Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Juhtmevabad kõrvaklapid Bose SoundSport Free
  • Juhtmevabad kõrvaklapid Bose SoundSport Free
  • Juhtmevabad kõrvaklapid Bose SoundSport Free
  • Juhtmevabad kõrvaklapid Bose SoundSport Free

Juhtmevabad kõrvaklapid Bose SoundSport Free

Tootekood: 774373-0030 Tootja: Bose

Toode pole jaekauplustest saadaval

Puhas ja jõuline heli täielikult juhtmevabadest kõrvaklappidest. Bose SoundSport Free on loodud täiuslikuks sobivuseks ja need püsivad kindlalt sinu kõrvas ka intensiivsema treeningu ajal. Lisaks on need varustatud suurepäraste tehnoloogiatega, mis aitavad sul veelgi enam nautida oma pingutusi.

Loe edasi

Parem kujundus
Rääkides tehnikast nende kõrvaklappide sees, siis Bose on pööranud erilist tähelepanu igale detailile, et pakkuda sulle vaid parimat. Tulemusena võid SoundSport Free kõrvaklappe kasutades alati loota suurepärasele helile ning töökindlusele.

Higista julgelt
Bose on kasutanud veekindlaid materjale, et saaksid neid klappe muretult kasutada näiteks higisena või isegi vihmas.

Laadimiskarp
Ilma laadimata saad nende kõrvaklappidega muusikat kuulata kuni 5 tundi järjest. Laadimiskarbi abil saad klappide aku täita veel kaks korda, enne kui pead ka laadimiskarpi laadima (kokku 10 lisatundi muusika kuulamiseks). 15-minutilise kiirlaadimise järel saad muusikat kuulata tervelt 45 minutit.

Üks rakendus, mis tagab täieliku kontrolli
Bose Connect rakendus annab sulle mugava juurdepääsu kõigele, mida Bose tooted sulle pakkuda suudavad. Isikupärasta oma seadistusi, kasuta erinevaid funktsioone ja saa nippe toote kasutamiseks.

Kas kardad oma kõrvaklapi ära kaotada? Pole probleemi, sest Bose Connect rakenduse Find My Buds funktsiooni abil saad fikseerida oma kõrvaklapi viimase kasutamiskoha ja nii on võimalik sul kaardi pealt kõrvaklapp üles leida.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud