Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods Pro
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods Pro
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods Pro
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods Pro
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods Pro

Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods Pro

Tootekood: MWP22ZM/A Tootja: Apple

Aktiivne mürasummutus kaasahaarava heli jaoks.

Läbikuuldavuse režiimiga kuuled, mis su ümber toimub.

Kohandatav suurus igapäevaseks mugavaks kasutamiseks.

Ennekuulmatu maagia.

Loe edasi

219.99 € -60 € 279.99 €
8 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-3 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  18.09.2021

Mugavus - Sulle sobivaim on saabunud.
See on kõrgviimistlusega mugavus. Täiesti uuel tasemel kõrvasisesed kuularid, mille suurus on kohandatav ja mis sobivad su kõrvaga nagu valatult, et tagada aktiivne mürasummutus. Tunned muusikat, mitte kõrvaklappe. Valikus on kolmes suuruses pehmed ja painduvad, hõlpsalt vahetatavad silikoonotsikud.

Need koonusekujulised otsikud kohanduvad su kõrvakujuga, hoides AirPods Pro klapid omal kohal. Vendiavad aitavad tasakaalustada rõhku, nii et tundub, nagu poleks kõrvas midagi.

Aktiivne mürasummutus - heli, mis välistab müra.
AirPods Pro on ainsad kõrvasisesed kuularid, millel on aktiivne mürasummutus, mis järjepidevalt kohanevad su kõrva geomeetriaga ja sobituvad kõrvaga. Kõrvaldades muud helid, et saaksid keskenduda sellele, mida kuulad.

Väljapoole suunatud mikrofon tuvastab välised helid. Klapid AirPods Pro vastavad samaväärse mürasummutusega, blokeerides välise heli enne, kui seda kuuled. Sissepoole suunatud mikrofon kuulab su kõrvas soovimatuid helisid, mis samuti kõrvaldatakse mürasummutusega. Mürasummutust kohandatakse järjepidevalt 200 korda sekundis, et saavutada tõeliselt kaasahaarav heli ja et saaksid täielikult keskenduda muusikale, veebisaatele või telefonikõnele.

Kas tahad kuulda, mis sinu ümber toimub? Lihtsalt hoia all andurit varre küljes, et vahetada aktiivne mürasummutus läbikuuldavuse režiimi vastu, mis laseb läbi välised helid ja võimaldab kuulda ning tunda loomulikke helisid, näiteks kui kellegagi vestled.

Helikvaliteet - kõik, mida kuuled, on enne­kuulmatu.
Naudi parimat helikvaliteeti Adaptive EQ abil, mis automaatselt kohandab muusika su kõrva kujuga.

Võimas bass antakse edasi spetsiaalse vähe moonutava madalate sageduste kõlariga. Sissepoole suunatud mikrofon kuuleb helisid nii, nagu sina. Klapid AirPods Pro viimistlevad heli, kohandades selle keskmisi ja madalaid sagedusi. Võimendi toidab helipead, mis eemaldab taustamüra ja töötab H1 kiibiga, et juhtida kuulamistaset. Ülimalt efektiivne, suure dünaamikavahemikuga võimendi pakub puhast, uskumatult selget heli, pikendades ka aku tööiga.

Esitus ja kujundus - diip kiip.
Tehnikat täis, kuid siiski kompaktsed AirPods Pro klapid on ehitatud meie System in Package alusel – selle keskmes on H1 kiip, mis paneb kogu selle maagia tööle. Apple'i H1 kiip kasutab 10 helituuma, millega luuakse uskumatult madal helitöötluse latentsus, mis omakorda võimaldab reaalajas mürasummutamist. System in Package põhimõttel on loodud väga täpne kujundus, kus iga komponendi asukoht põhineb inimese kõrva kujul – maksimeeritakse mugavus, sobivus ja stabiilsus.

Kasuta jõuandurit, et lihtsasti kontrollida muusikat ja kõnesid, ning vahetada aktiivne mürasummutus läbikuuldavuse režiimi vastu. Kujundatud sinuga sammu pidama - AirPods Pro on higi- ja veekindlad, ja neil on laiendatud võrguga mikrofoniport, millega parandatakse kõne selgust tuulistes oludes.

Aku - juhtmevaba laadimine. Kasuta väsimatult.
Juhtmeta laadimiskarp tagab AirPods Pro aku tööea kauemaks kui 2 tunniks. Samuti on see ühilduv Qi-sertifikaadiga laadijatega.

Rohkem kui 24 tundi kuulamisaega koos mitme lisalaadimisega karbis.
Kuni 4,5 tundi kuulamisaega ühe laadimisega.
Ligikaudu 1 tund kuulamisaega ainult viieminutilise laadimisega.

Maagiline kogemus - agusest lõpuni lihtne.
Nagu AirPods, nii ühenduvad ka AirPods Pro klapid maagiliselt sinu iPhone’i või Apple Watchiga. Jaga laulu, veebisaadet või muud heli kahe AirPodsi komplekti vahel Audio Sharing funktsiooniga.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 5 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Heli kvaliteet ok

   Olen 1aasta ja 1 kuu kasutanud. Enam ei tööta, ei lae vist, igatahes ühendust ei saa telefoniga; nagu oleks aku(d) pekkis. Kuni töötasid, siis olin väga rahul. Vahel oli ühendamisega probleeme, kui vaja eri seadmete vahel samu klappe ühendada. Klapide karp määrdub ka seest ebameeldivalt (tolm jmt mustus). Kõrvas püsisid suht hästi ja heli kvaliteet oli väga hea. Enam ei julgeks uuesti neid osta.

   25.07.2021 16:39
   Tanel
  • Proov

   Kas neid saab kaupluses proovida ?

   22.01.2021 21:16
   Jax
  • väga hea

   Supper rahul, palju paremad kui eelmised mudelid

   16.01.2020 17:00
   Vivika
  • Ühendamise võimalus

   Kas airpods proosid saab ühendada androidika

   28.11.2019 21:35
   Karle
  • Kas töötab

   Kas Airpods Pro töötavad (Samsung Galaxy J7 2016 mudel)?

   11.11.2019 20:33
   Ok