikamine on võimalik ilma tarvikut kasutamata. Pikkustele 10,5 mm ja 20,5 mm seadistamine ei ole võimalik.

Ühtlane viimistlus uute ja laiemate otstega teradega
Teradel on laiemad otsad, mis võimaldavad lõigata ka vastu nahka asuvaid või lokkis karvu. Pärast trimmimist on Sinu habe ühtlase kõrgusega, kus puuduvad ebaühtlased kohad.
Uus tera: Teraotsad on laiemad ja suudavad seetõttu puudutada korraga suuremat arvu vuntsikarvu, tõstes ülesse ka keerdus või vastu nahka asetsevad karvad. Tavaline tera: Teraotsad on kitsad ja ei suuda vastu näonahka asetsevaid vuntsikarvu üles tõsta.

Kiirseadistusskaala
Kolme tarvikut vahetades on Sul võimalik muuta lõikamispikkust 58 astmega, igaüks 0,5 mm, vahemikus 0,5 kuni 30 mm. * 0,5 pikkusele lõikamine on võimalik ilma tarvikut kasutamata. Pikkustele 10,5 mm ja 20,5 mm seadistamine ei ole võimalik. Vastupidavast roostevabast terasest teravnurgaga teradega on lõikus täpne. Vahedad lõiketerad lõikavad kiiresti nii tugevaid kui õrnu juukseid. Seadme lihtsaks ja hügieeniliseks hooldamiseks on see veekindel. * Enne pesemist eemalda väline lõikevõre ja lülita trimmer sisse. Vibratsioon aitab prahti maha raputada.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud