Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic
 • Juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic

Juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic

Tootekood: RP-HTX20BE-C Tootja: Panasonic

Ajatu stiil, juhtmeta seadme mugavus

Juhtmeta kõrvaklappide HTX20B klassikalises disainis on kasutatud rafineeritud materjale, mis muudavad seadme teie isikupära rõhutavaks ja teid esile tõstvaks aksessuaariks. Kahe kinnitusega kuju kinnitub kindlalt teie kõrva sisse. Klassikalist vormi ja uusimat helitehnoloogiat ühendavad kõrvaklapid HTX20B pakuvad kestvat ja aegumatut väärtust.

Loe edasi

29.99 € -50 € 79.99 €

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2 - 5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2 - 5 tp
 • Kauplusest kätte
  2 - 5 tp

Retro kaasaegne stiil
Klassikaline disain, mis kätkeb endas ajatut väärtust. HTX20B on meie kauaaegse populaarse kõrva peal kantava HTX-sarja kõrvaklappide uus, kõrvasisene inkarnatsioon. Antud universaalse, geomeetrilise disaini täiuslikku ringi ümbritsevat ovaalset kuju rõhutavad veelgi alumiiniumi, tekstiili ja teiste suurepäraste materjalide kasutamine. Lisaks retrostiilile iseloomustab neid ka mugav istuvus ja uusima helitehnoloogia kasutamine.

Kerge kanda, äratulemisoht praktiliselt puudub
ERGOFIT PLUS: Kahe kinnitusega kuju. HTX20B loomisel on peetud silmas lihtsalt kantavust ja äratulemise ebatõenäolisust. Selle kuulari jaoks vastselt väljatöötatud ergonoomiline ja kahe kinnitusega kuju hoiab ideaalselt kõrvaga sobiva otsaku kõrvanuki ja vastasnuki vahel kindlalt kinni. Aku ja kaugjuhtimine on paigutatud sümmeetriliselt, mis muudab kuularite äratulemise äärmiselt ebatõenäoliseks.

Täiustatud ja jõuline bass
9 mm membraanseade esitab teravat ja selget heli ning täiustatud ja jõulist bassi. Lisaks suurendab kahe kinnitusega lahenduse kõrge akustiline isolatsioon justkui muusikas sees viibimise tunnet. Tihe istuvus võimaldab seadmel suunata rikkalikke helisid otse kõrva.

Nutikas hääljuhtimine
Häälassistendi aktiveerimine - multifunktsionaalse nupuga on teil võimalik käivitada nutitelefoni häälfunktsioon a la Siri. Sellega saate valida muusikat, muuta helitugevust ja helistada ilma, et peaksite nutitelefoni välja võtma.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info